"Niebocentryzm"- teoria "wklęsłej Ziemi"

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
parasin
Posty: 307
Rejestracja: 16 sie 2010, 14:20
Lokalizacja: Dolina Parasin

Post autor: parasin »

Głupio mi tak pisać post pod postem, ale dla zainteresowanych Redowymi teoriami:

Pojawił się nowy film na kanale GWW15
https://www.youtube.com/watch?v=yzjT6_-Bk94

Jak również na innym forum widzę pojawiła się kontynuacja tematu dziwnych zachowań Księżyca i Słońca
http://bible.4um.pl/viewtopic.php?p=753 ... d3f4#p7530

Poza tym Red czuje się świetnie, bo dalej wymyśla dziwne historie: tym razem o pozornym ruchu Słońca
http://redoctobermsz.wordpress.com/2014 ... t-pozorny/

I co może być szczególnie zaskakujące o położeniu Jerozolimy chociaż na wykręconej na lewą stronę Ziemi wszystko się może zdarzyć... :-)
http://redoctobermsz.wordpress.com/2014 ... omo-gdzie/

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

parasin pisze:
Jak również na innym forum widzę pojawiła się kontynuacja tematu dziwnych zachowań Księżyca i Słońca
http://bible.4um.pl/viewtopic.php?p=753 ... d3f4#p7530
Raczej "dziwnych" - w cudzysłowie :-) . Bo wszystko jest jak najbardziej normalne, poza przypadkiem, gdy red przedstawiał fotomontaże. Omówiono wiele źle zinterpretowanych przez red-octobera zdjęć. Jest to przedstawione w kolejnych postach:
I
II
III
IV
V
VI
VII

Okazało się też, że gdy redowi przedstawiono jaskrawe błędy interpretacyjne, usunął zdjęcia i swoje komentarze do tych zdjęć, nie przyznając się do pomyłki. A powinien, tym bardziej, że innych, niezgadzających się z nim wyzywa od ministrantów, co widać choćby w tym temacie. Zostały jednak skriny i wiele śladów tego, co było na blogu reda.

Jak można było się spodziewać współczesna astronomia działa znakomicie w odniesieniu do prawdziwych zdjęć przedstawionych na blogu reda, rzekomo mających wspierać tzw. niebocentryzm. Były one przez reda po prostu źle interpretowane.

Rethel

Post autor: Rethel »

.Cyprian. pisze:Okazało się też, że gdy redowi przedstawiono jaskrawe błędy interpretacyjne, usunął zdjęcia i swoje komentarze do tych zdjęć, nie przyznając się do pomyłki.
To i tak Cyprianie jest jakiś postęp! :-D
Normalnie to powinien ogłosić waszą klęskę, siebie obwieścić
zwycięzcą niezatapialnym oraz podać waszą (jako swą nową)
interpretację, przedstawiając ją jak najnowsze mega-odkrycie
miażdżące was i zatapiające wasze Uboty... :-D

Awatar użytkownika
red-october
Posty: 294
Rejestracja: 20 paź 2010, 21:44

Post autor: red-october »

ZAMOS pisze: Mariuszu jak już się tutaj pojawiłeś to zapytam, czy w twej „teorii” znalazłeś już naprawdę coś konkretnego i sprawdzalnego.
ZAMOS
Witaj Zygmuncie , zgodnie z obietnicą:

Jak znajdę czas to zrobie film o twoim przekręcie z niwelatorem nad Zalewem Zegrzyńskim w Nieporęcie. (... ... ...) , dopiero stosunkowo niedawno jak zmieniałem bloga to się połapałem ; przyjrzałem się dokładniej twoim fotom i moim znad Turawy i wyszło szydło z worka. Ale niezależnie od twojego przekrętu, jak byś się nie starał to i tak nawet twoimi fotami z niwelatora udowodniłeś ....teocentryzm.


zrobilem film na temat twojego doswiadczenia nad Zalewem Zegrzynskim .

Musze przyznać że początkowo traktowałem twoje doświadczenie z niwelatorem jako przekręt , ale na mysli miałem .....opis tego doświadczenia zrobionego przez ciebie i wykorzystywany przez innych oponentów . :-D

Co ty zrobiles tak jak pisałem wczesniej udowodniłeś .....niebocentryzm :mrgreen: a twoje doswiadcznie zostalo wrzucone w poczet eksperymentów niebocentryzmu :mrgreen:

i wykorzystane na Facebooku ;

https://www.facebook.com/ConcaveEarthExperiments?ref=hl

W sumie musze ci podziekować :mrgreen:

To jest już ten film : https://www.youtube.com/watch?v=roidLz7kVJU&hd=1

wszystkie dalsze detale są w opisie do filmu

Pozdrawiam .

