Czy głosy schizofreniczne mogą pochodzić od Boga ?

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

LwiPazur
Posty: 323
Rejestracja: 25 lip 2016, 19:24

Post autor: LwiPazur »

Na serio myślisz, że mogłem paść ofiarą astralu ?

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Leczenie trudnego pacjenta psychiatrycznego powinno zaczynać się od ofiarowania przemyślanego prezentu wywołującego w owym pacjencie zobowiązanie względem ofiarowującego i nie należy dowodzić, że pacjent się pomylił ale raczej sugerować, iż mógł zachować się lepiej. Przy czym trzeba pamiętać, że zadaniem nauczania społecznego jest dowiedzenie, iż warto od młodości zachowywać obfitość sprawiedliwości

Quran 53:12
Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?

Łk 7:47 eib "Dlatego posłuchaj: Mocno Mnie pokochała, bo przebaczono jej wiele grzechów. Komu mało się przebacza, słabo kocha."
Obrazek

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

radek pisze:Leczenie trudnego pacjenta psychiatrycznego powinno zaczynać się od ofiarowania przemyślanego prezentu wywołującego w owym pacjencie zobowiązanie względem ofiarowującego i nie należy dowodzić, że pacjent się pomylił ale raczej sugerować, iż mógł zachować się lepiej. Przy czym trzeba pamiętać, że zadaniem nauczania społecznego jest dowiedzenie, iż warto od młodości zachowywać obfitość sprawiedliwości
To Twoje prywatne zdanie, czy cytat? Jeśli Twoje własne, to na czym je opierasz? Jeśli cytat, to z jakiego źródła?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

radek pisze:Leczenie trudnego pacjenta psychiatrycznego powinno zaczynać się od ofiarowania przemyślanego prezentu wywołującego w owym pacjencie zobowiązanie względem ofiarowującego i nie należy dowodzić, że pacjent się pomylił ale raczej sugerować, iż mógł zachować się lepiej. Przy czym trzeba pamiętać, że zadaniem nauczania społecznego jest dowiedzenie, iż warto od młodości zachowywać obfitość sprawiedliwości

Quran 53:12
Czy będziecie się sprzeczać z nim w sprawie tego, co on widzi?

Łk 7:47 eib "Dlatego posłuchaj: Mocno Mnie pokochała, bo przebaczono jej wiele grzechów. Komu mało się przebacza, słabo kocha."
Radku - ja jestem trudnym pacjentem psychiatrycznym. Ekstremalnie trudnym.
Czy mógłbyś mi ofiarować przemyślany prezent w postaci 10 000 zł ?
Obiecuję, że wywoła to u mnie zobowiązanie względem ciebie :->
Gdybyś nie miał 10 000 zł, to daj ile masz :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

BoaDusiciel pisze:Gdybyś nie miał 10 000 zł, to daj ile masz


Syr 40:28 bp "Mój synu, nie prowadź życia żebraczego, lepiej umrzeć niż żebrać."

:-D
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Andżelika_FS pisze:
radek pisze:Leczenie trudnego pacjenta psychiatrycznego powinno zaczynać się od ofiarowania przemyślanego prezentu wywołującego w owym pacjencie zobowiązanie względem ofiarowującego i nie należy dowodzić, że pacjent się pomylił ale raczej sugerować, iż mógł zachować się lepiej. Przy czym trzeba pamiętać, że zadaniem nauczania społecznego jest dowiedzenie, iż warto od młodości zachowywać obfitość sprawiedliwości
To Twoje prywatne zdanie, czy cytat? Jeśli Twoje własne, to na czym je opierasz? Jeśli cytat, to z jakiego źródła?
Na temat różnych pacjentów psychiatrycznych wiedzę mam z własnego doświadczenia, byłem siedem razy przetrzymywany w szpitalu psychiatrycznym, ale wiadomości np. z Biblii potwierdzają moją teorię. Dziś psychiatrzy stosują podstępy, a nie szczerość, a pacjenci nie są przedmiotami i psychiatrzy też są przez pacjentów oceniani

Mat 7:1-5 eib "(1) Przestańcie osądzać, abyście nie zostali osądzeni. (2) Bo normy, według których sądzicie, odniosą i do was, a miarą, którą stosujecie, odmierzą również wam. (3) Dlaczego widzisz drzazgę w oku swojego brata, a belki we własnym nie dostrzegasz? (4) Albo jak możesz powiedzieć swemu bratu: Pozwól, że wyjmę drzazgę z twego oka, gdy belka tkwi w twoim własnym? (5) Obłudniku, usuń najpierw belkę z własnego oka, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć drzazgę z oka swego brata."
BoaDusiciel pisze:Radku - ja jestem trudnym pacjentem psychiatrycznym. Ekstremalnie trudnym.
Czy mógłbyś mi ofiarować przemyślany prezent w postaci 10 000 zł ?
Obiecuję, że wywoła to u mnie zobowiązanie względem ciebie
Gdybyś nie miał 10 000 zł, to daj ile masz
Gdybym miał na zbyciu, to bym mógł. Wiesz, że masz we mnie przyjaciela. Nota bene jeśli chodzi o sens pieniędzy, to ludzie chcąc podróżować do gwiazd będą musieli najpierw nauczyć się wyrażać wdzięczność szczerze i bezpośrednio, a nie na drodze finansowej, bo to Święci ludzie, dążący do życia wiecznego, muszą wziąć odpowiedzialność za Świat a nie pieniądze odpowiedzialność za ludzi

Mat 6:24 eib "(24) Nikt nie może być sługą dwóch panów, gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego kochał, albo do jednego przylgnie, a drugim pogardzi. Nie jesteście w stanie służyć Bogu i pieniądzom."
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

radek pisze: Gdybym miał na zbyciu, to bym mógł.
To daj 100 zł, będziesz mi winien 9900 :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:
radek pisze: Gdybym miał na zbyciu, to bym mógł.
To daj 100 zł, będziesz mi winien 9900 :->
Może nie uwierzysz, ale utrzymuję się z przychylności rodziny i nie mam swoich pieniędzy
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Czyli dajesz innym życiowe wskazówki, których sam nie realizujesz.
Jak ksiądz :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:Czyli dajesz innym życiowe wskazówki, których sam nie realizujesz.
Jak ksiądz :mrgreen:
Zauważ, że użyłem słowa "przemyślany", powinieneś rozumieć znaczenie tego wyrazu. A o pieniądze się nie lubię starać, usługują one między innymi śmierci. Z mojej obserwacji wychodzi, że podejmowanie decyzji przez głosowanie nie wygląda pożytecznie, dość spora część społeczeństwa lubi zmierzać do śmierci, więc ilość nie ma racji. Lecz jeśli Słowo ma znaczenie, a ma, to warto nabywać wiedzy u źródła zamiast wstydzić się samego siebie oddając się pod władzę ślepego, nieczułego pieniądza

J 1:1-4 eib "(1) Na początku było Słowo; Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo. (2) Ono było na początku u Boga. (3) Wszystko dzięki Niemu się stało i z tego, co istnieje, nic nie stało się bez Niego. (4) W Nim było życie, a życie było światłem ludzi."

Psychiatrzy próbują leczyć chemicznie problemy Duchowe, więc mylą się u swojej podstawy. Diagnozą nie może być choroba, lecz potrzeba

Mat 7:5 eib "Obłudniku, usuń najpierw belkę z własnego oka, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć drzazgę z oka swego brata."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”