Wąż-Nachasz węzowe istoty

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Zajmując się "mrocznymi" sprawami (nawet tylko czytając o nich), człowiek chcąc nie chcąc wchodzi w mroczny świat, a ten wciąga ;oddziaływając negatywnie na psychikę. Mamy zajmować się tym co przynosi radość, uśmiech, zadowolenie, a nie depresje. Człowiekiem depresyjnym łatwiej manipulować, łatwiej mu coś wmówić i wykorzystać.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ras2czy
Posty: 277
Rejestracja: 27 sty 2011, 9:15
Lokalizacja: Galicja

Post autor: ras2czy »

A Neftili, coby tam o wężach nie opowiadać, z matki są naszymi... braćmi.
"Wszystko mi wolno" - Paweł zwany Świętym

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Re: dzikie zwierzete

Post autor: Pati »

kesja pisze:Pati a moze to my coś mylimy moze nasze pojmowanie jest UZIEMIONE
Moze wszystkie istoty sa zwierzęce - stworzył ziwrzeta i przyprowadził je do Adama aby je nazwał .
Moze cos nam umyka ?

jesli człowiek nieodrodzony ma zwierzeca nature jesli Paweł apostoł zwał ich -zierzętami - ?

Moze rózni nas tylko zewnetrzna powłoka ?
Mysle, ze to efekt degradacji po upadku w Eden, wczesniej czlowiek mial nad nimi panowac. Teraz raczej one panuja nad nami ;)

9RP
Posty: 1081
Rejestracja: 19 lut 2012, 9:10

Post autor: 9RP »

Tak
zgoda - wszak i stworzenie dotąd wzdycha na objawienie się synów Bożych
sługa w społeczności

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

bracia ?

Post autor: kesja »

Ta by wyglądało a co do braci po matce to moze i tak ,ale nie ma sie czym cieszyć tak czy tak
Musimy Narodzić sie na NOWO Z JEGO DUCHA MIŁOŚCI

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Post autor: Al Mudrasim »

Gdy przyjmiemy koncepcję , że w zamierzchłych czasach na ziemi operowali obcy i toczyli między sobą wojny, a człowieka stworzyli manipulacją genetyczną jako swojego niewolnika , wtedy te puzzle zaczynają nagle wskakiwać w swoje miejsca i zaczynają do siebie pasować. Moje pytanie brzmi , gdzie oni znikli , co się stało że straciliśmy ich z oczu ? A może cały czas są ukryci między nami i pilnują swojej farmy ?
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

Tyle lat ,tyle lat .
Teraz to nawet obama mówi ze ma gadzi mózg i pomyslec ze zaczeło sie przed Edenem.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re:

Post autor: kesja »

Al Mudrasim pisze:
20 maja 2012, 0:32
Tak więc można wysnuć wniosek , że na ziemi w zamierzchłych czasach na ziemi "operowały" dwie frakcje "bogów" . Jedna frakcja humanoidalna , a druga gadzia . Współpracowali może nawet ze sobą w pewnych okresach . Humanoidzi wyhodowali sobie niewolników do pracy. Tego pozazdrościły im gady, więc skaziły DNA ludzi i to może być właśnie ten grzech pierworodny w postaci Kaina. Kain jako potomek lśniącego pozbawiony był normalnych ludzkich uczuć (gadzia natura) dążył do dominacji i w bezwzględnej rywalizacji zabił potomka czystej linii człowieka czyli Abla . Na 100% można powiedzieć, że stworzenie nie dotyczyło tylko Adama i Ewy , ale że ludzi było znacznie, znacznie więcej . Tak samo nie można powiedzieć , że potop zabił wszystkich oprócz Noego i jego rodziny , bowiem po potopie pojawiają się potomkowie Kaina. Tak więc , my możemy też mieć skażone DNA i stąd nasza podwójna natura . Z jednej strony potrafimy być okrutni i bezwzględni , a z drugiej pełni empatii , miłości i szlachetności .
Tak mozna powiedziec a nawet wiecej tzn ze Na poczatku Stwórca stworzył Elohim i to oni stwarzali na swój obraz i podobienstwo
Jaki ich wylad bo sa nazwani adamim ale dlaczego z okresleniem płciowosci ?
Hmanoidy ? moze i tak.i oni mieszali DNA miedzy soba .

