Wąż-Nachasz węzowe istoty

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Re:

Post autor: wybrana »

veteran pisze:
18 sty 2021, 12:15
wybrana pisze:
18 sty 2021, 9:30

Szatan nie chce występować jawnie, bo wtedy ludzie odwrócili by się od niego.
A teraz są z nim?

Przecież to nie szatan jest problemem a ludzkie ego.
Ludzie wolą czynić swoją wolę pełną pożądliwości niż wolę BOŻĄ.
A skąd się wzięło to ludzkie ego. Przecież Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo, czyli doskonałego. Jakaś przyczyna musiała się stać, że człowiek doskonały - stał się niedoskonały. A dlaczego szatan kusi nas w naszych myślach? Przez co ma do nas taki dostęp, że wkrada się jak złodziej ? Nie chcę złych i grzesznych myśli, ale one czasem takie są. Nie chcę nikogo obgadywać, oceniać, ale mimo, że nie chcę, to często to czynię. To jest wewnętrzna nasza walka duchowa między tym,co dobre, tym,co jest dane nam od Boga, a tym, co nieprawe, tym co nas nęka i kusi. Mamy dwie natury - dobrą i złą. Musimy dążyć, by da dobra w nas zwyciężyła. Jednak, gdy nie przyjmujemy prawdy, to kłamstwo ma się dobrze i zwiedzenie obfituje.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: veteran »

To są niebiblijne poglądy.

Mamy tylko złą naturę.
BÓG zabrał ludziom SWEGO DUCHA.
Toteż po nawróceniu zsyła GO, wypełnia naczynie SOBĄ.
To pojednanie dokonuje się w CHRYSTUSIE JEZUSIE w mocy JEGO OFIARY.
Droga dobrych uczynków jest drogą próżną, ścieżką martwą, drogą donikąd.
Praca dobrymi uczynkami jest pracą syzyfową gdyż do dzieła zbawienia nie można już nic dodać. To się wykonało.
To zostało w pełni zrealizowane.
Zbawienie - powrót do życia, powrót do jedności z BOGIEM - jest z ŁASKI, jest BOŻYM DAREM, nie można go wypracować.
Jakakolwiek praca ku zbawieniu jest skałą potknięcia. PRAWA nie da się wykonać.
Otrzymanie DUCHA BOŻEGO oznacza wykonywanie WOLI BOŻEJ i to jest działanie już czyli praca BOGA bo jak wiemy to BÓG w ludziach jest sprawcą woli i działania.
Do momentu zbawienia czyli zamieszkania w człowieku CHRYSTUSA JEZUSA każdy jest Łazarzem.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2021, 15:22 przez veteran, łącznie zmieniany 2 razy.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wuka »

veteran pisze:
18 sty 2021, 14:55
To są niebiblijne poglądy.
Owszem, niebiblijne, ale zdroworozsądkowe. Czy naprawdę musimy uprawiać akrobacje myślowe i dostosować się do jednej Księgi?
Powiem ci, że mam ogromne wątpliwości. O niektórych nawet nie śmiem tu pisać.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

veteran pisze:
18 sty 2021, 14:55
To są niebiblijne poglądy.
To są jak najbardziej biblijne poglądy. Przeczytaj 1 stronę tego tematu, tam kesja podawała uzasadnienia biblijne tego tematu.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

Tak to jest biblijnie potwierdzone o ile chce sie wiedziec jak sie sprawy mają.
Autor jest biblistą i jest tam wielu innyc wymienionych przez niego biblistów .
Warto zapoznac sie z przekazem wykładów.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wuka »

kesja pisze:
18 sty 2021, 20:37
Tak to jest biblijnie potwierdzone o ile chce sie wiedziec jak sie sprawy mają.
Autor jest biblistą i jest tam wielu innyc wymienionych przez niego biblistów .
Warto zapoznac sie z przekazem wykładów.
O jakich wykładach mówisz?
Jeśli o tych z YT, z początku tematu, to są usunięte. Sprawdzałam wczoraj.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: kesja »

Nie wiem nie sprawdzałam ale sa tu na poczatk tego tematu Wszystko spisywałam zeby nie znikneło.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

