Walka z kościołem nie do końca katolickim ....

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Walka z kościołem nie do końca katolickim ....

Post autor: BoaDusiciel »

Albertus pisze:
28 sie 2020, 17:45


Zasada pozostaje dopóki znowu nie napiszesz czegoś mądrego i wartego uwagi.
Ustawicznie piszę coś mądrego i wartego uwagi, ale - z natury rzeczy - dostrzegają to tylko mądrzy i warci uwagi.
Ostatnio chciałem się dowiedzieć dlaczego KK ma fioła na punkcie aborcji, a nie interesuje się prawem świeckim w zakresie rozwodów i cudzołożenia.
Skoro KK dopuszcza istnienie rozbieżności w tych kwestiach między prawem świeckim a kościelnym, to dlaczego nie dopuszcza w kwestii aborcji ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Walka z kościołem nie do końca katolickim ....

Post autor: RM »

boa pisze:Ustawicznie piszę coś mądrego i wartego uwagi, ale - z natury rzeczy - dostrzegają to tylko mądrzy i warci uwagi.
Np.:
A jakbyś adoptował dziewczynkę, to byś się do niej dobierał, pułkowniku Fitts ? :mrgreen:
Uwaga, nie zauważyłem tego, ponieważ jestem mądry. Zauważyłem to, ponieważ jest to tak głupie, że aż się wyróżnia.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Walka z kościołem nie do końca katolickim ....

Post autor: BoaDusiciel »

RM pisze:
28 sie 2020, 21:24
boa pisze:Ustawicznie piszę coś mądrego i wartego uwagi, ale - z natury rzeczy - dostrzegają to tylko mądrzy i warci uwagi.
Np.:
A jakbyś adoptował dziewczynkę, to byś się do niej dobierał, pułkowniku Fitts ? :mrgreen:
Uwaga, nie zauważyłem tego, ponieważ jestem mądry. Zauważyłem to, ponieważ jest to tak głupie, że aż się wyróżnia.
Pułkowniku Fitts, pułkownik nie odróżnia homoseksualizmu od pedofilii.
Gdyby pułkownik odróżniał, to by nie zadawał głupawych pytań, w stylu "co się stanie, gdy para homoseksualistów adoptuje dziecko ?"
A co miałoby się stać, jeśli adoptujący nie są pedofilami ?
Czy pułkownik dobierałby się do adoptowanej dziewczynki, w ramach opcji heteroseksualnej ?
Nie jestem jakimś szczególnym fanem adopcji przez pary homoseksualne, ale jeśli alternatywą jest przebywanie w domu dziecka, to nie jest to dobra alternatywa, pułkowniku Fitts.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Walka z kościołem nie do końca katolickim ....

Post autor: tom68 »

Wiekszosci przemocy wobec kobiet czy dzieci tak w Polsce ale nie tylko ......wedlug roznych organizacji zajmujacych sie tym problemdzis ma miejsce w rodzinie ......juz nie piszac o przemocy wobec dzieci w takich organizacjach jak kosciol czy szkola.... a przeciez nasze Polskie rodziny sa przewaznie ( hetero-katolickie lub chrzescijanskie ) ... w kwestii LGBT interesuje tylko jedno że ludzie widzą samo zło w LGBT (choć LGBT to temat zastępczy podobnie jak aborcja itp wygodny w polityce ) a nie widzą tego że najwięcej krzywd dzieci jest dziś w rodzinie czy kościele lub szkole itd i to a nie LGBT mnie najbardziej martwi jako człowieka i chrześcijanina ...

Sodomia i hipokryzja w Watykanie https://youtu.be/70CYR_uPFOk

Przemoc w rodzinie http://fidesetratio.com.pl/ojs/index.ph ... f-RPhalmIo
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”