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Witaj Mariuszu
Dawno cię tu nie było, ale jak już wszedłeś to od razu nawtykałeś mi z "grubej rury" od przekrętów i oszustów. Nie omieszkałeś również w swym filmie tak na marginesie poinformować iż zdjęcia i pomiar wykonałem sam, więc zasugerowałeś, że jest to mało wiarygodne. Nie wspomniałeś jednak, że miałeś do mnie ze swą ekipą „fachowców” sprawdzić jak ten pomiar wygląda na żywo. Ja mając tą świadomość, że przyjedziesz wykonałem pomiar jeszcze raz i zapodałem z tego pomiaru lepsze zdjęcia szczególnie starałem się poziom niwelatora ustawić poprawnie, by nie było się do czego przyczepić. Jestem w stu procentach pewien poprawnego i rzetelnego na ile to jest możliwe pomiaru. Nie śledzę twej twórczości kinematograficznej w temacie wklęsłości bo mnie to po prostu nudzi. Trochę nie rozumiem dlaczego się tak uczepiłeś tej śmiesznej teoryjki. Do dnia w którym opublikowałeś pierwsze teksty o wklęsłości bardzo ceniłem twój sposób rozumowania, jednak jak zacząłeś ściemniać wklęsłością to już tylko mnie bawisz. Przebrnąłem z trudem twój ostatni film w którym jak zwykle wszystko stawiasz na odwrót i nie przyjmujesz nic co z dobrego serca ci pisałem w trosce byś się nie błaźnił. W tym filmie również obracasz kota w pudełku iluzjonisty do góry nogami i ogonem w przód. Może dlatego nic z tego co próbujesz wyjaśnić nie rozumiesz, że widzisz wszystko od ogona tego twojego kota. Poruszyłeś kilka kwestii i odpowiem ci na wszystkie po kolei w kilku postach. Dzisiaj powtórzę to co już tu napisałem, a więc krzyż niwelacji jest w wierzchołkach drzew dlatego ponieważ ziemia opada wraz z rosnącymi na brzegu drzewami, a niwelator pokazuje poziom więc musi przy kuli pokazać zawsze na dużej odległości wierzchołki drzew. Nie wiem czy potrafisz sobie wyobrazić jak taki pomiar wygląda. Otóż gdy mierzysz poziom i chcesz pokazać to na wykresie to niwelator zawsze stoi na najwyższym punkcie kulistej ziemi. Wyobraź sobie jak stoisz na tej kuli i patrzysz na wprost na najdalszy punkt horyzontu i poprowadzisz prostą kreskę to ta prosta będzie się od ziemi oddalać. W wypadku jakbyś stał we wklęsłej ziemi to mierząc i prowadząc prostą od siebie w dal zawsze ta prosta będzie się do ziemi przybliżać i trafi w wodę. Zatem jak mi pomiar w wodę nie trafił znaczy ziemia jest kulą, a my żyjemy na jej powierzchni. Jest już późno, więc resztę gdzie się jak zwykle mylisz napiszę ci jutro
Pozdrawiam serdecznie.
ZAMOS

Awatar użytkownika
red-october
Posty: 294
Rejestracja: 20 paź 2010, 21:44

Post autor: red-october »

ZAMOS pisze:Witaj Mariuszu
Nie omieszkałeś również w swym filmie tak na marginesie poinformować iż zdjęcia i pomiar wykonałem sam, więc zasugerowałeś, że jest to mało wiarygodne. Nie wspomniałeś jednak, że miałeś do mnie ze swą ekipą „fachowców” sprawdzić jak ten pomiar wygląda na żywo.