Żeby zrozumieć treść Biblii, musimy wziąć pod uwagę, że jest ona opisem działania na życie ludzi złych aniołów i dobrych aniołów. Dobrzy aniołowie działają na służbę Bogu. Źli aniołowie działają na służbę szatanowi. Wszystkie anioły stworzył Bóg. Są to istoty duchowe żyjące w duchowym świecie. Aniołowie, którzy sprzeciwili się Bogu, zostali wygnani z Nieba - domu Bożego. Czynią one wszystko na szkodę ludzi i by sprzeciwić się Bogu. Ludzie takie istoty duchowe nazywają często- synami Boga, bo są stworzonymi przez Boga. Dlatego w Biblii mamy często określenie - synowie Boży, ale często jest tu mowa o upadłych aniołach. W Apokalipsie Jana mowa jest o aniołach wyrzadzajacych szkodę ziemi. Jest tu mowa o upadłych aniołach, którzy służą szatanowi i doświadczają mieszkańców ziemi. A dlaczego doświadczają?, bo ludzie dają im na to przyzwolenie. Największe cierpienie zadają sobie wzajemnie ludzie pod ich namową. Zniewolone dusze tańczą jak im zagrają.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: to nie sa basnie

Post autor: wybrana »

kesja pisze:
06 maja 2012, 20:36

Michael Heiser - Anunnaki i Czuwające Wężowe Istoty 3/5

http://www.youtube.com/watch?v=X4PUD43UG_A
Boska istota wykopana z krainy bogów i zesłąny do królestw umarłych.ARTS -Sheolu iz14

Szeol poniżej był poruszony czekajac na twoje przybycie "
Porywając dla ciebie Rephaim " któRzy tam 'ŻYJĄ"twoja pycha stracona do Szeolu' /
Jak spadłes z Nieba o Lsniący synu Dana" zostałes wygnany na ziemie ku ziemi"
Hiob 26-Rephaim drża ponizej wód i ich mieszkańcy.

Szeol jest nagi przed nim Abadddon nie ma okrycia '
Abaddon,Rephaim,Sheol...

To dlatego Szatan w pózniejszej teologii jest bogiem świata.bogiem Ziemi bogiem Piekła liderem Piekła.
/
boska istota ma węzowy wyglad ,boskośc,został wygnany pod ziemię,W hioba ta istota ten Lsniący biegał i przemierzał Ziemie,by oskarżac ludzi przed Panem.i jest zwany "bogiem tego świata" przez ap Pawła.
Węze nie jedza ziemi i nie wszyscy obawiaja sie ich/
Nachasz został wygnany do ziemi i jego potomstwo Lsniacy zesłąny do królestwa ludzi,by w efekcie rzadzic i dziaąłc pomiedzy ludzmi ,wygnany z boskiego królestw i rzdzi Piekłem-Szeolem oto chodzi w tej klatwie.
.Szeol był wiazany z martwymi gigantami Rephaim ,których duchy były zywe w Świecie Zmarłych.

jeden z klanów gigantó izaj14Hiob26 inne Ez 32 pisza jak Enoch o mieszkajacych w Studni.

..W Eposie Gilgamesza Tbl11 Wąż kradnie niesmiertelność ludzkości -werz 283,Gilgamesz lamentuje ze 'Lew Ziemi"skradł jego szanse na wieczne zycie.

'Lew Ziemi jest tym samym sposobem w jaki grecy wyrażają słowo "KAMELEON" 'KHAMAI LEON; KHAMAI- NA GRUNCIE" na Ziemi a 'Leon" to lew 'Lew Ziemi dosłownie ozn 'KAMELEON" ...akkadyjskie ' NESU " Z eBLAICKIM ' na is" i wtedy to słowo z hebr NaHASH..

