Usunięcie konta

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Prawda najprawdziwsza.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Henryk pisze:
wybrana pisze:Wasze kary jedynie mogą sprawić,
Moja droga.
To nie są kary, a jedynie odcięcie się od osób pałających nienawiścią i pozbawionych kultury.
Jak ktoś chce pisać, niech pisze, ale niech panuje nad emocjami!
A pisać nawet można o tym, co jadło się na śniadanie.
Wszystko ok,ale pod warunkiem ze kazdego piszacego traktuje sie jednakowo i zgodnie z regulami.Nie ma odcinania sie od osob palajacych nienawiscia i pozbawionych kuktury,a jest odcinanie sie od osob ktore TY uwazasz za palajace nienawiscia i pozbawione kultury.A to nie jest fair.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

booris pisze:Wszystko ok,ale pod warunkiem ze kazdego piszacego traktuje sie jednakowo i zgodnie z regulami.Nie ma odcinania sie od osob palajacych nienawiscia i pozbawionych kuktury,a jest odcinanie sie od osob ktore TY uwazasz za palajace nienawiscia i pozbawione kultury.A to nie jest fair.
Dlatego potrzebny jest ktoś z drugiej strony barykady, a by to forum jakoś przyzwoicie funkcjonowało.
Ktoś rozsądny, uczciwy, z jakimś tam doświadczeniem życiowym.
Nie oszołom- skoro już tak polubiliśmy to słowo. ;-)
Jednak, gdy uznam, że i Ty będziesz zachowywał się jak osoba pozbawiona kultury, to nie omieszkam tego nie zauważyć.

Wstydził bym się przed znajomymi pokazywać wpisy niektórych i przyznać się, że biorę w tym udział.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

wybrana pisze:
Henryk pisze:
wybrana pisze:[...]
A prawda jest taka, gdyby nie kij w mrowisko w postaci juniorów, dalej byłby to jarmark z kłótliwymi przekupkami.
Powoli mam nadzieję same/sami odejdą.
Na ich miejsce powrócą, a może dojdą nowi, rzeczywiście zainteresowani Biblią, aż wreszcie forum będzie takie, jak na początku.
Mój drogi od zarania dziejów powstały spory dotyczące religii, a nawet walczono o swoją rację zbrojnie lub płonęły stosy. Ty byś chciał, by wszyscy śpiewali w tym samym chórze, ale to jest niemożliwe. Nie żądaj cudu, nie przesadzaj. Wasze kary jedynie mogą sprawić, że ta garska, która oddaje swój czas na pisanie tu - odejdzie i czytelnicy nie będą wchodzić na to forum, by czytać 2 czy 3 osoby wyrażający poglądy nie dla wszystkich do przyjęcia. Forum nie jest blogiem i nie jest formą monologu określonej teorii. Ty mówisz, że ja zwiedziona, a ja myślę, że Ty. Przedstawiajmy swoje racje bez złośliwości i wrogości. Czasem myślę, czy nie jest tu jakas grupa ludzi w określonym celu. Ja piszę bezinteresownie i bezpłatnie.Stare czasy już nie wrócą. Tak było kwitnąco na początku, gdy internet stał się dostępny.
Obrazek
Przedstawiajmy swoje racje bez złośliwości i wrogości. Czasem myślę, czy nie jest tu jakas grupa ludzi w określonym celu. Ja piszę bezinteresownie i bezpłatnie




:fiolki: :serce: :fiolki: :serce:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

wuka pisze:
kansyheniek pisze: mnie bezpodstawnie oskarżono o spowodowanie upadku tego forum.
Czy Ty rozumiesz o co mnie wuka oskarżyła?
Ponieważ przez kilka dni na ekranie miałam jedynie informację - zostałaś wyrzucona z tego forum - bez możliwości zajrzenia na stronę główną, toteż muszę wyjaśnić to teraz.
Zaznaczam jednoczęsnie, że bardzo dziękuję za wywalenie mnie z forum. Już nigdy tu nie wejdę, możecie być pewni, i nie jest ważne, że to wywalenie zostało zmienione na karniaka. Prosiłam o usunięcie konta i pośrednio mnie usunięto.
A teraz wyłącznie zwracam się do Kansyheniek i do nikogo więcej. Przyjmiesz wyjaśnienie lub nie, mnie to już w żadnym razie nie dotyczy.
Wiedz, że absolutnie nigdy nie miałam żadnych pretensji do Ciebie ani nie oskarżałam cię o niszczenie forum.
Gdybyś zechciał ze zrozumieniem przeczytać, a raczej wczytać się w post do którego masz uwagi to zauważyłbyś, że pisałam w trosce o TO forum, aby nie stało się tak, jak z innym forum. Wiele osób przyznaje, że działy się ostatnio ataki na grupę ludzi, przez mojego największego fana nazwanych OSZOŁOMAMI. To i inne wyzwiska nie spotkały się z żadną reakcją ze strony Twojej i Henryka. Inne działania bardzo wrogie i przykre także nie.
Jeśli to zrozumiesz, może inaczej spojrzysz.
Mój zwrot do Ciebie:"Płaczliwa reakcja. " dotyczył Twojej reakcji na mój pierwszy post w tym temacie i był po prostu odbiciem piłeczki. Niczym więcej. Twój post brzmiał:"Płaczliwa reakcja. Usuńcie moje konto. ..
Ciekawe po co?"

