Wąż-Nachasz węzowe istoty

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

wybrana pisze:
04 lut 2021, 13:53
Szczególnie Łukasz dużo powiedział że słyszenia, bo w sumie nigdy Jezusa nie słyszał ani nie widział na oczy.
Ja nie wysłałam wyroku na Boga, bo dla mnie Bóg jest wieczny i zawsze taki sam.
Jest miłością i dobrem i nigdy nie namawiał i nie namawia człowieka, do czynienia sobie wzajemnej krzywdy i cierpienia.
Nigdy nie robił z człowieka niewolnika - obiecując człowiekowi ziemskie profity, bo profity od Boga człowiek otrzymuje przede wszystkim w Niebie..
Może błogosławic człowiekowi również w tym życiu, ale gdy człowiek pragnie tego błogosławieństwa i czyni dobro.
To zwodziciel kusil, mamil i nie dotrzymywał swoich obietnic
Jak można porównywać Boga Ojca, o którym świadectwo prawdy wydał nam Syn Boży Jezus, z bóstwem, na ktorego powoływali się w opisie Starego Testamentu.
Zawsze cos podwazasz podajesz w watpliwosc i uksztaltowalas sobie Boga osobistego ,ale bedziesz uusiala sie pogodzic
kiedy ujzysz zamilkniesz .
Nie wydalas wyroku ? ale piszesz ... bo dla mnie Bog jest...nigdy nie robil z czlowieka ....
Mnie nie podobalo sie ,wiele i wytkalam wiele widocznie tak juz mamy rozwinieta sprawiedliwosc po przodkach,
ze widzimy zdzblo w oku YHVH ,taki najmniejszy paproszek .
Ale wiesz co ,On YHVH-Jahuszua jest niewobrazalnie CIERPLIWY bo my zaslugujemy na zdmuchniecie
a On nas znosi w wielkiej cierpliwosci.
obys to zobaczyla.
Jeszuua wydawal swiadectwo o Sobie Samym
Skala ktora im towarzyszyla
Nie pojde z nimi bo musial by ich zabic ,,a jednak poszedl i chronil .
bostwo to wymysl nasienia Weza to ten wije sie i kreci oczerniajac ,klamiac i o dziwo uudaje mu sie :-)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

kesja pisze:
04 lut 2021, 15:54
wybrana pisze:
04 lut 2021, 13:53
Szczególnie Łukasz dużo powiedział że słyszenia, bo w sumie nigdy Jezusa nie słyszał ani nie widział na oczy.
Ja nie wysłałam wyroku na Boga, bo dla mnie Bóg jest wieczny i zawsze taki sam.
Jest miłością i dobrem i nigdy nie namawiał i nie namawia człowieka, do czynienia sobie wzajemnej krzywdy i cierpienia.
Nigdy nie robił z człowieka niewolnika - obiecując człowiekowi ziemskie profity, bo profity od Boga człowiek otrzymuje przede wszystkim w Niebie..
Może błogosławic człowiekowi również w tym życiu, ale gdy człowiek pragnie tego błogosławieństwa i czyni dobro.
To zwodziciel kusil, mamil i nie dotrzymywał swoich obietnic
Jak można porównywać Boga Ojca, o którym świadectwo prawdy wydał nam Syn Boży Jezus, z bóstwem, na ktorego powoływali się w opisie Starego Testamentu.
Zawsze cos podwazasz podajesz w watpliwosc i uksztaltowalas sobie Boga osobistego ,ale bedziesz uusiala sie pogodzic
kiedy ujzysz zamilkniesz .
Nie wydalas wyroku ? ale piszesz ... bo dla mnie Bog jest...nigdy nie robil z czlowieka ....
Mnie nie podobalo sie ,wiele i wytkalam wiele widocznie tak juz mamy rozwinieta sprawiedliwosc po przodkach,
ze widzimy zdzblo w oku YHVH ,taki najmniejszy paproszek .
Ale wiesz co ,On YHVH-Jahuszua jest niewobrazalnie CIERPLIWY bo my zaslugujemy na zdmuchniecie
a On nas znosi w wielkiej cierpliwosci.
obys to zobaczyla.
Jeszuua wydawal swiadectwo o Sobie Samym
Skala ktora im towarzyszyla
Nie pojde z nimi bo musial by ich zabic ,,a jednak poszedl i chronil .
bostwo to wymysl nasienia Weza to ten wije sie i kreci oczerniajac ,klamiac i o dziwo uudaje mu sie :-)
Nie ukształtowałam sobie osobistego Boga.
Ja zaufalam w pełni Jezusowi i przyjęłam prawdę jaką głosił Jezus. Tylko łaska Boża i prawda jest nam daną przez Syna Bożego Jezusa Chrystusa.
Chrześcijanin strzeże swojej wiary jak oka w głowie i posila się nią, bo ona jest celem jego życia.