'Nesu,;Nesu'Nesu" i Nachash i prowadzi ze mamy węzowa istote w historii Edenu któa była ZMIENNOKSZTAŁTNA.
Kameleony zmienjaja swój wyglad.1Enoch19/1 obserwatorzy sa w stanie zmienic forme byc moze to samo w
2 Koryntian 11/14..wers mówi o szatanie który moze sie transformowac w anioła światła moze sie pojawiac jako cos jasnego i cudownego ,ale na prawde nie jest ..
.
Torzsamosc o naturze i losie Węza -Węzowe istoty
odniesienie do ŚWIETLISTEJ ISTOTY w ogrodzie w Ez
jako LŚNIĄCEGO namaszczonego cheruba ,ale badacze uwazaja ze Cheruby i Serafy sa inne Wielu uczonych zakłada " ,ze Seraf ozn 'Płonacych" od hebr "Saraph"
Ale cherub ozn sfinksowate stworzenie w oparciu starozytna srodkowowschodnia boska ikonografia tronowa]
Cheruby wygladaja jak stworzenia w typie sfinksów
Cherób o 4 twarzach zodiaku Cherub o 2 twarzach
Ez47/18-25 ..Ez10/7-8 Isaj 6/6
Cheruby sa skrzydlatymi istotami .
Serafy strzega Tronu isaj 6 gen 3/24
Saraph jest wymienne z Nachash" waz w ogrodzie Lsniacy.

Mojz weze kasały Izraelitów.Liczb21 ida przez pustynie
Bóg ich karze za marudzenie zsyła Weze któe ich kasaja izrael sa tu opisane jako Nachasz i Saraph"[Numer21}

Nachasz ozn węzowa rzecz ale wiekszosc badaczy mówi ,
ze Sarah ozn Płonący rdzen "srf" ozn "PONĄC e hebr
jest poprostu Węzem sugeruje ze Serafim moze byc Węzowa istota .
wEgipcie 'srf" łaczy cechy postaci- Seraf jest Lśniacym lub Płonacym Węzem.[jakby podwajaja obydwie mozliwosci]

Synowie Boga i CZUWAJĄCY gen 6/-1-4 z córkami człowieka poczynający Nefilim " Synowie Boga czesto sa zwani CZUWAJĄCYMI /OBSERWATORAMI w literaturze zydowskiej.
obserwatorzy schodza w dół na Ziemie i ucza synów człowieka i koncza popełniajac grzechy z córkami człowieka.tak ze moga one byc skazone '
ksiega Daniela 4/13(aram4/10- i1794/14) i 23(4/20)'swiety " Obserwator jest swietym co zn Obserwator ..
nie wszyscy sa zli w Gen sa widziani jako zli,
W wizji megoo umysłu w łozu spojrzałem i ujrzałem Obserwatora ,tj swietego zstepujacego z niebios.
'Król widział schodzacego z nieba obserwatora swietego

Nie o to ze przyszli z wyrokiem o którym wie Bóg,ale ze sa członkami Rady i Rada zdecydowała w Dan 7 spotkanie Rady któa zdecydowała ze to sie stanie.

w hen obserwatorzy sa żli wiemy i słyszymy o tym dosc .
2Enoch18 liczba upadłych Obserwatorów ok 200,skazani na uwiezieni wewnatrz ziemi za zepsucie,ludzkiej rasy - motywy .
Odtad nie wejdziecie do nieba przez cała wieczność i w wiezach Ziemi poziom 6 wystapił by zwiazac was po wszystkie dni swiata.

1Enoch18 "I ujrzałem głęboka otchłan z kolumnami niebieanskiego ognia.To miejsce jest koncem Nieba i Ziemi to stało sie wiezieniemdla gwiazd anielskich istot i gospodarza niebios .

1 Enoch20 -Uriel jest jeden ze swietych aniołów ,których sa 3 ponad światem i ponad Trtarem otchłania gdzie zsyła sie Obserwatorów.

Gabriel jeden z 8 swietych aniołów ,który jest ponad Rajem i ponad Węzami i Cherubami ..

2 Piotr2 Bóg nie oszczedził aniołów gdy zgrzeszyły wysłał do Tartaru i skazał na okowy najgłebszych ciemnosci " .Natura ich grzechu jest jakos zwiazana z aktywnością seksualną-
Judy 6..nie trzymały swego miejsca i opusciły i zostali zakuci w wieczne łancuchy ,
Podobnie Sodoma i Gomora i miasta ktore JAK ONI oddawali sie seksualnej niemoralności, i gonili za nienaturalna żadza" Nienaturalna znów- niebo i ziemia .