....... a więc krzyż niwelacji jest w wierzchołkach drzew dlatego ponieważ ziemia opada wraz z rosnącymi na brzegu drzewami, a niwelator pokazuje poziom więc musi przy kuli pokazać zawsze na dużej odległości wierzchołki drzew. Nie wiem czy potrafisz sobie wyobrazić jak taki pomiar wygląda. Otóż gdy mierzysz poziom i chcesz pokazać to na wykresie to niwelator zawsze stoi na najwyższym punkcie kulistej ziemi. Wyobraź sobie jak stoisz na tej kuli i patrzysz na wprost na najdalszy punkt horyzontu i poprowadzisz prostą kreskę to ta prosta będzie się od ziemi oddalać. W wypadku jakbyś stał we wklęsłej ziemi to mierząc i prowadząc prostą od siebie w dal zawsze ta prosta będzie się do ziemi przybliżać i trafi w wodę. Zatem jak mi pomiar w wodę nie trafił znaczy ziemia jest kulą, a my żyjemy na jej powierzchni.
ZAMOS
Zamosie : napisales tak jak myslalem , w sumie utopiles oficjalną geodezję , (wszystko jest w opisie do filmu jak i w filmie) a najwazniejsze blefy podkresliłem, nawet nie ruszyles podstawowej argumentacji.

W filmie nie kwestionuje twojego pomiaru , wręcz uznaję za prawdziwy.

W sumie mialem przyjechac ale zrezygnowałem i bardzo dobrze, bo gdybym był to kazałbym ci fote zrobic z 0,5 m nad wodą i zrobic z tej wysokosci dwie foty : przed przyblizeniem i po przyblizeniu.

Ty zrobiles z wysokosci 2,1 m i jedną fote po przyblizeniu.

O tych detalach nawet nie wspomniales.

W sumie mi te detale juz nie przeszkadzają bo w filmie jest podany prosty sposób weryfikacji twojej interpretacji tego zdjecia , co kwalifikuje je do dowodów NC, a dyskwalifikuje zycie na zewnatrz. :-D

Ale poczekam co namalujesz .

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Tak jak obiecałem wyjaśniam z dużą nieśmiałością i lekkim zażenowaniem, iż muszę pisać o takich prostych zjawiskach znanych dzieciom z pierwszych klas gimnazjum i tak: Drogi Mariuszu najpierw musisz zrozumieć, że światło biegnie od słońca na ziemię, a więc wpierw oświetla wszystko to co obserwujemy, następnie odbija się od np. drzew i biegnie do naszego oka, czy obiektywu przez jaki obserwujemy nasz widok. Wszystkie rysunki jakie rysujesz na swym blogu i pokazujesz w filmach promienie światła mają odwrotny kierunek i między innymi przez to zaciemniasz prawdziwy obraz sytuacji (to pierwsze odwrócenie kota ogonem)

Druga delikatnie mówiąc nieścisłość to skład powietrza atmosferycznego przy opisywaniu, którego znów zaciemniasz prawdziwy obraz i tak: wprawdzie mówisz, że atmosfera składa się z pary wodnej której intensywność określa się procentowym wynikiem pomiaru wilgotności i do tego momentu mówisz prawdę, ale zaraz potem już mieszasz i mówisz, że ta wilgotność ma strukturę jednorodną, a to nie prawda. Nie prawda Mariuszu dlatego, że w gazowej atmosferze woda nie jest w postaci gazowej a cząsteczkowej różnej wielkości kropelek wody, czasem bardzo malutkich i niewidocznych gołym okiem co nie znaczy, że tych kropelek tam nie ma wcale. Tak więc drogi Mariuszu te malutkie kropelki to nic innego jak malutkie PRYZMATY. W tych malutkich pryzmatach światło zachowuje się tak samo jak w dużych, a zatem światło musi załamywać i załamuje się w dół. Doskonale to widać w zmożonej intensywności podczas gdy na jakiejś małej powierzchni pada deszcz i jednocześnie ta powierzchnia jest oświetlana przez słońce. Widzimy wtedy tęczę która ugina się do dołu. Bardzo rzadko występuje zjawisko tęczy o odwróconym ugięciu marin tęczy do góry, ale to występuje tylko w wypadku jak światło jest pod odpowiednim kątem odbite od powierzchni dużego i spokojnego zbiornika wody lub śniegu. Zjawisko to też może wystąpić podczas opadu deszczu i słońcu tuż nad ziemią o wschodzie i zachodzie gdy może oświetlić chmurę od dołu. Nie oczekuję, ze to zrozumiesz więc nie będę się w tym miejscu szczególnie rozpisywał. Zatem znów odwróciłeś swego kota ogonem. Przy czym Mariuszu nie będę ja kty używał słów „przekręt” i tym podobnych w stosunku do twojej osoby ponieważ nie jestem tego pewien. Może ty naprawdę wierzysz w te bzdury, a nie mając podstawowej wiedzy z fizyki nie masz szansy na zrozumienie tych prostych zjawisk. Na samym początku naszej dyskusji pisałem jeszcze o tym, że atmosfera posiada poziome i pionowe w górę i dół warstwy różnej gęstości atmosferycznej, wilgotnościowej i temperatury, która również ma wpływ na to co i jak widzimy. Jedyne co mnie u ciebie razi to odpychający język, nad którym powinieneś troszkę nad jego złagodzeniem popracować.
Jako alternatywne będące w opozycji dla twoich filmów zapodaję link do twojego kolego po fachu „producenta filmowego YT” chłopaka podpisującego się nickiem GWW15. To młody chłopak który też nic o geodezji i fizyce nie wiedział, ale się już „obrył” i to czego się nauczył opublikował na swym kanale YT.
Filmiki są dość zabawne, ale już prawie zaczyna rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Jeszcze z rok pobawi się twym kosztem i się nauczy jak jest naprawdę i zapewniam cię Mariuszu nie jest to ta prawda jaka głosisz o wklęsłości ty.
https://www.youtube.com/watch?v=CLFXuJr5fpk