To wszystko, co mam do powiedzenia.
Wuko, przemyśl swą decyzję, proszę.
Rozumiem i Ciebie i kansyheńka, który od miesięcy "szarpał" się sam ze wszystkim i nerwy mu w końcu zaczęły puszczać. Cała odpowiedzialność za forum spoczywała tylko na nim.
Twoja impulsywność też dawała się we znaki :lol:
Miej tą satysfakcję, że dostałaś najwięcej nominacji.
Pogódźmy się wszyscy i piszmy co nam leży na sercu w sprawach wiary i w życiu :-) - oczywiście w odpowiednich działach :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Anno - amiko, wuka przed weekendem zostali zablokowani. Krystian też.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:Anno - amiko, wuka przed weekendem zostali zablokowani. Krystian też.
Mam ważne pytanie do Kansyheńka.

Czy to Ty blokowałeś amiko i wukę przed weekendem?

Wybrana od kogo otrzymałaś taką informację?
Sprawa jest poważna!

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Nikogo nie blokowałem. Zresztą nie mam w zwyczaju w ten sposób kogokolwiek karać. Zresztą Krystian cały czas pisze Amico się logował na forum choć nie pisał. A Wuka pewnie odpoczywa od Forum co wcale nie jest złe. Pewnie wróci jak jej przejdzie. Wiecie jak to wygląda? Kobieta zmienną jest. ..
Ostatnio zmieniony 09 cze 2020, 8:05 przez kansyheniek, łącznie zmieniany 1 raz.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
wybrana pisze:Anno - amiko, wuka przed weekendem zostali zablokowani. Krystian też.
Mam ważne pytanie do Kansyheńka.

Czy to Ty blokowałeś amiko i wukę przed weekendem?

Wybrana od kogo otrzymałaś taką informację?,,,,,
Sprawa jest poważna!
Ja proszę Krystiana, amiko, wukę, by się wypowiedzieli,czy mieli ograniczony dostęp do forum. Jezeli byłam w błędzie, to oficjalnie przeproszę.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana-czyśbyś posiadała ambicje bycia właścicielem forum.Bo tak chcesz rozliczać.?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Mnie zablokowal Henryk lub ktos sie wlamal. Kilka dni mialam na ekranie laptopa tylko obrazek z gornej lewej strony i napia ze zostalam wyrzucona z forum. Nie mialam wtedy zadnego karnego punkty. Po kilku dniach Anna chyba zdecydowala, ze mam karniaka i strona sie odblokowala. Kiedy byla zablokowana nawet nie widzialam strony glownej. Pisalam o tym w tym temacie wyjasniajac sytuacje z Kensyheniek. Dodam, ze nie po raz pierwszy zostalam tu wylogowana i na chwile zablokowans. Tez o tym pisalam na forum. Wtedy gdy post priv do wybranej pisalam.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

chryzolit pisze:wybrana-czyśbyś posiadała ambicje bycia właścicielem forum.Bo tak chcesz rozliczać.?
A ty lubisz takie szykany i klamstwa?

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wuka pisze:A ty lubisz takie szykany i klamstwa?
Co do wuki samodzielnie podjąłem decyzję, aby uniemożliwić jej pisanie, jako osobę nie nadająca się do kulturalnych dyskusji na jakikolwiek temat.
Do teraz nie uważam tego za "szykanę", jednak wola Anny jest tu nadrzędna.
A teraz wyjaśnij nam proszę, jakie "kłamstwa" masz na myśli?

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wuka.
Ponownie zapytałem wybrana,raczej w osobistej sprawie,a Ty za nia odpowiadasz.
Napisałaś.
A ty lubisz takie szykany i klamstwa?
Nie rozumie,jakie kłamstwa i szykany,?
Pozdrawiam.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:
wuka pisze:A ty lubisz takie szykany i klamstwa?
Co do wuki samodzielnie podjąłem decyzję, aby uniemożliwić jej pisanie, jako osobę nie nadająca się do kulturalnych dyskusji na jakikolwiek temat.
Do teraz nie uważam tego za "szykanę", jednak wola Anny jest tu nadrzędna.
A teraz wyjaśnij nam proszę, jakie "kłamstwa" masz na myśli?
Kilka postow wyzej klamiesz i zdziwiony pytasz kansego czy to on zablokowal wuke. A tu przyznajesz, ze jednak to ty. Bez uzasadnienia, bez karniaka...jak gnoj jakis pitraktowana zostalam. I ty smiesz w taki sposob o mnie i do mnie piac?. To ty sie nie nadajesz do niczego. Jestes nieobiektywny, zawziety i klamliwy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”