Usunięcie konta

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Usunięcie konta

Post autor: wuka »

W związku z uporczywym i bezkarnym mobingiem, hejtem i wielokrotnym dokuczaniem i obrażaniem mnie, przez użytkownika BoBo, prosze o usunięcie mojego konta z tego forum.
Nie życzę sobie na przykłąd tego:


Jako fan wuki mówię: Oszołomstwu NIE!
Proszę o natychmiastową reakcję w tej sprawie.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Płaczliwa reakcja. Usuńcie moje konto. ..
Ciekawe po co?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Co to za hejt z mojej strony? :roll:
Zawsze pisałem, że jestem fanem wuki a nie wrogiem :-)
Z drugiej strony, czyżby wuka nie była za tym by oszołomstwo mówić NIE?
Tylko Kto wg. wuki tutaj pisze jak oszołom?
Jeśli Ona uważa, że nie ona, to znaczy, że jesteśmy po tej samej stronie :-D
Ostatnio zmieniony 04 cze 2020, 18:41 przez Bobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze:Płaczliwa reakcja. Usuńcie moje konto. ..
Ciekawe po co?
Nie bądź bezczelny, bo to już zakrawa na kpiny.
Czy czerpiesz przyjemność, że z starszej osoby ciągle jakiś debil się naigrawa? , a ty i drugi mod mu przyklaskujecie? Ciekawe, gdyby w stopce pojawił się twój nick ze wskazaniem żeś OSZOŁOM.
Dość tego. Cierpliwie znosiłam, dałam mu ignora, ale widze, ze wam w to graj.
Nie po to wróciłam na forum, aby jakiś psychol się na mnie wyżywał.
Mam swoje lata i nie pozwolę na coś takiego.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:Co to za hejt z mojej strony? :roll:
Zawsze pisałem, że jestem fanem wuki a nie wrogiem :-)
Z drugiej strony, czyżby wuka nie była za tym by oszołomstwo mówić NIE?
Tylko Kto wg. wuki tutaj pisze jak oszołom?
Jeśli Ona uważa, że nie ona, to znaczy, że jesteśmy po tej samej stronie :-D
Odpierdol się ode mnie, może tak dotrze, bo inaczej nie rozumiesz.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Usunięcie konta

Post autor: amiko »

wuka pisze:W związku z uporczywym i bezkarnym mobingiem, hejtem i wielokrotnym dokuczaniem i obrażaniem mnie, przez użytkownika BoBo, prosze o usunięcie mojego konta z tego forum.
Nie życzę sobie na przykłąd tego:

Jako fan wuki mówię: Oszołomstwu NIE!
Proszę o natychmiastową reakcję w tej sprawie.
Z przykrością muszę stwierdzić, że na forum zaczyna się dziać coraz gorzej. Ten obecny BoBo jest jakiś inny niż ten dawniejszy.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Ooooo! Przepraszam! W mojej stopce nie napisałem, że wuka to oszołom! :aaa:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

amiko pisze:Ten obecny BoBo jest jakiś inny niż ten dawniejszy.
Gdyż nie mam narzędzi wywalić oszołomów. Jednak zaczynam dostrzegać, że moderacja zaczyna działać, więc i 'dawny' Bobo powróci :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Weź Bobo zarzuć listą oszołomów.
Niech to będzie taka lista Bobo.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Usunięcie konta

Post autor: Marius Bienius »

wuka pisze:W związku z uporczywym i bezkarnym mobingiem, hejtem i wielokrotnym dokuczaniem i obrażaniem mnie, przez użytkownika BoBo, prosze o usunięcie mojego konta z tego forum.
Wuka, wygląda to tak, że administracja tego forum ignoruje Twoją wolność wyboru.
Owszem, w regulaminie stoi, że nie można żądać usunięcia konta… pytanie, czy to nie łamie podstawowego prawa do decydowania o tym, czy chcesz mieć tu konto, czy nie.
Dwakroć prosiłem o usunięcie mnie z tego burdelu i okazuje się, że nie mam takiego prawa.