https://www.youtube.com/watch?v=65YMOmJ4Tcs

https://www.youtube.com/watch?v=O0v-yKuHaZk

Ostatni jest szczególnie zabawny. Widać jak GWW15 się już podszkolił.

Kończąc na dzisiaj ten temat i odpowiedź na to czym chciałeś mnie przekonać do wklęsłości będę musiał napisać jeszcze przynajmniej jeden post ze zdjęciami które zrobiłem w zeszłym roku. Opiszę to jeszcze raz tak już łopatologicznie, że jak masz jakikolwiek rozumu, więc powinieneś to zrozumieć nawet ty.
Pozdrawiam
ZAMOS

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Ja, nie wnikając tu w polemikę Zamosa z redem, chciałem napisać, jak to było. Tak się składa, że byłem na bieżąco informowany przez Zamosa, jak dokładnie ten pomiar przebiegał. Mam praktycznie całą dokumentację fotograficzną, przekazaną mi przez Zamosa. Osoby, które nie śledziły tej całej koreshiańskiej batalii niebocentrycznej nie za bardzo się pewnie orientują o co chodzi. I w sumie nie radzę się w to zagłębiać, bo nie ma sensu, no chyba, że ktoś bardzo chce i nie szkoda mu czasu.

Otóż było tak, że red wziął kamerę ze statywem nad jezioro Turawskie, kamerę jako ... UWAGA ... urządzenie pomiarowe :aaa:. Następnie ją "wypoziomował", porobił zdjęcia i przekonywał wszystkich, że ze zdjęć tych wynika, iż płaszczyzna lokalnego poziomu uderza w taflę jeziora, co jego zdaniem znaczyło, iż ... Ziemia jest wklęsła :aaa:. Jest to oczywiście bzdura, a kamera żadnym miernikiem nie jest. Wystarczy drobna pomyłka w wypoziomowaniu i wszystko się wali. Kamery nie można idealnie wypoziomować, ani nawet porządnie, mierniczo, bo ona nie do takiego przeznaczenia została utworzona. Przyjrzyjmy się, co red wówczas twierdził:

Obrazek
źródło: http://redoctobermsz.files.wordpress.co ... ?w=1000&h= - jest to zdjęcie reda z opisem.

Namówiłem więc Zamosa, bo on miał dostęp do porządnego sprzętu mierniczego, by zrobił porządne fotografie i on to wykonał. I Zamos wykazał niezbicie, że red nie ma racji i opowiada niestworzone historie. Teraz red próbuje, na swoje kopyto przekręcić pomiary Zamosa

W całej sprawie dobrze się też orientuje BBC, więc może zaświadczyć, jak to z tą kamerką redową było. On się też orientuje w poprawnych pomiarach Zamosa.

Kiedyś może zbiorę to, co Zamos (on też to zapowiada) zrobił i opiszę, jak będę miał czas.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Już to chyba kiedyś w tym temacie pisałam, ale się powtórzę. Zapewne do 50 lat dla najbogatszych będą dostępne wycieczki na orbitę. I wtedy szersze grono będzie miało okazje się przekonać, czy Ziemia jest kulą, czy nią nie jest. Mam nadzieję, że wszyscy tego dożyjemy.