Dobrze to napisałaś:
bostwo to wymysl nasienia Weza to ten wije sie i kreci oczerniajac ,klamiac i o dziwo uudaje mu sie.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

Powiedz co YHVH klamal o YeszuaH ?
a YeszuaH powiedzial Czytacie pisma a one mówia o Mnie
Mojzesz pisal o Mnie
Abraham widzial Mnie i radowal sie.

Waz to Smok oszczerca przegral bo nierozpoznal
Tego ktorego Ukrzyzowali ,a tak sie staral i nie udalo sie bo do
lba nie dopuszczal ,ze YHVH przyjdzie jako Baranek i pozwoli nasieniu Weza zrobic z Nim co zechca.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

kesja pisze:
04 lut 2021, 16:24
Powiedz co YHVH klamal o YeszuaH ?
a YeszuaH powiedzial Czytacie pisma a one mówia o Mnie
Mojzesz pisal o Mnie
Abraham widzial Mnie i radowal sie.

Waz to Smok oszczerca przegral bo nierozpoznal
Tego ktorego Ukrzyzowali ,a tak sie staral i nie udalo sie bo do
lba nie dopuszczal ,ze YHVH przyjdzie jako Baranek i pozwoli nasieniu Weza zrobic z Nim co zechca.
Ja nie mówię, że jak żyli Izraelici, to Bóg był martwy. Bóg jest odwieczny i jest Stwórca wszystkiego. Prędzej był niż Abraham i Abraham radował się, ze Zbawiciel przyszedł.
Jeżeli nazywamy Boga imieniem od tetagramu YHVH i utożsamiany z bóstwem według którego głosu szedł Zakon Mojzeszowy, to Boga przedstawiamy w odsłonie i formie pojmowania przez tych ludzi. Owszem, Jezus potwierdził, że pisma Mojzeszowe głosiły, że będzie dany światu Zbawiciel, bo tak glosili Prorocy.
W Ewangelii Jana czytamy, że Boga nikt nie widział, tylko Jednorodzony Syn objawił Go.
Zakon jest dany przez Mojżesza, ale łaska i prawda jest dana przez Jezusa Chrystusa.
Jak myślisz Kesja, gdzie zginął ten zwodziciel z Edenu?
Czyżby zniknął jak kamfora?
Skoro przejął ludzi pod swoje władanie, to co złożył broń? Jakoś Izraelici go nie widzieli i za dużo o nim nie wspominali, a najwyżej nazywali go - pan kazał -:wola pana.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

wybrana pisze:
04 lut 2021, 18:25
kesja pisze:
04 lut 2021, 16:24
Powiedz co YHVH klamal o YeszuaH ?
a YeszuaH powiedzial Czytacie pisma a one mówia o Mnie
Mojzesz pisal o Mnie
Abraham widzial Mnie i radowal sie.

Waz to Smok oszczerca przegral bo nierozpoznal
Tego ktorego Ukrzyzowali ,a tak sie staral i nie udalo sie bo do
lba nie dopuszczal ,ze YHVH przyjdzie jako Baranek i pozwoli nasieniu Weza zrobic z Nim co zechca.
Ja nie mówię, że jak żyli Izraelici, to Bóg był martwy. Bóg jest odwieczny i jest Stwórca wszystkiego. Prędzej był niż Abraham i Abraham radował się, ze Zbawiciel przyszedł.
Jeżeli nazywamy Boga imieniem od tetagramu YHVH i utożsamiany z bóstwem według którego głosu szedł Zakon Mojzeszowy, to Boga przedstawiamy w odsłonie i formie pojmowania przez tych ludzi. Owszem, Jezus potwierdził, że pisma Mojzeszowe głosiły, że będzie dany światu Zbawiciel, bo tak glosili Prorocy.
W Ewangelii Jana czytamy, że Boga nikt nie widział, tylko Jednorodzony Syn objawił Go.
Zakon jest dany przez Mojżesza, ale łaska i prawda jest dana przez Jezusa Chrystusa.
Jak myślisz Kesja, gdzie zginął ten zwodziciel z Edenu?
Czyżby zniknął jak kamfora?
Skoro przejął ludzi pod swoje władanie, to co złożył broń? Jakoś Izraelici go nie widzieli i za dużo o nim nie wspominali, a najwyżej nazywali go - pan kazał -:wola pana.
Ja nie napisalam ze Bog byl martwy za zycia Israelitow.
Abraham radowal sie ze GO widział rozmawiał z YHVH .ktorego nie utozsamiam z zadnym bostwem jak ty to czynisz.
Ma sie dobrze na vatykanie bardzo dobrze a wiosna sludzy jego spiewaja lcyferus .....
jezuici dbaja o swego pana

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: Krystian »

Bo, jeżeli Wybrana nie zrozumiesz, kto stworzył świat i kto jest Ojcem Pana Jezusa - zawsze będziesz błądzić.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”