pseudochrześcijańskie łączenie prawdy z kłamstwem

Dyskusje o powstaniu świata itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

pseudochrześcijańskie łączenie prawdy z kłamstwem

Post autor: MieczDucha »

polecam przeczytać wszystkim tym, którzy myślą że da się połączyć biblijną naukę, biblijny przekaz z ewolucjonizmem : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/ ... lejny.html

,

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Nie da sie niczego przegladac na tej stronie.Przynajmniej ja nie moge.

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: MieczDucha »

booris pisze:Nie da sie niczego przegladac na tej stronie.Przynajmniej ja nie moge.
tzn nie wczytuje ci strony ?? nic ci się nie wyświetla ??

,

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

MieczDucha pisze: Bo gdybyście wierzyli Mojżeszowi, wierzylibyście i mnie, gdyż on pisał o mnie. 47 Jeśli jednak nie wierzycie jego pismom, jakże uwierzycie moim słowom? " - Ewangelia Jana 5:46-47 UBG - gdy ktoś nie wierzy Mojżeszowi np w jego opis stworzenia, to czy taka osoba wierzy słowom Chrystusa ??? Każdy zwolennik ewolucji który twierdzi, że jest chrześcijaninem powinien sam sobie odpowiedzieć na to.
Ewolucja to szatańska nauka wprowadzająca zamęt w ludzkich myślach.


https://www.youtube.com/watch?v=vqNMQ_C ... 97&index=3

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Strone wyswietla ale nic na niej nie dziala.Po kliknieciu ktoregokolwiek linka strona otwiera sie ponownie.

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: MieczDucha »

booris pisze:Strone wyswietla ale nic na niej nie dziala.Po kliknieciu ktoregokolwiek linka strona otwiera sie ponownie.
na górze strony wyświetlają się najpopularniejsze wpisy, musisz zjechać kursorem na doł i jest dany artykuł, bo jak wejdziesz w niego to też na samej górze są ikony 10 najpopularniejszych wpisów, ale pod nimi jest artykuł

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Listek pisze: Ewolucja to szatańska nauka wprowadzająca zamęt w ludzkich myślach.
Super tekst :-D

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Mi tez sie podoba.Ale co w takim razie z murzynami.chinczykami i indianami?Pewnie Adam i Ewa byli wielokolorowi.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

booris pisze:Mi tez sie podoba.Ale co w takim razie z murzynami.chinczykami i indianami?Pewnie Adam i Ewa byli wielokolorowi.
Ależ skąd.
Murzynie opalili się bardziej niż inni.
Chińczycy nie przepadali za mydłem i często mrużyli oczy.
Indianie natomiast, to Chińczycy, którzy się opalili i pomalowali na czerwono. Nie ma rasy czerwonej..

Druga wersja:
Adam był Murzynem, Ewa Chinką, a ich dzieci białe? :aaa:

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

ANIOŁ LUDZKIEJ EWOLUCJI

https://www.youtube.com/watch?v=5lGuaDiS9kA

Bardzo ciekawy film,Polecam.

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

booris pisze:co w takim razie z murzynami.chinczykami i indianami?Pewnie Adam i Ewa byli wielokolorowi.
Ciekawe pytanie stawiające w wątpliwość tezy zarówno ewolucjonistów jak i kreacjonistów. 8-)

Z jednej strony skoro nie ewolucja przyczyniła się do zmian w kolorze skóry - przystosowywania się ludzi do warunków w różnych częściach świata to co?

http://innywariant.weebly.com/blog/skd- ... sy-ludzkie
https://pl.toluna.com/opinions/1369010/ ... %9Bne-oczy

Z drugiej zaś strony skoro ludzie ewoluują lub inaczej mówiąc adoptują się do środowiska w jakim się znajdują, to czemu wszystko jest tak przepięknie zaprojektowane już od samego początku i się logicznie układa? Czy to nie świadczy że nad tym wszystkim czuwa i pracuje jakiś bardzo mądry Stwórca?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=0aYVipb5_U8[/video]

:-)

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Zwiastun pisze: booris napisał/a:
co w takim razie z murzynami.chinczykami i indianami?Pewnie Adam i Ewa byli wielokolorowi.
Bo Adam podobno znaczy czerwony/czerwonawy
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

A Ewa to murzynka/murzynowata :->

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Jachu pisze:Bo Adam podobno znaczy czerwony/czerwonawy
Adamu znaczy,czlowiek.U Sumerow.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Widzisz,Zwiastunie,jezeli ewolucja to bzdura,Bog musialby stworzyc kilka par ludzi,a nie tylko Adama i Ewe.
Filmik spoko,tylko zanim padlo pytanie o klocki,ja bym zapytal,skad wzial sie sloik? :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kreacjonizm vs. ewolucjonizm”