"Posłuzyły za przykład " Oni-anioły
Anioły strzegace Węzy ..
Zacytowałem Ciebie kesja, bo tu jest bardzo ciekawe ujęcie tematu.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: to nie sa basnie

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
19 sty 2021, 11:23
kesja pisze:
06 maja 2012, 20:36

Michael Heiser - Anunnaki i Czuwające Wężowe Istoty 3/5

http://www.youtube.com/watch?v=X4PUD43UG_A
Boska istota wykopana z krainy bogów i zesłąny do królestw umarłych.ARTS -Sheolu iz14

Szeol poniżej był poruszony czekajac na twoje przybycie "
Porywając dla ciebie Rephaim " któRzy tam 'ŻYJĄ"twoja pycha stracona do Szeolu' /
Jak spadłes z Nieba o Lsniący synu Dana" zostałes wygnany na ziemie ku ziemi"
Hiob 26-Rephaim drża ponizej wód i ich mieszkańcy.

Szeol jest nagi przed nim Abadddon nie ma okrycia '
Abaddon,Rephaim,Sheol...

To dlatego Szatan w pózniejszej teologii jest bogiem świata.bogiem Ziemi bogiem Piekła liderem Piekła.
/
boska istota ma węzowy wyglad ,boskośc,został wygnany pod ziemię,W hioba ta istota ten Lsniący biegał i przemierzał Ziemie,by oskarżac ludzi przed Panem.i jest zwany "bogiem tego świata" przez ap Pawła.
Węze nie jedza ziemi i nie wszyscy obawiaja sie ich/
Nachasz został wygnany do ziemi i jego potomstwo Lsniacy zesłąny do królestwa ludzi,by w efekcie rzadzic i dziaąłc pomiedzy ludzmi ,wygnany z boskiego królestw i rzdzi Piekłem-Szeolem oto chodzi w tej klatwie.
.Szeol był wiazany z martwymi gigantami Rephaim ,których duchy były zywe w Świecie Zmarłych.

jeden z klanów gigantó izaj14Hiob26 inne Ez 32 pisza jak Enoch o mieszkajacych w Studni.

..W Eposie Gilgamesza Tbl11 Wąż kradnie niesmiertelność ludzkości -werz 283,Gilgamesz lamentuje ze 'Lew Ziemi"skradł jego szanse na wieczne zycie.

'Lew Ziemi jest tym samym sposobem w jaki grecy wyrażają słowo "KAMELEON" 'KHAMAI LEON; KHAMAI- NA GRUNCIE" na Ziemi a 'Leon" to lew 'Lew Ziemi dosłownie ozn 'KAMELEON" ...akkadyjskie ' NESU " Z eBLAICKIM ' na is" i wtedy to słowo z hebr NaHASH..

'Nesu,;Nesu'Nesu" i Nachash i prowadzi ze mamy węzowa istote w historii Edenu któa była ZMIENNOKSZTAŁTNA.
Kameleony zmienjaja swój wyglad.1Enoch19/1 obserwatorzy sa w stanie zmienic forme byc moze to samo w
2 Koryntian 11/14..wers mówi o szatanie który moze sie transformowac w anioła światła moze sie pojawiac jako cos jasnego i cudownego ,ale na prawde nie jest ..
.
Torzsamosc o naturze i losie Węza -Węzowe istoty
odniesienie do ŚWIETLISTEJ ISTOTY w ogrodzie w Ez
jako LŚNIĄCEGO namaszczonego cheruba ,ale badacze uwazaja ze Cheruby i Serafy sa inne Wielu uczonych zakłada " ,ze Seraf ozn 'Płonacych" od hebr "Saraph"
Ale cherub ozn sfinksowate stworzenie w oparciu starozytna srodkowowschodnia boska ikonografia tronowa]
Cheruby wygladaja jak stworzenia w typie sfinksów
Cherób o 4 twarzach zodiaku Cherub o 2 twarzach
Ez47/18-25 ..Ez10/7-8 Isaj 6/6
Cheruby sa skrzydlatymi istotami .
Serafy strzega Tronu isaj 6 gen 3/24
Saraph jest wymienne z Nachash" waz w ogrodzie Lsniacy.

