Horus, Mitra, Kryszna , Jezus

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
wuka pisze:Ale nadal aktualna i obowiązująca.
Powiem :-( tyle

masakra :-(
Fakt.
Taki link podam, który dostałam. Niespecjalnie mnie to dziwi, ale daje do myslenia w temacie - kim jest ten cały papa?
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/fran ... wa-2020-05

A o tym, to już w ogóle nie wiem co myśleć. Jako ciekawostkę daję i bez obrażania mnie, proszę
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prze ... ii-2020-04

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:A o tym, to już w ogóle nie wiem co myśleć. Jako ciekawostkę daję i bez obrażania mnie, proszę
Dobrze, że chociaż w temacie 'Teorie spiskowe itp' umieszczasz takie bzdety.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Nie ma przypadków. Są znaki. Człowiek przypomina zawodnika, który bierze udział w olimpiadzie w biegu na 3000 m ze związanymi nogami i zaklejonymi ustami, na dodatek dobrze nie widzi. Żeby nie było za łatwo, jest to bieg z przeszkodami ustawianymi przez twórców tego biegu. Jednak ciągle jest za łatwo. Twórcy tego wyścigu wymyślili więc, że człowiek nie będzie pamiętał o co i po co się ściga, a także zbudowali ślepy zapętlony tor, który jest dodatkowym okrążeniem.
Bobo był taki gość jak Mark Twain. Powiedział bardzo mądrą rzecz, a mianowicie : Jeśli większość ludzi wierzy, iż coś jest prawdą, uciekaj od takiej prawdy jak najdalej."
Wuka, to jest prawdą co opublikowałaś. Nie chce mi się już publikować zdjęć, wypowiedzi, czy nagrań które to potwierdzają. W internecie jest tego od zatrzęsienia. Jak ktoś się interesuje to sobie poszuka. Nie możemy odrabiać za wszystkich lekcji. Jesli ktoś uważa to za fantastykę, teorie spiskowe i niedorzeczność to jego sprawa. Budzenie ludzi na siłę rodzi tylko agresję. W końcu Bóg jedyne co rozdysponował sprawiedliwie to rozum, każdy uważa że ma go dość.
Franciszek to mason, a wystrój Watykanu to kult Baala. Przy okazji poszukajcie wypowiedź tego masona, który stwierdza, że ofiara Jezusa nie ma najmniejszego sensu i zginął na próżno.

https://www.youtube.com/watch?v=zq4i2VpNkBU

https://www.youtube.com/watch?v=_MuccTLv_zc

https://detektywprawdy.pl/2020/05/04/bi ... ucyferaza/
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Al Mudrasim pisze:Budzenie ludzi na siłę rodzi tylko agresję.
Zauważyłam.
Widzę też, że tu nie warto dalej pisać. Masz rację, że kto chce ten znajdzie. Ja dziś mam pod tym względem dobry dzień. Dużo się nauczyłam, a jeszcze uczta nocna z wspaniałą książką przede mną. Aktualnie:"Serce świadomości" Ebena Alexandra
Pewnie znasz, ale i tak polecam zainteresowanym.
Pozdrawiam cię mile. :-)

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Bobo pisze: Codziennie wsłuchuję się w rytm ziemi w wielkim młotem kowalskim walę w podłogę, potem idę na pole i w wielki pień po ściętym drzewie tym samym młotem walę jakieś z dziesięć razy (Może za mało?, proszę o podpowiedź). Uchwytuję rytm ziemi i ratuję swój umysł i ciało.
Proszę o podpowiedź:
Czy młot powinien być większy niż mam? (5 kilo).
A może należy więcej uderzać młotem (np. 50 razy)?
Czy młotem powinienem uderzać z regularnością sekundową czy to jest obojętne?
Proszę koniecznie o odpowiedź bo przecież chodzi tu o moje zdrowie!!! :aaa: :prosze: :buzka:
Muszę przyznać, że twój awatar doskonale cię oddaje. Rzadko spotyka sie takie dopasowanie. Moje gratulacje :mrgreen:
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Znalezione w internecie: To co się teraz dzieje na świecie nie ma nic wspólnego z pandemią, to zwiastun nowych czasów, pokazanie ludziom, że mogą żyć bez fryzjera, wakacji, imprez, kina, teatru oraz galerii. Ten świat odchodzi, a razem z nim to wszystko bez czego można się obejść. Można także zaliczyć do niepotrzebnych takie instytucje jak kościół, sądy, urzędy, szkoły, szpitale i wiele innych pomniejszych. Dzięki temu ludzie są zdrowsi, mniej o 40% pogrzebów jest, mniej spalin i niepotrzebnej produkcji. Oprócz jedzenia, alkoholu, internetu i spacerów, to reszta jest zbędna😂 To, że protesty będą się mnożyć nic nie da, bo politycy, to marionetki, nie mają nic do powiedzenia. Podwyżki dostała milicja i listonosze, ale i oni z czasem też pójdą na zieloną trawkę. Po Antyku sprzed 12 tys lat pozostały tylko ruiny, teraz czeka nas to samo. Ten świat idzie w ruinę, ten świat już się kończy. Lucyfer robi porządek na swojej planecie, nikt mu w tym nie przeszkodzi, tak już było od zawsze, od początku jak go sobie stworzył. Pozbędzie się biorobotów i zombie i stworzy sobie nową ludzkość, nowe standardy. Można sobie wyobrazić jakie, jeśli się potrafi, nie będzie już jak było😂 Era Wodnika będzie miała wszystko inne, może nawet Słońce będzie krążyć w przeciwnym kierunku.

To budujące, że coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi.
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Lucyfer robi porządek na swojej planecie, nikt mu w tym nie przeszkodzi, tak już było od zawsze, od początku jak go sobie stworzył.

W Internecie są wyjaśnienia jak się wyrwać z tej niewoli.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Oglądałem ten przekaz dwa dni temu. Bardzo ciekawe wiadomości. Kiedy ludzie się obudzą i zobaczą, że są niewolnikami systemów religijnych, gadzich istot i Matrixa?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”