Czy Bog istnieje - zaprzeczenie ewolucji ....

Dyskusje o powstaniu świata itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

tropiciel pisze:Forumowicze ! Ci którzy nie wiedzą co to jest ewolucja materialistycznie pojęta, to niech się zapiszą do szkółki. Nie zamierzam nadrabiać za kogoś braków w wykształceniu

_____________________
Trudno jest wytlumaczyc cos o czym samemu nie ma sie pojecia,to zrozumiale.Napisales w swom poscie o ewolucji marksistowskiej,a nie o ewolucji materialistycznie pojmowanej.Tworzysz pojecia,o ktorych nie masz pojecia.Widac kto zamiast uczeszczac do szkoly,uczeszczal do szkolki niedzielnej.

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

ludzi niedouczonych wysyłam na ogół do szkółki, jeśli chcą mnie pouczać, a mają braki w wykształceniu. Ale z tobą w ogóle nie dyskutuję, bo nie tylko jesteś pozbawiony elementarnej wiedzy w temacie w którym głos zabierasz, ale jesteś również pozbawiony elementarnej kultury - co już miałem kiedyś możliwość zauważyć.
Do szkółki niedzielnej nie uczęszczam, bo niedzieli nie uznaję, a tym bardziej jakiejś szkółki katechetycznej, więc nie sil się więcej na podobne morały. Nie jesteś dla mnie partnerem do jakiejkolwiek dyskusji.

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

tropiciel pisze:Nie jesteś dla mnie partnerem do jakiejkolwiek dyskusji.
Że tak nieśmiało zapytam: jest ktoś taki w całym wszechświecie? :roll:
Wytropiłeś choć jedną sztukę? 8-)
[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Eutychus pisze:
tropiciel pisze:Nie jesteś dla mnie partnerem do jakiejkolwiek dyskusji.
Że tak nieśmiało zapytam: jest ktoś taki w całym wszechświecie? :roll:
Wytropiłeś choć jedną sztukę? 8-)
Wytropil.W lustrze.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

tropiciel pisze:ludzi niedouczonych wysyłam na ogół do szkółki, jeśli chcą mnie pouczać, a mają braki w wykształceniu. Ale z tobą w ogóle nie dyskutuję, bo nie tylko jesteś pozbawiony elementarnej wiedzy w temacie w którym głos zabierasz, ale jesteś również pozbawiony elementarnej kultury - co już miałem kiedyś możliwość zauważyć.
Do szkółki niedzielnej nie uczęszczam, bo niedzieli nie uznaję, a tym bardziej jakiejś szkółki katechetycznej, więc nie sil się więcej na podobne morały. Nie jesteś dla mnie partnerem do jakiejkolwiek dyskusji.
:-D Zostalem prorokiem,ktorego proroctwo spelnilo sie w ciagu jednego dnia.
booris pisze:Pewnie zaraz sie dowiem,ze pisze nie na temat i zostalem wykluczony z dyskusji.

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Że tak nieśmiało zapytam: jest ktoś taki w całym wszechświecie?
Wytropiłeś choć jedną sztukę?
zajmuję się tropieniem prawdy, a nie głupot. Owej "sztuki" to sobie poszukaj w swoim towarzystwie

_______________________

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

tropiciel pisze:
Że tak nieśmiało zapytam: jest ktoś taki w całym wszechświecie?
Wytropiłeś choć jedną sztukę?
zajmuję się tropieniem prawdy, a nie głupot. Owej "sztuki" to sobie poszukaj w swoim towarzystwie
W moich kręgach działalność, której jedynym celem jest dostarczanie sobie przyjemności, nazywana bywa masturbacją, ale nigdy tropieniem. I przestań, proszę, łamać regulamin forum wybijając całą treść postów pogrubieniem.

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

W moich kręgach działalność, której jedynym celem jest dostarczanie sobie przyjemności, nazywana bywa masturbacją, ale nigdy tropieniem.
współczuję. to najlepiej świadczy co to za środowisko i kręgi.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Andżelika_FS pisze:W moich kręgach działalność, której jedynym celem jest dostarczanie sobie przyjemności, nazywana bywa masturbacją,
Co to jest masturbacja? :aaa:
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

nesto pisze:
Andżelika_FS pisze:W moich kręgach działalność, której jedynym celem jest dostarczanie sobie przyjemności, nazywana bywa masturbacją,
Co to jest masturbacja? :aaa:
Z łac. masturbatio. Według słownika języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego "zaspokajanie popędu płciowego przez drażnienie własnych narządów płciowych". W szerszym znaczeniu robienie sobie dobrze bez wnikania w sensowność takich działań. W j.polskim (i pewnie w innych europejskich) czynność błędnie utożsamiana z onanizmem, bo przecież grzech Onana polegał na czymś zupełnie innym.

Czujesz się usatysfakcjonowany wyjaśnieniem? Czy odpowiedź zaspokaja potrzebę, którą wyraziłeś pytaniem? Jesteś zadowolony? :lol:

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Andżelika_FS, a ja myślałem, że to jakaś nowa religia :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kreacjonizm vs. ewolucjonizm”