Księga Rodzaju 3,1-5

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

Księga Wyjścia 2,15

"A gdy faraon usłyszał o tym, chciał Mojżesza zabić. Lecz Mojżesz uciekł przed faraonem, udał się do ziemi Midianitów i usiadł przy studni" Czyli, a gdy faraon, wielki dom usłyszał, rodzajem informacji mowę słów o tym, że Mojżesz, wyciągnięty z wody zabił, z gorliwości pozbawił życia nadzorcę egipskiego, który bił jego rodaka, chciał, postanowił Mojżesza zabić, pozbawić życia za pozbawienie życia nadzorcy egipskiego, który bił jego rodaka. Lecz Mojżesz uciekł, opuścił Egipt przez faraona, udał się, z Egiptu do ziemi, rodzaj informacji, obszarem Midianitów, potomków synów Midiana, syna Abrahama z drugiej żony Ketury (Rdz 25,1) I usiadł, zmiana pozycji rodzaju informacji przy studni, źródło wody ograniczone przestrzenią (Wj. 2,15)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Przychodzi facet do psychiatry i czołga się po podłodze.
- Co pan jest ? Jaszczurka czy wąż ? - pyta lekarz.
- Nic z tego, mam tylko lęk wysokości - odpowiada pacjent.
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

Księga Wyjścia 2,16

"A kapłan Midianitów miał siedem córek; przyszły one i czerpały wodę i napełniły koryto, aby napoić trzodę ojca swego" Czyli a kapłan, ustanowiony do pełnienia czynności kultu religijnego (Pw 32,17; Ps. 106,37; 2Król. 17,17; 3,27) Midianitów, plemię potomków synów Midiana, syna Abrahama z drugiej żony Ketury (Rdz 25,1) Miał siedem córek, jak sześć dni stwarzania uniwersum holograficznego przez Boga Wszechmogącego, i siódmy szabat - sobota dzień odpoczynku w trosce o zdrowie nasze (Rdz 2,2-3) Przyszły one, do źródła wody i czerpały, naczyniami wodę, rodzaj informacji dla rodzajów informacji i napełniły, wodą koryto, produkt z rodzaju informacji, aby napoić, dostarczyć rodzajom informacji, rodzaju informacji dla trzody, rodzajów informacji, ojca swego, rodzaj informacji mężczyzny do poczęcia potomstwa swego (Wj 2,16)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Pacjent szpitala psychiatrycznego dzwoni do swojego kolegi:
-halo to ty
- nie to ja
- to przepraszam pomyłka :xhehe:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Na wycieczkę rowerową wyruszyło dwóch wariatów. Jadą... jadą... Nagle jeden zatrzymuje się i spuszcza powietrze z kół.
- Co ty robisz? - pyta drugi.
- Siodełko było za wysoko - odpowiada tamten.
Na to ten drugi zamienia miejscami kierownicę z siodełkiem. Teraz ten, co spuszczał powietrze, zdziwiony pyta:
- A co ty wyprawiasz?
- Zawracam, z takim idiotą jak ty nie jadę dalej !
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

Księga Wyjścia 2,17-19

"Ale nadeszli pasterze i odpędzili je. Wtedy Mojżesz powstał i pomógł im, i napoił ich trzodę" Czyli analogicznie do współczesnych pasterzy - nauczycieli związków wyznaniowych, którzy nie dają dostępu do holistycznego tłumaczenia wersetów biblijnych - źródła wiedzy, wiary i świadomości, że Bóg Wszechmogący stworzył twórczą myślą system duchowo - informacyjnej całości, w którym zjedzony owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Uczynił destrukcyjne falowe zakłócenia, oraz myśli, słowa i uczynki, które czynią destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. Biblia - instrukcją życia w systemie. Jezus Zbawiciel wzorem człowieka dla człowieka, aby nie czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie. I nie ponieś wiecznej śmierci w tunelu uczynków swoich, udowodniony empirycznie i naukowo, ale być zbawionym, żyć wiecznie w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21) Wtedy Mojżesz zaczął być pasterzem w lokalnym systemie prawno - etycznym, egzekwowanym przez system ofiarniczy, według wskazań Boga Wszechmogącego dla potomków synów Jakuba, potomka Abrahama. "A gdy wróciły do Reguela ojca swego, on rzekł: Czemu to dziś przybyliście tak wcześnie? " Czyli analogicznie, wrócić dziś do holistycznego tłumaczenia wersetów biblijnych - źródła wiedzy, wiary i świadomości, instrukcji życia w systemie według wskazań Boga Wszechmogącego dla wszystkich związków wyznaniowych "A one odpowiedziały: Pewien Egipcjanin obronił nas przed pasterzami, nadto naczerpał nam dużo wody i napoił trzodę" Czyli analogicznie do Mojżesza, którego nauczycielami byli kapłani egipscy z On, który stał się nauczycielem życia w lokalnym systemie prawno - etycznym dla potomków Abrahama. Niech współcześni pasterze - nauczyciele związków wyznaniowych, staną się jak Mojżesz, nauczycielami życia w systemie duchowo - informacyjnym, według wskazań Boga Wszechmogącego, który strzeże, pomaga, zapewnia dobrobyt, bezpieczeństwo i nie tylko... (Wj. 2,17-19)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Dwaj starzy przyjaciele spotykają się po długim czasie.
- Co słychać? - pyta pierwszy.
- A, nic dobrego - odpowiada drugi - Cierpię na moczenie nocne i nie wiem, co z tym zrobić.
- Wiesz co, tu niedaleko mieszka dobry psychoterapeuta. Spróbuj, może on znajdzie sposób.
Przyjaciele spotykają się po kilku miesiącach.
- No i co, byłeś u tego psychoterapeuty?
- Byłem i jestem Ci bardzo wdzięczny.
- Już się nie moczysz?
- Moczę, ale teraz jestem z tego dumny!
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