Mojz weze kasały Izraelitów.Liczb21 ida przez pustynie
Bóg ich karze za marudzenie zsyła Weze któe ich kasaja izrael sa tu opisane jako Nachasz i Saraph"[Numer21}

Nachasz ozn węzowa rzecz ale wiekszosc badaczy mówi ,
ze Sarah ozn Płonący rdzen "srf" ozn "PONĄC e hebr
jest poprostu Węzem sugeruje ze Serafim moze byc Węzowa istota .
wEgipcie 'srf" łaczy cechy postaci- Seraf jest Lśniacym lub Płonacym Węzem.[jakby podwajaja obydwie mozliwosci]

Synowie Boga i CZUWAJĄCY gen 6/-1-4 z córkami człowieka poczynający Nefilim " Synowie Boga czesto sa zwani CZUWAJĄCYMI /OBSERWATORAMI w literaturze zydowskiej.
obserwatorzy schodza w dół na Ziemie i ucza synów człowieka i koncza popełniajac grzechy z córkami człowieka.tak ze moga one byc skazone '
ksiega Daniela 4/13(aram4/10- i1794/14) i 23(4/20)'swiety " Obserwator jest swietym co zn Obserwator ..
nie wszyscy sa zli w Gen sa widziani jako zli,
W wizji megoo umysłu w łozu spojrzałem i ujrzałem Obserwatora ,tj swietego zstepujacego z niebios.
'Król widział schodzacego z nieba obserwatora swietego

Nie o to ze przyszli z wyrokiem o którym wie Bóg,ale ze sa członkami Rady i Rada zdecydowała w Dan 7 spotkanie Rady któa zdecydowała ze to sie stanie.

w hen obserwatorzy sa żli wiemy i słyszymy o tym dosc .
2Enoch18 liczba upadłych Obserwatorów ok 200,skazani na uwiezieni wewnatrz ziemi za zepsucie,ludzkiej rasy - motywy .
Odtad nie wejdziecie do nieba przez cała wieczność i w wiezach Ziemi poziom 6 wystapił by zwiazac was po wszystkie dni swiata.

1Enoch18 "I ujrzałem głęboka otchłan z kolumnami niebieanskiego ognia.To miejsce jest koncem Nieba i Ziemi to stało sie wiezieniemdla gwiazd anielskich istot i gospodarza niebios .

1 Enoch20 -Uriel jest jeden ze swietych aniołów ,których sa 3 ponad światem i ponad Trtarem otchłania gdzie zsyła sie Obserwatorów.

Gabriel jeden z 8 swietych aniołów ,który jest ponad Rajem i ponad Węzami i Cherubami ..

2 Piotr2 Bóg nie oszczedził aniołów gdy zgrzeszyły wysłał do Tartaru i skazał na okowy najgłebszych ciemnosci " .Natura ich grzechu jest jakos zwiazana z aktywnością seksualną-
Judy 6..nie trzymały swego miejsca i opusciły i zostali zakuci w wieczne łancuchy ,
Podobnie Sodoma i Gomora i miasta ktore JAK ONI oddawali sie seksualnej niemoralności, i gonili za nienaturalna żadza" Nienaturalna znów- niebo i ziemia .

"Posłuzyły za przykład " Oni-anioły
Anioły strzegace Węzy ..
Zacytowałem Ciebie kesja, bo tu jest bardzo ciekawe ujęcie tematu.
Ja z tego zacytowanego tekstu kompletnie nic nie rozumiem :aaa:

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: amiko »

wybrana
wybrana pisze:
18 sty 2021, 11:58
amiko pisze:
18 sty 2021, 10:11
Wiadomo, ze istnieją diabelskie istoty, plemię żmijowe z gadziego rodu, którym zależy aby ludzie nie poznawali prawdy, która ich wyzwoli.
A Ty myślisz, że nie pochodzisz z nich?.Jest takie wymieszane , że myślę, że my wszyscy jesteśmy częściowo istotami Bożymi i częściowo istotami gadzimi. Dlatego toczymy wewnętrzną walke.Część nas będzie wyzwalala w nas rządzę ciała i pokusy do czynienia zła, a część w nas będzie nas napominała. Jako, że zły przejął w większości władzę nad duszami ludzkimi, to musimy się ponownie narodzić w duchu przez odrodzenie w prawdzie, bo tylko prawda daje nam wolność dziecka Bożego.
Ja nie muszę nic myśleć, ja wiem, że jestem dzieckiem Bożym i Miłość Boża rozlana jest w moim sercu duchowym. Wszyscy mamy gadzi móżdżek, ale i wyższą część mózgu, z której korzysta się w bardzo małym procencie. Wszyscy mamy w naszej duszy pewien procent ciemności i jasności. Z tego powodu w NT jest napisane:

