Usunięcie konta

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Anna01 pisze:Niestety nie pomoże.
Znalazłam posty (na serwerze WEBD), ale do postów nie jest przypisany numer ID.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
EMET:
Posty jako takie są, ale brak opcji uaktywnienia, jak to jest w przypadku każdego
O ile, to jedynie tak --

eksplorator
[Usunięty]

Zatem: zachowała się jedynie treść post/ów/ 'eksploratora', lecz -- ze względu na zapis [Usunięty] -- takoż i dalej. Tylko czarno biały zapis, nie jak w przypadku innych; po dojściu kursorem nic się nie dzieje, bo i dziać nie może.

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze: mnie bezpodstawnie oskarżono o spowodowanie upadku tego forum.
Czy Ty rozumiesz o co mnie wuka oskarżyła?
Ponieważ przez kilka dni na ekranie miałam jedynie informację - zostałaś wyrzucona z tego forum - bez możliwości zajrzenia na stronę główną, toteż muszę wyjaśnić to teraz.
Zaznaczam jednoczęsnie, że bardzo dziękuję za wywalenie mnie z forum. Już nigdy tu nie wejdę, możecie być pewni, i nie jest ważne, że to wywalenie zostało zmienione na karniaka. Prosiłam o usunięcie konta i pośrednio mnie usunięto.
A teraz wyłącznie zwracam się do Kansyheniek i do nikogo więcej. Przyjmiesz wyjaśnienie lub nie, mnie to już w żadnym razie nie dotyczy.
Wiedz, że absolutnie nigdy nie miałam żadnych pretensji do Ciebie ani nie oskarżałam cię o niszczenie forum.
Gdybyś zechciał ze zrozumieniem przeczytać, a raczej wczytać się w post do którego masz uwagi to zauważyłbyś, że pisałam w trosce o TO forum, aby nie stało się tak, jak z innym forum. Wiele osób przyznaje, że działy się ostatnio ataki na grupę ludzi, przez mojego największego fana nazwanych OSZOŁOMAMI. To i inne wyzwiska nie spotkały się z żadną reakcją ze strony Twojej i Henryka. Inne działania bardzo wrogie i przykre także nie.
Jeśli to zrozumiesz, może inaczej spojrzysz.
Mój zwrot do Ciebie:"Płaczliwa reakcja. " dotyczył Twojej reakcji na mój pierwszy post w tym temacie i był po prostu odbiciem piłeczki. Niczym więcej. Twój post brzmiał:"Płaczliwa reakcja. Usuńcie moje konto. ..
Ciekawe po co?"

To wszystko, co mam do powiedzenia.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

No wuka, no nie wygłupiaj się - chcesz mnie samą zostawić &#128554; Osoba, która w tak rygorystyczny sposób cię zablokowała - winna cię przeprosić, bo tak nie godzi się czynić. Anna zaaregowala i naprawiła to. Wuko nie poddawaj się - ja jestem z tobą i wielu innych&#128525;
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wybrana
wybrana pisze:No wuka, no nie wygłupiaj się - chcesz mnie samą zostawić &#128554; Osoba, która w tak rygorystyczny sposób cię zablokowała - winna cię przeprosić, bo tak nie godzi się czynić. Anna zaaregowala i naprawiła to. Wuko nie poddawaj się - ja jestem z tobą i wielu innych&#128525;
Popieram.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

amiko pisze:Popieram.
Zbierzcie komisję co najmniej siedem osób, a potem zastanowimy się, co dalej z tym fantem.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Henryk pisze:
amiko pisze:Popieram.
Zbierzcie komisję co najmniej siedem osób, a potem zastanowimy się, co dalej z tym fantem.
Komisja powinna się zastanowić nad Tobą, a nie nad wuką. :-D

Spaliście snem zimowym i dopiero kobiety rozruszały to forum, a teraz się nad nimi wyżywacie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

amiko pisze:dopiero kobiety rozruszały to forum,
No... kobiety :-D
Luba, czy jej towarzyszka G (jak jej tam było?), teraz wuka itp.
Ja uważam, że wejście Bobo tak naprawdę rozruszało forum :mrgreen:
Gdzie się pojawię, tam ruch.
Inni piszą farmazony i... nic z tego nie ma. Bobo rozrusza... :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

