matematyka

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
beatka1972
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2022, 18:00

matematyka

Post autor: beatka1972 »

Witam wszystkich, odkąd szkoły poszły w odstawkę mój syn zaczął dostawać słabe oceny z matematyki.Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu aby mu pomóc. Co może mi Pan polecić?

teska
Posty: 129
Rejestracja: 14 maja 2021, 21:49

Re: matematyka

Post autor: teska »

Nie piszesz do jakiej klasy chodzi syn.

Fox6666
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 17:15

Re: matematyka

Post autor: Fox6666 »

najlepsze to skorzystać z usług korepetytora

Nieziem
Posty: 893
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: matematyka

Post autor: Nieziem »

beatka1972 pisze:
23 cze 2022, 18:04
Witam wszystkich, odkąd szkoły poszły w odstawkę mój syn zaczął dostawać słabe oceny z matematyki.Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu aby mu pomóc.
Jak rozumiem, syn miał niezłe oceny, aż coś się zmieniło w szkole, może inny pojawił się nauczyciel, może mniej tłumaczy. Dlatego ja tu bym nie winił ani syna ani rodzica, bo to nie oni się nie starają, ale szkoła zawodzi.
Czyli można sytuację odwrócić, i zwrócić się do dyrektora szkoły z pytaniem, dlaczego jego szkoła mniej oferuje a więcej wymaga? Dowodem w sprawie niech będą oceny obecne i wcześniejsze. No chyba, że inne dzieci nie obniżyły wyników, wtedy trzeba szukać przyczyn gorszych ocen syna gdzieś indziej.

mateee2022
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 21:45

Re: matematyka

Post autor: mateee2022 »

beatka1972 pisze:
23 cze 2022, 18:04
Witam wszystkich, odkąd szkoły poszły w odstawkę mój syn zaczął dostawać słabe oceny z matematyki.Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu aby mu pomóc. Co może mi Pan polecić?
Ja również uważam, że pomóc możesz przez korepetytora, uważam, że lekcje online bardzo efektywnie ,na terenie internetu można znaleźć fajnego korepetytora. Sprawdź tu -https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/Radzymin/ zawsze korzystam z tego serwisu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”