Powitanie

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zjBartek
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2023, 17:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Powitanie

Post autor: zjBartek »

Witam wszystkich,

Interesuje mnie Biblia i ogólnie rozumiany rozwój duchowy.
Na co dzień duży czytam literatury duchowej, moi ulubieni autorzy to św. Jan od Krzyża, Mechtylda z Magdeburga, Thomas Merton, Thomas Keating, Richard Rohr, a z poza katolickich David Hawkins, śri Ramana Maharishi, Eckhart Tolle.
Dużo poświęcam kontemplacji próbując odnaleźć postawę dziecka, o której mówił Jezus. Jeśli nie staniecie się jak dzieci nie wejdziecie do królestwa niebieskiego
Przyniosło to już rezultaty w postaci większej radości z życia i Miłości do świata.
Obecnie dzielę się swoimi przemyśleniami na temat rozwoju duchowego na stronie https://www.rzeczywistoscduchowa.com/blog
Na tej samej stronie podjąłem się przetłumaczenia z angielskiego ewangelii z tzw. Biblii Lamsy, czyli Księgi autorstwa Georga Lamsa, który przetłumaczył Biblię z oryginalnych języków (zamiast z greki i łaciny jak większość wydań).
Obecnie to co wyżej napisałem zajmuje mi większość czasu bo jestem tymczasowo unieruchomiony w domu.
Na tym forum mam nadzieję znaleźć inspirujące treści, kontakty i możliwość pomocy w czym tylko mogę.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Bartek
Szukam drogi do Królestwa niebieskiego.
www.rzeczywistoscduchowa.com/blog

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Powitanie

Post autor: Queza »

Jak jesteś Bartek to po co Ci zj z przodu? Zjadłeś coś?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”