Pożegnanie.

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Ze stron:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... c&start=90
POCHODZENIE KAINA

Bobo napisał: "Już Henrykowi pisałem... wywalić Boa i wukę a naprawdę będziemy mieli spokojniej".

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... &start=105
POCHODZENIE KAINA

Bobo napisał do wuki: "Jak już kiedyś Tobie pisałem... w działach typowo biblijnych... raczej się nie udzielaj, a jak już to z większą powściągliwością do ludzi uznających Biblię jako Słowo Boże".

-----------

Według NT, Chrystus jest prawdziwym Słowem Bożym, a nie Biblia
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9862

Paweł był głosicielem Ewangelii Chrystusowej (1 Kol.1.24-29) o obecnym w nas Chrystusie, Światłości, Duchu Bożym, Słowie Bożym, dzięki któremu mamy połączenie i łączność z Bogiem, który jest Duchem - Energią, Miłością i Mądrością, Świadomością i Życiem we wszelkim bycie.

Dla Was Słowem Bożym jest Biblia, wierzycie w Boga ze ST, nie głosicie Ewangelii Chrystusowej, itd.
Ile jest osób w moderacji wierzących w Boga z NT, że Chrystus jest Słowem Bożym i głoszących Ewangelię Chrystusową?

Z tego powodu nie ma zgodności w dyskusjach.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

amiko pisze:

Dla Was Słowem Bożym jest Biblia, wierzycie w Boga ze ST, nie głosicie Ewangelii Chrystusowej, itd.
Ile jest osób w moderacji wierzących w Boga z NT, że Chrystus jest Słowem Bożym i głoszących Ewangelię Chrystusową?

Z tego powodu nie ma zgodności w dyskusjach.
Wyznawcy Jahwe nie uznają tego w co wierzą wierzący Chrystusowi. Wyraźnie widać w tym przypadku dyskryminacje przez Bobo dla użytkownika Boa. Anno wyrazam nadzieję, że zajmiesz swoje stanowisko i zareagujesz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana-Napisała.
Wyznawcy Jahwe nie uznają tego w co wierzą wierzący Chrystusowi. Wyraźnie widać w tym przypadku dyskryminacje przez Bobo dla użytkownika Boa. Anno wyrazam nadzieję, że zajmiesz swoje stanowisko i zareagujesz.
wybrana.
czy Boa jest wyznawcą Chrystusa?
Skąd takie dane posiadasz.?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2020, 21:46 przez chryzolit, łącznie zmieniany 1 raz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

chryzolit pisze:wybrana-Napisała.
Wyznawcy Jahwe nie uznają tego w co wierzą wierzący Chrystusowi. Wyraźnie widać w tym przypadku dyskryminacje przez Bobo dla użytkownika Boa. Anno wyrazam nadzieję, że zajmiesz swoje stanowisko i zareagujesz.
wybrana.
czy Boa jest wyznawcą Chrystusa?
Skąd takie dane posiadasz.?
Pozdrawiam.
Nie będę oceniała jego wiary, bo nie mam takiego prawa, ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2020, 21:46 przez wybrana, łącznie zmieniany 1 raz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana.
Ale czy to znaczy ze jest wyznawcą Jezusa.?
Może go lepiej zapytaj jak nie wiesz?
Pozdrawiam.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

chryzolit pisze:wybrana.
Ale czy to znaczy ze jest wyznawcą Jezusa.?
Może go lepiej zapytaj jak nie wiesz?
Pozdrawiam.
Nie mogę go już zapytać, bo został zbanowany. Ja zauważyłam duży postęp w pisaniu Boa.Czy szczery? Nie wiem, ale ostatnie jego wpisy były o wiele bardziej pozytywne niż kiedyś i myślę, że w tym jest nadzieja.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

wybrana pisze:ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.
Litości; już sam jego podpis był bezczelną szyderą.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana.
Proszę,obudz się.
Pozdrawiam.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

veteran pisze:
wybrana pisze:ale nie zauważyłam, by w ostatnich postach Boa pisał coś przeciwnego przeciwko wierze Chrystusowej.
Litości; już sam jego podpis był bezczelną szyderą.
Ma piękny podpis - Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana.
Nie mam pewności,czy twoja postawa jest autentyczna,czy też tylko przyjęta na potrzebę skutecznej walki z przekazem i zapisem biblijnym.
Pewności nie mam,dlatego też nie osądzam jednoznacznie.
pozdrawiam.

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

:shock:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Myślę, że temat został wyczerpany. Jak Henryk wróci to się przywita. Na razie temat zamykam.
Post o gadach skasowałem.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”