"A taka jest wola Boża, uświęcenie wasze".
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
20 sty 2021, 0:53
wybrana
wybrana pisze:
18 sty 2021, 11:58
amiko pisze:
18 sty 2021, 10:11
Wiadomo, ze istnieją diabelskie istoty, plemię żmijowe z gadziego rodu, którym zależy aby ludzie nie poznawali prawdy, która ich wyzwoli.
A Ty myślisz, że nie pochodzisz z nich?.Jest takie wymieszane , że myślę, że my wszyscy jesteśmy częściowo istotami Bożymi i częściowo istotami gadzimi. Dlatego toczymy wewnętrzną walke.Część nas będzie wyzwalala w nas rządzę ciała i pokusy do czynienia zła, a część w nas będzie nas napominała. Jako, że zły przejął w większości władzę nad duszami ludzkimi, to musimy się ponownie narodzić w duchu przez odrodzenie w prawdzie, bo tylko prawda daje nam wolność dziecka Bożego.
Ja nie muszę nic myśleć, ja wiem, że jestem dzieckiem Bożym i Miłość Boża rozlana jest w moim sercu duchowym. Wszyscy mamy gadzi móżdżek, ale i wyższą część mózgu, z której korzysta się w bardzo małym procencie. Wszyscy mamy w naszej duszy pewien procent ciemności i jasności. Z tego powodu w NT jest napisane:

"A taka jest wola Boża, uświęcenie wasze".
Bardzo się cieszę , że jesteś dzieckiem Bożym. Dziecko Boże miłuje Boga i żyję według prawdy ,którą dał na Jezus. Nie czyni zła, nie przypisuje Bogu zła i czuje się wolne otulone pełnią miłości Bożej. Każdego dnia dziękuję Bogu za każdy dzień, za każdą chwilę, bo radość bycia dzieckiem Bożym pokonuje każde przeżyte niedogodności. Dziecko Boże wie,że cierpienie jakie tu doświadczamy zniknie, bo będzie żyło z Chrystusem w świecie piękna, dobra w pełnej miłości.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wuka »

Dziecko Boże wie,że cierpienie jakie tu doświadczamy zniknie, bo będzie żyło z Chrystusem w świecie piękna, dobra w pełnej miłości.
Guzik prawda. Wmawia się ludziom, że gdzieś kiedyś będzie idealnie, tylko musi wierzyć, a wiara jest darem od Boga i Jego wybraniem. Rozważ, wybrana, bo wszystko jest mocno zapętlone.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
20 sty 2021, 12:01
Dziecko Boże wie,że cierpienie jakie tu doświadczamy zniknie, bo będzie żyło z Chrystusem w świecie piękna, dobra w pełnej miłości.
Guzik prawda. Wmawia się ludziom, że gdzieś kiedyś będzie idealnie, tylko musi wierzyć, a wiara jest darem od Boga i Jego wybraniem. Rozważ, wybrana, bo wszystko jest mocno zapętlone.
Dlatego przyszedł Zbawiciel, bo każdy kto w Niego wierzy i w nim pokłada nadzieję - nie zginie.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wąż-Nachasz węzowe istoty

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
20 sty 2021, 12:39
wuka pisze:
20 sty 2021, 12:01
Dziecko Boże wie,że cierpienie jakie tu doświadczamy zniknie, bo będzie żyło z Chrystusem w świecie piękna, dobra w pełnej miłości.
Guzik prawda. Wmawia się ludziom, że gdzieś kiedyś będzie idealnie, tylko musi wierzyć, a wiara jest darem od Boga i Jego wybraniem. Rozważ, wybrana, bo wszystko jest mocno zapętlone.
Dlatego przyszedł Zbawiciel, bo każdy kto w Niego wierzy i w nim pokłada nadzieję - nie zginie.
Brak tu konsekwencji. Dopiero co pisałaś, że to ten sam Bóg tak w NT, jak i w ST.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”