Jest jeszcze opcja radykalna. Można zacząć szargać wszelkie świętości i używać obelżywego słownictwa.
Moderacja dąży do tego, żeby forum było towarzystwem wzajemnej penet… mhm… przepraszam… adoracji, więc bluźniąc wszem i wobec w końcu nas usuną :-)
Zostaną tylko ci, którzy będą się łechtać i masturbować swoimi słowami dla własnej przyjemności.
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Usunięcie konta

Post autor: Henryk »

Marius Bienius pisze:Dwakroć prosiłem o usunięcie mnie z tego burdelu i okazuje się, że nie mam takiego prawa.
Usunięty nie będziesz, ale pisanie zakończyłeś.
Potomni zobaczą z kim przyszło nam przebywać.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Wylogowana przed publikacją w temacie USUNIĘCIE KONTA
Henryk pisze:
Marius Bienius pisze:Dwakroć prosiłem o usunięcie mnie z tego burdelu i okazuje się, że nie mam takiego prawa.
Usunięty nie będziesz, ale pisanie zakończyłeś.
Zupełnie jak w Korei, Kim rządzi.
Popisu szefa ciąg dalszy.
Domagam się natychmiastowego usunięcia.
Bobo ma także zlikwidować w swojej stopce ubliżający mnie i innym epitet o OSZOŁOMACH.
Czy ty, Bobo myślisz, że ja jestem tak głupia i wierze w twoją sympatię do mnie. Te wszystkie wyzwiska, których nie powstydziłby się koleś spod celi mają byc wyrazem sympatii.
Czy wiesz, jak skoczyło mi ciśnienie? Chcesz, abym dostała drugiego wylewu i całkiem oślepła?
Nie mam słów, jak można porządne forum do takiego stanu doprowadzić i kto! Jakiś świadek jakiś badacz z sekty i zbieracz monet bóg wie skąd :xhehe:
Co wy się macie za alfy i omegi?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Nie mam słów, jak można porządne forum do takiego stanu doprowadzić i kto! Jakiś (...) zbieracz monet bóg wie skąd
Masz na myśli Anne01?
Forum upada przez oszołomów.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Bobo ma także zlikwidować w swojej stopce ubliżający mnie i innym epitet o OSZOŁOMACH.
Jak zaznaczyłem, moja stopka nie dotyczy tego, że wuka jest oszołomem. Jeśli jest wuce z tym źle, zmienię stopkę. Oczywiście nie oznacza to, że przestałem być fanem wuki :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze:Wylogowana przed publikacją w temacie USUNIĘCIE KONTA
Henryk pisze:
Marius Bienius pisze:Dwakroć prosiłem o usunięcie mnie z tego burdelu i okazuje się, że nie mam takiego prawa.
Usunięty nie będziesz, ale pisanie zakończyłeś.
Zupełnie jak w Korei, Kim rządzi.
Popisu szefa ciąg dalszy.
Domagam się natychmiastowego usunięcia.
Bobo ma także zlikwidować w swojej stopce ubliżający mnie i innym epitet o OSZOŁOMACH.
Czy ty, Bobo myślisz, że ja jestem tak głupia i wierze w twoją sympatię do mnie. Te wszystkie wyzwiska, których nie powstydziłby się koleś spod celi mają byc wyrazem sympatii.
Czy wiesz, jak skoczyło mi ciśnienie? Chcesz, abym dostała drugiego wylewu i całkiem oślepła?
Nie mam słów, jak można porządne forum do takiego stanu doprowadzić i kto! Jakiś świadek jakiś badacz z sekty i zbieracz monet bóg wie skąd :xhehe:
Co wy się macie za alfy i omegi?
Wuka podzielam twoje oburzenie. Bobo, Henryk, Kansy, nie liczą się z nikim. Nie rozumieją, że doprowadzają forum do upadku. Forum, to nie kazania kaznodzei, ale to rozmowa ludzi o różnych poglądach. Te poglądy mogą być różne, ale kontrargumenty i wykładnia swoich racji powinna przewodzić. Nikt nie ma patentu na wszechwiedzę. RN prowokował rozmowy, by inni zajęli swoje stanowisko. Tak się właśnie rozkręca forum.Nie jesteśmy na wspólnej modlitwie. Możemy się wzajemnie usupełniać,pouczać, ale szydzić i wyśmiewać jak to czynił bezkarny Bobo, to już jest niewłaściwe. To na takie zachowanie moderacja powinna być uczulona. Brak kutury tworzy chaos.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”