Parę słów o sobie

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zainteresowany
Posty: 33
Rejestracja: 09 sie 2023, 10:33

Parę słów o sobie

Post autor: zainteresowany »

Dzień Dobry ! witam wszystkich serdecznie. :-D Interesuję się problematyką biblijną od dłuższego czasu i będę miał szereg pytań, bo rozumiem, że uczestnicy tego forum są obeznani z tymi zagadnieniami. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Parę słów o sobie

Post autor: Bobo »

Witaj. Są tu na forum osoby obeznane z Biblią. Licz się jednak z tym. Że interpretacje mogą być różne, czasem kosmiczne.
Pytaj więc.
Oszołomstwu mówię NIE!

zainteresowany
Posty: 33
Rejestracja: 09 sie 2023, 10:33

Re: Parę słów o sobie

Post autor: zainteresowany »

Na wstępie pytanie: jaką religię reprezentujesz

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Parę słów o sobie

Post autor: Bobo »

Jestem Świadkiem Jehowy.
Oszołomstwu mówię NIE!

zainteresowany
Posty: 33
Rejestracja: 09 sie 2023, 10:33

Re: Parę słów o sobie

Post autor: zainteresowany »

Mam nadzieję, że czynnym członkiem zboru, a nie osobą wykluczoną, od których się w internecie roi. Jeśli tak, to dobrze się składa, bo mam szereg pytań. Czy to pytanie mam zadać tutaj czy też w odpowiednim dziale tego forum ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Parę słów o sobie

Post autor: radek »

Witam. W górnej części strony, na belce z zakładkami, po lewo w opcji "więcej" jest zakładka "szukaj". Tam po słowie lub frazie kluczowej można zlokalizować odpwiedni wątek
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Parę słów o sobie

Post autor: Bobo »

Nie jestem wykluczony :-D
Proszę pytać, choć zakładam, że nie na wszystkie odpowiedzi będę znał odpowiedzi.
Najlepiej w odpowiednim dziale, ale można też zakładać nowe tematy.
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Parę słów o sobie

Post autor: BoaDusiciel »

Bobo pisze:
09 sie 2023, 15:11
Nie jestem wykluczony :-D
Jest to wyraźne niedopatrzenie, ale na pewno jakiś komitet sądowniczy już przygotowuje dokumenty 8-)
Ja zaś jestem pacjentem Kobierzyna (czasowo oddelegowanym poza ośrodek) i wierzę w Jezusa Chrystusa, syna nieletniej Żydówki Miriam i Abdesa Panthery, żołnierza armii okupującej Izrael, który (Jezus znaczy się) naczytał się starożytnych tekstów i postanowił zostać Mesjaszem, co nie do końca mu się udało.
Podobny profil postępowania miał Don Kichot z La Manczy, trochę później.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

zainteresowany
Posty: 33
Rejestracja: 09 sie 2023, 10:33

Re: Parę słów o sobie

Post autor: zainteresowany »

założyłem nowy temat w rubryce Imię Boże i proszę o odpowiedź

nowymir
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2023, 17:23

Re: Parę słów o sobie

Post autor: nowymir »

Bobo pisze:
09 sie 2023, 15:11
Nie jestem wykluczony :-D
Proszę pytać, choć zakładam, że nie na wszystkie odpowiedzi będę znał odpowiedzi.
Najlepiej w odpowiednim dziale, ale można też zakładać nowe tematy.
Świadek Jehowy moderatorem na takim forum ? NIe jestem i nie byłem świadkiem, ale z tego co wiem nie powinni wchodzić na takie fora jak to , zwłaszcza że mogą tutaj być odstępcy. Lepiej żeby głosisiel w tym czasie zrobił parę godzinek... Tutaj teżmogę być szpiedzy z Nadarzyna :)

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: Parę słów o sobie

Post autor: jozek »

To mi sie podoba, nie jestem, nie bylem ale wiem.
Czyli z gatunku::
Nie wiem to się wypowiem.
Prosze to traktować jako zartobliwy sarkazm, nie moglem się powstrzymac, nie za jakis atak.
Też nie bylem ani nie jestem :)
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Parę słów o sobie

Post autor: BoaDusiciel »

nowymir pisze:
31 paź 2023, 13:18
Bobo pisze:
09 sie 2023, 15:11
Nie jestem wykluczony :-D
Proszę pytać, choć zakładam, że nie na wszystkie odpowiedzi będę znał odpowiedzi.
Najlepiej w odpowiednim dziale, ale można też zakładać nowe tematy.
Świadek Jehowy moderatorem na takim forum ? NIe jestem i nie byłem świadkiem, ale z tego co wiem nie powinni wchodzić na takie fora jak to , zwłaszcza że mogą tutaj być odstępcy. Lepiej żeby głosisiel w tym czasie zrobił parę godzinek... Tutaj teżmogę być szpiedzy z Nadarzyna :)
No ale jak szpiedzy z Nadarzyna (o ile tacy istnieją) mieliby działać na forach internetowych? Przecież Bobo występuje tu jako Bobo, a nie np. Józek Korcipa ze zboru w Sosnowcu.
A propos Sosnowca, to biskup katolicki tutejszy, niejaki Kaszak, złożył dymisję i oświadczył, że przechodzi na emeryturę.
Ma to związek z niedawną orgią na parafii w Dąbrowie Górniczej.
W związku z tym wnioskuję do następcy pana Ziobro o zbadanie tej sprawy, bo bp Kaszak ma 59 lat, a wiek emerytalny dla mężczyzn wynosi lat 65, a wg przepisów kościelnych to nawet 75 lat.
Jeśli ktoś zna przepisy, na podstawie których Kaszaki mogą przechodzić na emeryturę w wieku lat 59, to poproszę.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

nowymir
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2023, 17:23

Re: Parę słów o sobie

Post autor: nowymir »

Kiedyś nawet chętnie czytałem literaturę świadkowską przynoszoną do mojego domu. Nawet się zastanawiałem nad np przyjściem na pamiątkę. Ale potem poczytąłem w internecie i mi się odechciało.
Zostało mi z tego to że się interesuję świadkami i czytam forum byłych świadków.
Na tym forum udzielają się różne osoby w tym kiedyś osoby z świadkowskiej centrali w Nadarzynie. Próbowali czasem wyciągać dane od użytkowników i zapewne też analizowali posty szukając PIMO czyli świadków którzy z różnych powodów są jeszcze w organizacji (głównie przez ostracyzm społecznych wobec byłych członków w tym rodziny), ale mentalnie już ich tam nie ma.
DO tego nawiązywałem pisząc o szpiegach z nadarzyna
https://sjwp.pl/informacje-prosto-z-kan ... umowiczow/

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Parę słów o sobie

Post autor: Bobo »

Kto wie, może to ty jesteś takim szpiegiem?
Na co komu taka gadka?😉
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”