maszyny molekularne upadek teorii ewolucji

Dyskusje o powstaniu świata itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

maszyny molekularne upadek teorii ewolucji

Post autor: MieczDucha »

http://mieczducha888.blogspot.com/2014/ ... drosc.html - fragment :

""pamiętam jak po raz pierwszy zajrzałem do podręcznika biochemii i zobaczyłem rysunek czegoś co, nazywało się wicią bakterii, ze wszystkimi jej częściami i w całej krasie. Miała ona pędnik, przegub kątowy, wał napędowy i silnik. Popatrzyłem na nią i powiedziałem : przecież to silnik przyczepny łodzi, to musiało być zaprojektowane, nie ma przypadkowe montażu części."

"Biochemicy wykorzystywali elektronowe mikrofotografie takie jak ta identyfikująca części i
trójwymiarowe struktury silnika wici. W trakcie tego procesu, odkryli geniusz inżynierii w skali mikro. Howard Berg z Harvardu nazwał to najwydajniejszą maszyną we wszechświecie. Niektóre z tych maszyn pracują z szybkością 100 000 obrotów na minutę. Mają stałe łącza do zespołu czujników i przetworników, by otrzymywać informację zwrotną ze środowiska. I chociaż tak szybko się obracają mogą się zatrzymać w każdej chwili. Zatrzymanie się i zmiana kierunku zajmują im zaledwie ćwierć obrotu, po czym zaczynają wirować z prędkością 100 tysięcy obrotów na minutę w innym kierunku.
Tak jak silniki przyczepne w łodziach motorowych, posiadają one bardzo wiele części niezbędnych do działania silnika. Wić bakterii ma dwa biegi : przedni i wsteczny, chłodzenie wodne, napęd protono-motoryczny. Posiada stojan, wirnik, przegub uniwersalny, wał napędowy, pędnik. Pracują też jak te części maszyn i nie chodzi tu tylko o nazwy, lecz o ich prawdziwą funkcję."

,

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

No oczywiście.
Teoria ewolucji leży, bo silnik do łodzi jest podobny do wici bakterii. Albo odwrotnie - wić do silnika :lol:
Istnieje podejrzenie, że Pan Bóg skonstruował silnik do łodzi, zwłaszcza ruski silnik Wietierok :mrgreen:
A co to jest napęd protonowo - motoryczny ? 8-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Jak dla mnie to potwierdza raczej.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E


ODPOWIEDZ

Wróć do „Kreacjonizm vs. ewolucjonizm”