amiko pisze:
Spaliście snem zimowym i dopiero kobiety rozruszały to forum, a teraz się nad nimi wyżywacie.
Będę nieskromną i nie chwaląc się przyznam ci rację. Gdy na nie weszłam było martwe.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:[...]
A prawda jest taka, gdyby nie kij w mrowisko w postaci juniorów, dalej byłby to jarmark z kłótliwymi przekupkami.
Powoli mam nadzieję same/sami odejdą.
Na ich miejsce powrócą, a może dojdą nowi, rzeczywiście zainteresowani Biblią, aż wreszcie forum będzie takie, jak na początku.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
wybrana pisze:[...]
A prawda jest taka, gdyby nie kij w mrowisko w postaci juniorów, dalej byłby to jarmark z kłótliwymi przekupkami.
Powoli mam nadzieję same/sami odejdą.
Na ich miejsce powrócą, a może dojdą nowi, rzeczywiście zainteresowani Biblią, aż wreszcie forum będzie takie, jak na początku.
Mój drogi od zarania dziejów powstały spory dotyczące religii, a nawet walczono o swoją rację zbrojnie lub płonęły stosy. Ty byś chciał, by wszyscy śpiewali w tym samym chórze, ale to jest niemożliwe. Nie żądaj cudu, nie przesadzaj. Wasze kary jedynie mogą sprawić, że ta garska, która oddaje swój czas na pisanie tu - odejdzie i czytelnicy nie będą wchodzić na to forum, by czytać 2 czy 3 osoby wyrażający poglądy nie dla wszystkich do przyjęcia. Forum nie jest blogiem i nie jest formą monologu określonej teorii. Ty mówisz, że ja zwiedziona, a ja myślę, że Ty. Przedstawiajmy swoje racje bez złośliwości i wrogości. Czasem myślę, czy nie jest tu jakas grupa ludzi w określonym celu. Ja piszę bezinteresownie i bezpłatnie.Stare czasy już nie wrócą. Tak było kwitnąco na początku, gdy internet stał się dostępny.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Moja opinia.
Zauważyłem,że osoby wchodzące na forum,to te które szukają jakiejś myśli w historii.
A jak ktoś klika w terazniesze posty,to po to aby zobaczyć z ciekawości co się dzieje,bo treść prezentujemy współcześnie bardzo słabą..

Nierozumie też dlaczego pisząc o forum odwołujemy się do inkwizycji,prześladowań itd,przecież to nie ma nic wspólnego z faktami,a osoby to czyniące jedynie chcą uchodzić za takie prześladowane,biedne itd.,a zazwyczaj same tworzą niezdrową atmosferę.
Pozdrawiam.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:Wasze kary jedynie mogą sprawić,
Moja droga.
To nie są kary, a jedynie odcięcie się od osób pałających nienawiścią i pozbawionych kultury.
Jak ktoś chce pisać, niech pisze, ale niech panuje nad emocjami!
A pisać nawet można o tym, co jadło się na śniadanie.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
wybrana pisze:Wasze kary jedynie mogą sprawić,
Moja droga.
To nie są kary, a jedynie odcięcie się od osób pałających nienawiścią i pozbawionych kultury.
Jak ktoś chce pisać, niech pisze, ale niech panuje nad emocjami!
A pisać nawet można o tym, co jadło się na śniadanie.
Absolutnie masz rację. Osoby pozbawione kultury i pałające nienawiścią powinno się upominać, tylko czemu tego nie czynicie?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

chryzolit pisze:Moja opinia.
Zauważyłem,że osoby wchodzące na forum,to te które szukają jakiejś myśli w historii.
A jak ktoś klika w terazniesze posty,to po to aby zobaczyć z ciekawości co się dzieje,bo treść prezentujemy współcześnie bardzo słabą..

Nierozumie też dlaczego pisząc o forum odwołujemy się do inkwizycji,prześladowań itd,przecież to nie ma nic wspólnego z faktami,a osoby to czyniące jedynie chcą uchodzić za takie prześladowane,biedne itd.,a zazwyczaj same tworzą niezdrową atmosferę.
Pozdrawiam.
Nigdy nie pisałam, że czuję się prześladowana ani biedna. Napisał o nieporozumieniach w kwestii wiary, bo one były, są i będą. Twoja aluzja jednak nie przypadła mi do gustiu-a tak cię cenię.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Ja uważam, że wejście Bobo tak naprawdę rozruszało forum
Gdzie się pojawię, tam ruch.
Inni piszą farmazony i... nic z tego nie ma. Bobo rozrusza...
Kielbasa wyborcza? :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”