Ewangelia chrześcijanska a ewangelia katolicka

Dzieje chrześcijaństwa od ebionitów i gnostyków po nowożytne nurty charyzmatyczne

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Drodzy Użytkownicy !

Mam dosyć obraźliwych wypowiedzi pod moim adresem takich userów jak Dezerter czy RN. Nie trudno z ich wypowiedzi wywnioskować kogo preferują. Jak dotąd nie zauważyłem upomnienia za obraźliwe personalne wycieczki pod moim adresem, które są ewidentnym łamaniem Regulaminu. W związku z czepianiem się mojej osoby mam prawo do obrony.

Moderator RN przejaskrawił moje wypowiedzi i je ośmieszył publicznie już nie pierwszy raz, natomiast użytkownik Dezerter też nie pierwszy raz mnie obraził. Już poprzednim razem zakończyłem z nimi wszelkie dyskusje o czym poinformowałem użytkowników na tym forum.
Dla przypomnienia podaję
:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... c&start=30

Ich więc wycieczki personalne pod moim adresem - to chyba jakieś poważne nieporozumienie, bo nie widzę potrzeby dyskusji z osobami, które przekręcają moje wypowiedzi i je ośmieszają.

Epitety na temat moich wypowiedzi są ewidentnym brakiem kultury
i niczym więcej. Nie wypowiadam się ostatnio o czym piszą takie osoby - bo mnie to po prostu nie interesuje. Bronią kleru i jezuitów - mają do tego prawo, ale tym samym ujawniają po czyjej stronie stoją.
W związku jednak z ich interpretacją moich wypowiedzi przypomnę, że słowo " agentura " znaczy również - " przedstawicielstwo rządu lub jakiejś instytucji " zgodnie ze znaczeniem jakie podaje słownik

http://sjp.pwn.pl/sjp/agentura_w_zn._2;2549028

A jeśli ktoś się utożsamił ze zorganizowaną grupą agentów [ jednym ze znaczeń słowa agentura ], to już nie moja wina. Może warto się zastanowić dlaczego akurat tak się stało. Ale to już inny temat.

Zarzuca się mnie nienawiść do kościoła katolickiego. Już kiedyś pisałem, że nie czuję nienawiści do katolików, protestantów, prawosławnych lub pozostałych. Znam wśród nich wielu bardzo porządnych ludzi. Natomiast zdecydowane veto stawiam kaście ludzi, którzy nimi rządzą, ich oszukują i nimi manipulują.

Nikogo personalnie nie obrażam na tym forum w przeciwieństwie do niektórych użytkowników, którzy to czynią niemal nagminnie. Mam prawo do wypowiedzi na temat kleru czy jezuitów, gdyż wiadomo jak się ta kasta ludzi zachowywała przez całe wieki. Kto tego nie wie, to po prostu ma poważne braki w wykształceniu i śmiem twierdzić, że nie zna historii. To zbrodnicza kasta ludzi odpowiedzialna za niejedno ludobójstwo, skrytobójcze mordy, oszustwa, grabieże i manipulowanie ludźmi, a przede wszystkim odpowiedzialna za fałszowanie Słowa Bożego na co są konkretne dowody i dokumenty. Oczywiście jest to ogólne stwierdzenie i nigdy nie powiedziałem, że każdy z nich się tak zachowywał lub zachowuje. Wśród nich też się zdarzają wyjątki i takie znam, i z takimi też utrzymuję kontakt. Dzięki nim właśnie wiem, co to za jedni.
Ale przeważnie te jednostki spośród tej kasty, które przejrzały na oczy i się wyłamały zapłaciły za to własnym życiem. Mówi o tym dobitnie sama historia tak dawniejsza jak i współczesna. A te jednostki, które żyją współcześnie niestety za ujawnienie pewnych faktów obawiają się o własne życie. Więc lepiej niech nikt mnie nie poucza co to za kasta.

Na zakończenie chciałem podkreślić, że jeśli ktokolwiek poczuł się urażony czy obrażony moimi wypowiedziami, to przepraszam ze swojej strony, ponieważ nie było i nie jest moim zamiarem, by kogokolwiek personalnie na tym forum obrażać. Stąd nałożony na mnie już kolejny warn jest nie tylko wysoce niesprawiedliwy i krzywdzący. Jest po prostu nie do przyjęcia !.
Bo jak można nazwać taki sposób traktowania człowieka ? Pozostawiam ten wpis do przemyślenia zwłaszcza dla tych, którzy mają mi coś do zarzucenia.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Tropicielu >> znasz takie powiedzenie : " Uderz w stół a nożyce się odezwą"
Dobrze że o tym piszesz ale nie licz na to że oni przyjmą to do wiadomości !!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Anna01 pisze:
janwisniewski68 pisze:
RN pisze:
Poza tym Twój post zachowamy, będzie stanowił materiał dowodowy.
Pierwszy raz spotykam moderatora który straszy !!!!
Żebyś ty pierwszy nie stanął przed sądem Bożym jak on przed ludzkim !!
Janie, to nie straszenie, tylko stwierdzenie faktu, że post zostanie zachowany jako dowód gdyby "odpowiedni ludzie" - jak wyraził się ten pan - chcieli zablokować lub zlikwidować forum.

