Skutki wojny na Ukrainie ....

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5246
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Skutki wojny na Ukrainie ....

Post autor: tom68 »

Skutki wojny na Ukrainie - czekana nas światowy kryzys ....

Ukraina przegrywa wojen z ROSJĄ .....

Ew Łukasza 14,31 Albo który król, mając wyruszyć, aby stoczyć bitwę z drugim królem, nie usiądzie wpierw i nie rozważy, czy w dziesięć tysięcy ludzi może stawić czoło temu, który z dwudziestoma tysiącami nadciąga przeciw niemu? 32 Jeśli nie, wyprawia poselstwo, gdy tamten jest jeszcze daleko, i prosi o warunki pokoju .... A poza tym chrześcijanin i walka na wojnie to raczej odpada .... bo sam Jezus zganił przecież ap Piotra za użycie miecza ew Mat 26, 52 Wtedy Jezus rzekł do niego: Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.

BW

Dramat na wschodzie kraju ....

Ukraiński wywiad przyznaje, że Ukraina przegrywa wojnę na wschodzie kraju. Wróg ma kilkukrotnie więcej broni oraz artylerię o nawet kilkunastokrotnie większym zasięgu. Co więcej, siły zbrojne są już całkowicie zależne od broni przesyłanej z Zachodu ....

https://www.bing.com/ck/a?!&&p=b38bf6ff ... AyMg&ntb=1


„Świat nie widział tego od 1970 r.” Bank Światowy kreśli czarny scenariusz kryzysu ...

Obj. 6:6
6. I usłyszałem, jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.

BW

Przez najbliższe kilka lat światowa gospodarka będzie prawdopodobnie zmagać się ze stagflacją, czyli słabym wzrostem gospodarczym i wysoką inflacją – ocenił w nowej prognozie Bank Światowy.( zalecamy by banki w obliczu możliwego kryzysu oraz inflacji jeśli tylko mogą zamieniały swoje kapitały na długoletnie państwowe i nie tylko obligacje wysoko oprocentowana za zgodą państw i ich obywateli )

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... tjrtfbLU9J

Skutki wojny na Ukrainie ....

Czy będzie głód? Co z pieniędzmi w banku?

Łuk. 12:32-33
32. Nie bój się, maleńka trzódko! Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo.
33. Sprzedajcie majętności swoje, a dawajcie jałmużnę. Uczyńcie sobie sakwy, które nie niszczeją, skarb niewyczerpany w niebie, gdzie złodziej nie ma przystępu, ani mól nie niszczy.

(BW)

https://youtu.be/YZCFJAYAzAg
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”