Cześć

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArturGN
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2021, 15:33

Cześć

Post autor: ArturGN »

Zgodnie z dobrym obyczajem, przywitać się z Wami chciałem, nim coś napiszę dziwnego, chyba całkiem nowego.
Imię moje to Artur, lat około czterdziestu, identyfikuję się jako wierzący inaczej... o czym może opowiem jeszcze.
Fan Jezusa i Mojżesza i ich Boga.

Zapisałem się na to forum, bo mimo że wygląda na powoli umierające, przeczytałem tu kilka tematów i jakoś tak mi pasuje ; )

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Mam nadzieję wkrótce podzielić się z Wami takimi tam... różnościami...
docelowo pewnie będę okupował dział z proroctwami ; )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Cześć

Post autor: booris »

Czesc
Pisz,dziel sie,a jezeli masz cos nowego w zanadrzu,to tym bardziej :)
Pozdrawiem rowniez.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Cześć

Post autor: wuka »

Jaki piękny pies!
Ciebie witam, a psiaka :xcalus: :xcalus: ;-)

Henryk
Posty: 11714
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Cześć

Post autor: Henryk »

ArturGN pisze:
18 sty 2023, 18:49
Zgodnie z dobrym obyczajem, przywitać się z Wami chciałem, [...]
Witaj Arturze, fanie Jezusa, Mojżesza i ich Boga. Znaczy że nie jest Twoim? :roll:
Niczym dziwnym na tym forum nikogo nie zaskoczysz.
Także czekam na tłumaczenie proroctw.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
ArturGN
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru 2021, 15:33

Re: Cześć

Post autor: ArturGN »

Witaj Arturze, fanie Jezusa, Mojżesza i ich Boga. Znaczy że nie jest Twoim?
Znaczy raczej tyle, że ciężko się stawiać w takim towarzystwie. Troszkę może też i jak w przypowieści o synu marnotrawnym ...

I jeszcze test wstawiania obrazków (uczę się posługiwania forum), a zarazem mały prezent dla wuki ; )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Henryk
Posty: 11714
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Cześć

Post autor: Henryk »

ArturGN pisze:
19 sty 2023, 13:56
Witaj Arturze, fanie Jezusa, Mojżesza i ich Boga. Znaczy że nie jest Twoim?
Znaczy raczej tyle, że ciężko się stawiać w takim towarzystwie.
No to będziesz TU czuł się bardzo dobrze! :xhehe:
Lepiej trafić nie mogłeś.
Pozdrawiam.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Cześć

Post autor: wuka »

I jeszcze test wstawiania obrazków (uczę się posługiwania forum), a zarazem mały prezent dla wuki ; )
Dziękuję, to mało powiedziane. Teraz to się nasłuchasz. Próbowałam wstawić obrazki, dla ciebie z moimi pupilami, ale za każdym razem pojawia się informacja, że obraz jest za duży. Guzik prawda, obrazki są małe, ale coś, gdzieś źle robię.
Pies śliczności - uwielbiam duże psy. Zawsze miałam psa/psy "co się patrzy". Wprawdzie wielorasowe...bo lubię każdą rasę (byle nie takie małe trzęsące się z wyłupiastymi oczami :roll: ;-) ), ale teraz mam 2 koty. Miałam 3, ale podczas ostatniej wichury, niestety Sarinowi musiało coś się przydarzyć :cry: i nie wrócił do domu.
Stan na teraz: kotka Kłopot i mały pręgowany tygrysek - Jeti. Mały, jak urośnie będzie podobny do twojego. To znajda, porzucony przy drodze.
Psa już nie mam, bo problemy z kręgosłupem nie pozwalają mi na długie spacery i kiedy ostatni mój - Olo, odszedł do psiego raju nie biorę nowego.

Nie przejmuj się zgryźliwym Henrykiem. Forum jest takie, jak być powinno.
Dla każdego. Fundamentaliści i sekty powinni mieć swoje, a tu na nauki przychodzić. :hehe:

Mnikami
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2023, 7:54
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Mnikami »

Witam, piesek naprawdę piękny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”