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

ShadowLady86 pisze:Już to chyba kiedyś w tym temacie pisałam, ale się powtórzę. Zapewne do 50 lat dla najbogatszych będą dostępne wycieczki na orbitę. I wtedy szersze grono będzie miało okazje się przekonać, czy Ziemia jest kulą, czy nią nie jest. Mam nadzieję, że wszyscy tego dożyjemy.
Nawet wtedy znajdą się pewnie tacy, którzy powiedzą, że oku w tym wypadku wierzyć nie można.

Awatar użytkownika
red-october
Posty: 294
Rejestracja: 20 paź 2010, 21:44

Post autor: red-october »

.Cyprian. pisze:I Zamos wykazał niezbicie, że red nie ma racji i opowiada niestworzone historie. Teraz red próbuje, na swoje kopyto przekręcić pomiary Zamosa
Najlepsze słowo "wykazał niezbicie" , zbic to ty mozesz swoj ty..... :mrgreen:

Jak juz tak chcesz pisac z tego punku widzenia to pominales /zmanipulowales zdjecie bo to jest z 0,5 m nad wodą przed przyblizeniem a Zamosa z 2,1 . po przyblizeniu. I brakuje jemu zdjecia do kompletu przed przyblizeniem .

Moje są dwa , tez zmanipulowales bo dales jedno :mrgreen: a Zamos ma tylko jedno. :mrgreen:


A ty taki bezstronny jestes? :mrgreen:

Teraz dopiero wiemy jak było :-D

Zamosie idziesz jak po sznurku w sumie musze powtorzyc że nawet nie ruszyles argumentacji z filmu . Wczesniej podkresliłem twoje kanty :-D


Dlatego ja cie nie zmuszam do odpowiedzi , to nie ma sensu.

Ja ciebie czy Cypriana nie mam zamiaru przekonywac bo po co , ale musicie miec argumenty a nie manipulowac. :mrgreen:

Cyprian manipulje zdjeciami a Zamos posilkuje sie likwidacją oficjalnej geodezji , manipulacją i wyzwiskami wraz z wysylaniem do psychiatryka z filmow Gww15 , i oczywiscie tym odwraca od materialu dowodowego z filmu.

To ma być rozum?, pewnie jest ale osoby zdemoralizowanej :mrgreen:

Tu jest pod tym filmem niezla dyskusja , demaskujaca kanty Gww15,

https://www.youtube.com/watch?v=roidLz7kVJU

nawet Zamosie jak sie wczytasz pod tymi filmami ktore zalinkowales to goscia niezle czyszczą moi znajomi (no chyba ze pousuwal komentarze)

tu jest ekstra nawet :

https://www.youtube.com/channel/UC5WJre ... discussion

I moi znajomi zadali nawet Zamosowi niezłe pytanie z dziedziny geodezji :-D

Zamosie : pisze tu dlatego ze obiecalem ci film i go masz ale nie dlatego zeby cie przekonac.

tu w tym wywiadzie wykazalem dlaczego :-D

1 sza czesc https://redoctobermsz.wordpress.com/201 ... wiajmy-tv/

a tu druga , tam jest dlaczego takich jak ty sie nie przekonuje :-D

https://redoctobermsz.wordpress.com/201 ... v-czesc-2/

Dlatego tylko obserwuje co jeszcze namalujecie .

p.s. ten twoj uczen to sie tak podszkolil ze znajomi go wyslali kilka razy do podstawowki a z geodezji to raczej nie jest obryty a ma ...zryty beret :-D

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Miałem już dziś nie pisać, ale Mariuszowi odpowiedzieć muszę. Raz ostatni, naprawdę już.
red-october pisze:
.Cyprian. pisze:I Zamos wykazał niezbicie, że red nie ma racji i opowiada niestworzone historie. Teraz red próbuje, na swoje kopyto przekręcić pomiary Zamosa
Najlepsze słowo "wykazał niezbicie" , zbic to ty mozesz swoj ty..... :mrgreen:
Ale się zmieniłeś, ale cóż, trudno.
red-october pisze: Jak juz tak chcesz pisac z tego punku widzenia to pominales /zmanipulowales zdjecie bo to jest z 0,5 m nad wodą przed przyblizeniem a Zamosa z 2,1 . po przyblizeniu. I brakuje jemu zdjecia do kompletu przed przyblizeniem .