Księga Wyjścia 2,20-22

"Wtedy rzekł do córek swoich: A gdzie on jest? Dlaczego zostawiliście tego męża? Przywołajcie go, aby pożywił się chlebem" Czyli wtedy kapłan Midianitów rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów do córek swoich: A gdzie on jest, pasterz dla Izraela - zwycięzca? Dlaczego zostawiliście, opuścili tego męża, pasterza Izraela? Przywołajcie go, wezwać go pasterza Izraela, aby pożywił się, pokarmem - chlebem, produkt z rodzajów informacji "Mojżesz zgodził się pozostać u tego męża, ten zaś dał Mojżeszowi swoją córkę Sypporę za żonę" Czyli Mojżesz kapłan Izraela zgodził się, przystał pozostać u tego męża, kapłana Midianitów potomka Abrahama z drugiej żony Ketury (Rdz 25,1-2) Ten zaś dał Mojżeszowi, kapłanowi Izraela swoją córkę Sypporę, według mowy słów, które rzekli przy jej urodzeniu, za żonę, do poczęcia i rodzenia potomków danych od Boga Wszechmogącego "I urodziła syna, a on dał mu na imię Gerszom, bo rzekł: Byłem gościem na obczyźnie" Czyli i urodziła, i zakończył się proces oddziaływań informacyjnych, nasienia - informacja o całości rodzaju informacji Mojżesza, z funkcjonalnie ukształtowanym wewnętrznie rodzajem informacji Syppory, do poczęcia i urodzenia potomka danego od Boga Wszechmogącego, syna - chłopca, młody rodzaj informacji, a on, Mojżesz dał mu, synowi swojemu na imię Gerszom - gość według mowy słów, które rzekł przy jego urodzeniu: Byłem gościem na obczyźnie (Wj 2,20-22)
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Przychodzi facet do psychoterapeuty.
- Panie doktorze, mam ostatnimi czasy problemy z postrzeganiem świata.
Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:
- Co pan tu widzi?
- Widzę trzech p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.
Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.
- A tutaj co pan widzi?
- Klucz lecących p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Lecą, a każdy każdemu w d..ę zagląda.
Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:
- A jak mnie pan postrzega?
- Według mnie, pan też p_edał!
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Siedzi sobie pan tutaj, obrazki p_edałów ogląda...
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

BoaDusiciel pisze:Przychodzi facet do psychoterapeuty.
- Panie doktorze, mam ostatnimi czasy problemy z postrzeganiem świata.
Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:
- Co pan tu widzi?
- Widzę trzech p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.
Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.
- A tutaj co pan widzi?
- Klucz lecących p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Lecą, a każdy każdemu w d..ę zagląda.
Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:
- A jak mnie pan postrzega?
- Według mnie, pan też p_edał!
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Siedzi sobie pan tutaj, obrazki p_edałów ogląda...
:mrgreen:
Według ciebie, czym jest cząstka elementarna "budulec" universum?
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

potencjan pisze:Według ciebie, czym jest cząstka elementarna "budulec" universum?
A o ktore ci chodzi?O fermiony czy o bozony?

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

potencjan pisze:
BoaDusiciel pisze:Przychodzi facet do psychoterapeuty.
- Panie doktorze, mam ostatnimi czasy problemy z postrzeganiem świata.
Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:
- Co pan tu widzi?
- Widzę trzech p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.
Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.
- A tutaj co pan widzi?
- Klucz lecących p_edałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Lecą, a każdy każdemu w d..ę zagląda.
Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:
- A jak mnie pan postrzega?
- Według mnie, pan też p_edał!
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Siedzi sobie pan tutaj, obrazki p_edałów ogląda...
:mrgreen:
Według ciebie, czym jest cząstka elementarna "budulec" universum?
Moim zdaniem różniczka to wyniczek z odejmowanka :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

booris pisze:
potencjan pisze:Według ciebie, czym jest cząstka elementarna "budulec" universum?
A o ktore ci chodzi?O fermiony czy o bozony?
Wszystkie elementarne i subatomowe.
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Pewien student, na miesiąc przed sesją zaczął się uczyć.
Czyta, czyta ... ale w pewnym momencie słyszy jak mu intuicja podpowiada:
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Na tydzień przed sesją to samo.
I znowu intuicja mu podpowiada:
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Na dzień przed sesją to samo.
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Poszedł na egzamin, wyciągnął pytania, patrzy :shock: i mówi: o k... mać !
A intuicja: O ja pier…ę !!! :shock: :shock:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

potencjan
Posty: 524
Rejestracja: 28 lip 2009, 20:02
Lokalizacja: zachodnia Polska
Kontakt:

Post autor: potencjan »

BoaDusiciel pisze:Pewien student, na miesiąc przed sesją zaczął się uczyć.
Czyta, czyta ... ale w pewnym momencie słyszy jak mu intuicja podpowiada:
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Na tydzień przed sesją to samo.
I znowu intuicja mu podpowiada:
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Na dzień przed sesją to samo.
- Nie ucz się, na pewno wyciągniesz łatwe pytania i zdasz, a teraz idź na imprezę !
Więc poszedł na imprezę.
Poszedł na egzamin, wyciągnął pytania, patrzy :shock: i mówi: o k... mać !
A intuicja: O ja pier…ę !!! :shock: :shock:
Analogicznie do ciebie, który zastąpiłeś wiedzę biblijną żenującymi dowcipami.
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”