odp TG

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

odp TG

Post autor: tom68 »

Nie chcesz życzeń ani przeprosin od osób co na mnie cały czas plują i ich sympatyków a na każde następne takie jadowite wpisy o mnie odp już inaczej ( o czy już tu pisałem ).... Co się sieje to się zbiera to też jest w Biblii ... ( bo zwyczajnie uważam takie przeprosiny i życzenia za fałszywe ) ... po prostu niech takie osoby do mnie nie piszą w żadnej sprawie i temacie .. a ja też na pewno tego nie zrobię i tyle w temacie który uważam na dziś za zamknięty...
pozdrawiam wszystkich przyjaciół na forum ! TG

ps : Dziękuje za wszystkie szczere życzenia i do zobaczenia za kilka tygodni na forum ...
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: odp TG

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
12 wrz 2021, 12:37
Nie chcesz życzeń ani przeprosin od osób co na mnie cały czas plują i ich sympatyków a na każde następne takie jadowite wpisy o mnie odp już inaczej ( o czy już tu pisałem ).... Co się sieje to się zbiera to też jest w Biblii ... ( bo zwyczajnie uważam takie przeprosiny i życzenia za fałszywe ) ... po prostu niech takie osoby do mnie nie piszą w żadnej sprawie i temacie .. a ja też na pewno tego nie zrobię i tyle w temacie który uważam na dziś za zamknięty...
pozdrawiam wszystkich przyjaciół na forum ! TG

ps : Dziękuje za wszystkie szczere życzenia i do zobaczenia za kilka tygodni na forum ...
Niestety, ale ten wpis świadczy o tobie bardzo źle. Świadczy o twoich wielkich problemach duchowych. Bardzo mi cię żal, że jesteś w tak złym stanie. Zamykasz serce na przepływ bożej łaski i miłości, a podejrzewając mnie o fałsz, jedynie siebie krzywdzisz.
Nie, Biblia tak nie naucza.
Współczuję ci z całego serca. Uszanuję twoje życzenie i już nigdy więcej do ciebie się nie odezwę.
Idź w pokoju.
Bez odbioru.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: odp TG

Post autor: tom68 »

Bez komentarza ...
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16735
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: odp TG

Post autor: Bobo »

Rozumiem, że temat mogę zamknąć... choć najlepiej to bym go skasował. Takie żale to można na PW sobie wyjaśniać.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”