Moje są dwa , tez zmanipulowales bo dales jedno :mrgreen: a Zamos ma tylko jedno. :mrgreen:


A ty taki bezstronny jestes? :mrgreen:
Dobrze, to drugie wstawiam też, bo o nim zapomniałem. Albo obydwa razem:

Obrazek
źródło: http://redoctobermsz.files.wordpress.co ... ?w=1000&h=

Obrazek
źródło: http://redoctobermsz.files.wordpress.co ... ?w=1000&h=

Na obydwu czerwona kreska w wodzie. A czym jest według Ciebie czerwona kreska, to wyjaśniłeś już na pierwszym.
red-october pisze: Ja ciebie czy Cypriana nie mam zamiaru przekonywac bo po co , ale musicie miec argumenty a nie manipulowac. :mrgreen:
Mariusz. Wierz sobie w to "objawienie" Cyrusa Koresha Teeda dotyczące wklęsłej Ziemi, mnie już nic do tego. Ty masz potrzebę negowania otaczającej nas rzeczywistości.
red-october pisze: Cyprian manipulje zdjeciami ...
Spójrz prawdzie w oczy. Jak było ze zdjęciami Księżyca? Gdy wykazałem Ci przekłamanie, to pousuwałeś te zdjęcia, nie przepraszając czytelników za błąd. Może ostatnio przeprosiłeś? Nie manipuluję Twoimi zdjęciami. Powtarzam to, co wówczas mówiłeś i co Zamos obalił dokładnym urządzeniem mierniczym, a nie kamerką.
red-october pisze: ...a Zamos posilkuje sie likwidacją oficjalnej geodezji , manipulacją i wyzwiskami wraz z wysylaniem do psychiatryka z filmow Gww15 , i oczywiscie tym odwraca od materialu dowodowego z filmu.
Gww15, owszem, nieraz ostro się o Tobie wypowiadał, ale lepiej powiedz, co wy na niego mówiliście. Też nie przebieraliście w słowach.

Mnie ten temat nie interesuje, bo wiem, że Ziemia nie jest wklęsła, tylko wypukła. A Ty nie przyjmujesz żadnych argumentów. Ta cała wklęsłość to "dzieło" Twojego życia. Nakręciłeś kilkadziesiąt filmów. Nawet, jakbym chciał je wszystkie analizować, to czasu pewnie by mi nie starczyło, żeby to zrobić dokładnie. Czy możesz się z tego wycofać i przyznać do błędu? Nie wiem. Mam nadzieję, że tak. A może po prostu to zostaw? W sumie, jakie to ma znaczenie, dla naszego życia tutaj? Nie szkoda Ci czasu na to użeranie się z tymi wszystkimi domniemanymi wrogami tego nieszczęsnego niebocentryzmu?

Ja w niebocentryzm i wklęsłą Ziemię nie wierzę, i nie uwierzę
. Po co Ci to? Nie widzisz, że cała Twoja para idzie w gwizdek? Tym już się nikt nie interesuje - mam na myśli oponentów. Bo Ciebie pewnie nadal interesuje. Było to jakieś wydarzenie swego czasu i wielu "patrzyło". Wy byliście po jednej stronie, oponenci - po różnych forach i kanałach rozproszeni, w tym i ja, po drugiej stronie. Jednak nie wejdę znów w ten temat. Nie, bo na to szkoda czasu. Przez chwilę myślałem, że może przedstawić te zdjęcia Zamosa, ale ... Co miałem powiedzieć, to powiedziałem, co napisać - napisałem. I to podtrzymuję. Możesz "odtrąbić" "sukces", że oto poległem w walce na argumenty i się wycofałem. Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Po tym temacie został mi tylko avatar, moim zdaniem ładny :-). Pojawiłeś się nagle, "po latach" - to i się Tobie odpisuje. Ale tylko tak, na pożegnanie tematu i forum.

Wszystkiego dobrego
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 21:21 przez .Cyprian., łącznie zmieniany 1 raz.

Żyd

Post autor: Żyd »

Amen...

Ale musisz Cyprianie przyznać, że red-october poprawił jakość swoich filmów na HD :-D

Właśnie jestem na 23 min. ostatniego filmu Reda ... i jestem pod wrażeniem ;-)

https://redoctobermsz.wordpress.com/201 ... v-czesc-2/

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Moim zdaniem ziemia jest płaska jestem w SOK-u.Nara.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

To w końcu wklęsła czy płaska?
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”