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

Kesja, nigdy nie czytałam prędzej tego tematu. Dziękuję, że jesteś i, że odnowilas ten temat. Zastanawiam się kto i dlaczego Ciebie zbanował? Wnioslas do tego forum tyle mądrych i ciekawych informacji. Czytałam dziś ten temat i znalazłam potwierdzenie swoich przypuszczen i wiele mi twoje wpisy i ten temat wyjaśnił. Ja tak to pojmuje nie z dedukcji i wniosków z jakiś pism, ale to są moje wewnętrzne wnioski, a skąd je mam? Myślę, że są mi dane. Jesteś perełką na tym forum. Już dawno temu pisałam na tym forum, że zakazany owoc, to nie zielone jabłuszko.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: Henryk »

Niech mnie ktoś uszczypnie!!!
Czy to dzieje się naprawdę?
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re:

Post autor: wybrana »

kesja pisze:
19 maja 2012, 16:43
Chyba oprócz chrześcijanstwa ... ci poprostu wpadli na pomysł ,zeby osmieszyć , wydrwic
zamknąc usta tym ,co dadzą sobie zamknac a tym co nie dadzą zawsze mozna ich uznac za
no to juz zalezy od pomysłów.

Nachasz-Lsniący , jest czczony wszędzie bo wszędzie ma swoje nasienie ,które oddaje mu
pokłon.
ALE ,jest może i garstka Zrodzona z Nasienia NIESKAZITELNEGO .
Pan Jezus wiedział o tym i dlatego przyszedł by dac Swego Ducha ,którym Pieczętuje by zachowac SWOICH od skażenia.
Właśnie tak jest. Szatan nie chce występować jawnie, bo wtedy ludzie odwrócili by się od niego. Człowiek żyjący w nieświadomości duchowej idzie jak slepiec i żyje jak niewolnik, dlatego Jezus nauczał, że tylko prawda nas wyzwoli. Jezus przyszedł na świat, by zdemaskować niegodziwca i dac świadectwo wiary.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: amiko »

Wiadomo, ze istnieją diabelskie istoty, plemię żmijowe z gadziego rodu, którym zależy aby ludzie nie poznawali prawdy, która ich wyzwoli.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
18 sty 2021, 10:11
Wiadomo, ze istnieją diabelskie istoty, plemię żmijowe z gadziego rodu, którym zależy aby ludzie nie poznawali prawdy, która ich wyzwoli.
A Ty myślisz, że nie pochodzisz z nich?.Jest takie wymieszane , że myślę, że my wszyscy jesteśmy częściowo istotami Bożymi i częściowo istotami gadzimi. Dlatego toczymy wewnętrzną walke.Część nas będzie wyzwalala w nas rządzę ciała i pokusy do czynienia zła, a część w nas będzie nas napominała. Jako, że zły przejął w większości władzę nad duszami ludzkimi, to musimy się ponownie narodzić w duchu przez odrodzenie w prawdzie, bo tylko prawda daje nam wolność dziecka Bożego.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Re:

Post autor: veteran »

wybrana pisze:
18 sty 2021, 9:30

Szatan nie chce występować jawnie, bo wtedy ludzie odwrócili by się od niego.
A teraz są z nim?

Przecież to nie szatan jest problemem a ludzkie ego.
Ludzie wolą czynić swoją wolę pełną pożądliwości niż wolę BOŻĄ.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

Wąż-szatan zrobił co zamierzał czyli przekazał swoje nasienie -zapis DNA a teaz chce to kryc
ze problem lezy w Ego a nie w Węzowej naturze.
Jesli by tak było ze Elohim z 1roz moj stworzyli na swój obraz i podobienstwo istoty adamim-ludzkie
to czy nie staje sie jasne dlaczego w 6rozdz Moj ludzie sa zli w swoim sercu ?
Oni stali sie odzwierciedleniem swoich elohim .
Tam doszło do czegos bardzo złego doszło do zmieszania zwierzecia z adamem-człowiekiem.
Biblia od POCZATKU nam to przekazuje ale RELIGIE -wezowe-robia co moga,zeby to ukryc zabijaja ,morduja
Popatrzcie na ofiary z dzieci na indian hindizm własciwie wszedzie dziecko sie nie liczy dziecko składano demonom Węzowi
Smokowi po dzis dzien.
Aera z cabala pokazuje cała obrzydliwośc co robia z dziecmi.
Biblia mówi o ludach zamieszkujacych zeimie a zwłaszcza wokół Gazy .
wszystko w biblii jest a Jesza tez o nich mówił i ukrywał Kim jest aby Go nie poznali nie nawrócili sie i nie byli zbawieni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”