TG - Bobo

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

TG - Bobo

Post autor: tom68 »

Obrażano mnie publicznie a nie prywatnie wiec nie będę odp prywatnie na wasze uwagi i udawane chrześcijaństwa powinniście się wstydzić jako administracja i niby chrześcijanie - Chrześcijańskiego Forum za takie wpisy tu były pod moim adresem ( teraz czekam tylko na odp Ani do której napisałem prywatnie jako administratora forum w tej sprawie ale jej teraz nie ma na forum wiec mam poczekać na wyjaśnię tej sprawy ) oczywiście ten temat też możesz już zamknąć ale i tak już wszyscy wiedzą jak jest to tyle w temacie - TG
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: TG - Bobo

Post autor: Bobo »

Wuka publicznie też cię przeprosiła.
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: TG - Bobo

Post autor: tom68 »

Gdyby tak o mnie napisała raz albo dwa a potem przeprosiła to bym może uwierzył i przyjął takie przeprosiny ale teraz już w to nie wierze a duża wina jest też po stronie administracji forum bo nikt na takie wpisy w wielu tematach raczej nie reagował i dlatego za radą pastora (wysłałem pismo do Rejestracji Forów w Polsce z prośbą o opinie w tej kwestii w ramach naruszenia etyki na forum i czekam na odp ) bo jak mówi pastor złu nie należy pobłażać tak uczy Pismo Św ...
tom68

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: TG - Bobo

Post autor: Henryk »

Trudno wyobrazić sobie gorszą podłość, niż naigrywanie się z czyjeś niepełnosprawności!
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: TG - Bobo

Post autor: tom68 »

Pastor powiedział mi że gdyby coś takiego było w zborze taka osoba byłaby zawieszana lub nawet wykluczona że zboru przez rade zboru ...
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: TG - Bobo

Post autor: Bobo »

Czytam w Biblii dokładnie odwrotnie:
Zło dobrem zwyciężaj.
Ten temat też zamykam. Napisałeś do Anny, napisałeś do jakiejś rejestracji For, napisałeś publicznie i to dwa razy swoje żale. Zaraz się tu zlecą na drake inni.
Tym bardziej, że pisujesz w temacie przywitaj się. Jest taki dział jak skargi.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”