Ewolucja czy stwarzanie ?

Dyskusje o powstaniu świata itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

A jak wytłumaczyć faceta ze skrzydłami?
https://www.youtube.com/watch?v=kZT-pFb ... ZT-pFb4Fa8
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

...

Macie na forum Genetyka(czytałem ten wątek i parę innych więc wiem), możecie się dowiedzieć tyle ciekawych rzeczy to z tego nie korzystacie

Jeżeli by istniał mężczyzna ze skrzydłami najprawdopodbniej zajęła by się nie taka dziedzina nauki jaką jest teratologia(chyba najfajniejsza nauka z zakresu genetyki). Podbnie jak z dwugłowym kotem. Czy innymi wynaturzeniami/potwornościami

Ja biologiem nie jestem, na biologi się nie znam, i się nią średnio(a wręcz prawie wcale) interesuje
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Quinque pisze:...

Macie na forum Genetyka(czytałem ten wątek i parę innych więc wiem), możecie się dowiedzieć tyle ciekawych rzeczy to z tego nie korzystacie

Jeżeli by istniał mężczyzna ze skrzydłami najprawdopodbniej zajęła by się nie taka dziedzina nauki jaką jest teratologia(chyba najfajniejsza nauka z zakresu genetyki). Podbnie jak z dwugłowym kotem. Czy innymi wynaturzeniami/potwornościami

Ja biologiem nie jestem, na biologi się nie znam, i się nią średnio(a wręcz prawie wcale) interesuje
Istnieje taki facet (ze skrzydłami) - jest nagranie.
Patrz mój post wyżej.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

Ehh. Jeżeli wszystkie z 4tys postów, które napisałeś są równie bezwartościowe co te dwa ostanie. Skierowane do mnie. To współczuję ludziom że musieli to czytać
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bo niby skrzydła u faceta nie są godne uwagi?
Sławomir, eh Sławomir... :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Quinque pisze:Ehh. Jeżeli wszystkie z 4tys postów, które napisałeś są równie bezwartościowe co te dwa ostanie. Skierowane do mnie. To współczuję ludziom że musieli to czytać
I już Cię lubię! :xhehe:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kreacjonizm vs. ewolucjonizm”