Chciałam post początkowo wykasować jako uwłaczający Narodowi Żydowskiemu, bo wymuszanie szacunku groźbami i szantażem, a przy tym chęć zdyskredytowania bądź co bądź największego wyznania chrześcijańskiego, świadczyć może jedynie na szkodę NŻ i wzbudzanie właśnie antysemityzmu.
Ale to RN grozi >>Baruch.Levi ,a on napisał prawdę !!!!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

tropiciel pisze:Mam dosyć obraźliwych wypowiedzi pod moim adresem takich userów jak Dezerter czy RN. Nie trudno z ich wypowiedzi wywnioskować kogo preferują.
Nie wiem jak RN :-P , ale ja ...kobiety
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Z tymi agentami to już pod leczenie można poddać pisarza. :-D

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

janwisniewski68 pisze:
Anna01 pisze:
janwisniewski68 pisze:
RN pisze:
Poza tym Twój post zachowamy, będzie stanowił materiał dowodowy.
Pierwszy raz spotykam moderatora który straszy !!!!
Żebyś ty pierwszy nie stanął przed sądem Bożym jak on przed ludzkim !!
Janie, to nie straszenie, tylko stwierdzenie faktu, że post zostanie zachowany jako dowód gdyby "odpowiedni ludzie" - jak wyraził się ten pan - chcieli zablokować lub zlikwidować forum.

Chciałam post początkowo wykasować jako uwłaczający Narodowi Żydowskiemu, bo wymuszanie szacunku groźbami i szantażem, a przy tym chęć zdyskredytowania bądź co bądź największego wyznania chrześcijańskiego, świadczyć może jedynie na szkodę NŻ i wzbudzanie właśnie antysemityzmu.
Ale to RN grozi >>Baruch.Levi ,a on napisał prawdę !!!!!
Janie , zastanów się trochę :roll:

Załóżmy: Ktoś Cię straszy SMS-ami, że podpali Twój dom, bo coś mu się ubzdurało ( o Izraelu, Żydach piszemy w kontekście historycznym lub Biblijnym - NIKT NIE NAWOŁUJE DO NIENAWIŚCI I ANTYSEMITYZMU ! Zauważ, że Baruch.Levi nawet nie wie, że na forum prawie nie ma Katolików! Wszedł i wkleił SZABLONOWY POST , nie znając realiów ! ) , że mówisz złe rzeczy np. o jego matce. Piszesz gościowi, że nie skasujesz SMS-ów, bo w razie czego - czyli podpalenia Twojego domu - będziesz wiedział kto jest sprawcą. A teraz jakiś sorry :lol: Wiśniewski mówi Ci, że to Ty straszysz gościa, że zachowasz jego SMS-sy na wypadek podpalenia Ci domu :roll:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Dezerter pisze:
tropiciel pisze:Mam dosyć obraźliwych wypowiedzi pod moim adresem takich userów jak Dezerter czy RN. Nie trudno z ich wypowiedzi wywnioskować kogo preferują.
Nie wiem jak RN :-P , ale ja ...kobiety
A ja dla odmiany .... mężczyzn :crazy:
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Dezerter
Posty: 3631
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:50
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Dezerter »

A wracając do tematu:
Ewangelia chrześcijańska a ewangelia katolicka
to w ewangelii katolickiej dzisiaj przeczytałem - jedź juro na grzyby!!!!!
tak w natchnieniu wam powiem - grzybów będzie w obfitości wielkiej!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie
http://zchrystusem.pl/

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Mam też słowo do "Żydów" Judejczyków szczególnie tych co nie uznali Jezusa za Mesjasza Izraela . Ale innym razem dziś już jest późno !! Myślę że to ich nie zbulwersuje bo temat jest znany dla nich !! I nie powinni już gniewać się na mnie z to co pisałem o holokauście !!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

janwisniewski68 pisze:Mam też słowo do "Żydów" Judejczyków szczególnie tych co nie uznali Jezusa za Mesjasza Izraela
Rz 11:11 bgn "Zatem mówię: Czy potknęli się aby upaść? Nie może być.

Ale w ich fałszywym kroku przyszło zbawienie pogan, by ich pobudzić do zazdrości.
"

Czy pobudzamy braci ap. Pawła do zazdrości ?


Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Listek pisze:
janwisniewski68 pisze:Mam też słowo do "Żydów" Judejczyków szczególnie tych co nie uznali Jezusa za Mesjasza Izraela
Rz 11:11 bgn "Zatem mówię: Czy potknęli się aby upaść? Nie może być.

Ale w ich fałszywym kroku przyszło zbawienie pogan, by ich pobudzić do zazdrości.
"

Czy pobudzamy braci ap. Pawła do zazdrości ?


Pozdrawiam
Ja w innym kontekście w 2004 roku Bóg powiedział " Jeżeli mój lud nie upokorzy się i nie wezwie imienia mojego wtedy odwrócę od niego swoje oblicze"
Żydzi mieli zakaz używania imienia Boga a od 2004 już powinni wzywać !!!!
Na dodatek Bóg jednemu z najważniejszy rabinów Kaduriemu objawił imię Mesjasza .
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Historia chrześcijaństwa”