Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

Tomaszu drogi, nie pamiętam, abym śmiała się z teorii itd.... W ogóle nie pamiętam dyskusji z tobą w tym temacie. Sorki. Ale chyba wiesz, że aborcja jako taka mnie nie dotyczy, więc mam to w nosie.
No i teraz jestem w nie lada zagwozdce.
Nie mam pojęcia kim jest Thomas Tillam. Nie słyszałam o gościu. I chyba nie sądzisz, że ja czy ktokolwiek inny będzie czytał teksty z 1657 roku...Głowę dam, że i ty nie czytałeś. Po prostu ktoś a ADS rzucił jakieś zdanie kolejnego nawiedzonego - tym razem T.Tillana (co podchwyciła też wasza Ellen W.) i zbudował teologię i tak ludziom mąci o tej niedzieli.
A ty i inni z ADS z pewnością nawet nie przeczytaliście całej tej zacnej pracy z 1657 r. ;-)
Testy wierności komu? Czy jak ktoś wszystkie przykazania dekalogu wypełnia, w miarę swoich sił i możliwości, a przyszło mu żyć, że do kościoła lata się w niedzielę, a nie w sobotę (czy może w piątek wieczorem???, kto to tam wie?), to co z tego? To znaczy, że nie zdał testu?
No daj spokój. Czujesz bazę? Jakie to śmieszne i głupie. Ja nie mam nic przeciwko temu, że jacyś ludzie sobie do kościoła chodzą w sobotę czy w środę, ale rzucac groźbami i stawiać świat na głowie z tego powodu... :roll:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Wuka - Ty zawsze masz krótką pamięć gdy Ci to pasuje pamiętam twoje komentarze :-) Wuka ( wrzesień 2020 r ) kto bysie przejmował planami Ordo Iuris - to takie - strachy na baby .... Ordo Iuris a aborcja https://ordoiuris.pl/zatrzymaj-aborcje a co do reszty to czas pokaże - Apel PRE w obronie niedzieli https://www.ekumenizm.pl/ekumenizm/w-po ... potrzebny/
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
06 lis 2020, 18:07
Wuka - Ty zawsze masz krótką pamięć gdy Ci to pasuje pamiętam twoje komentarze :-) Wuka ( wrzesień 2020 r ) kto bysie przejmował planami Ordo Iuris - to takie - strachy na baby .... Ordo Iuris a aborcja https://ordoiuris.pl/zatrzymaj-aborcje a co do reszty to czas pokaże - Apel PRE w obronie niedzieli https://www.ekumenizm.pl/ekumenizm/w-po ... potrzebny/
Co to znaczy: "Ty zawsze masz krótką pamięć gdy Ci to pasuje pamiętam twoje komentarze"? Nie mów tak do mnie, bo to nieprawda. Niczego się nie wypieram. Ja patrzę do przodu. Niby dlaczego mam pamiętać coś sprzed kilku miesięcy? Czy jakieś Ordo...jest aż tak ważne, abym dniami i nocami wbijała sobie to w pamięć?
Mówię ci, że mam w nosie i aborcję i wasze niedziele, soboty czy co tam.
Poza tym czepiasz się wybiórczo mnie, a na resztę postu - moim zdaniem o wiele ważniejszą, niż moja pamięć, nawet się nie zająknąłeś.
Też masz wybiórczą... :-/ ;-)

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Na pisałem to co widzę nie pierwszy raz ... Wuka - gdy Ci to pasuje udajesz że nie pamiętasz lub piszesz że miałaś lub masz inne zdanie itd a reszta to też nie mój problem bo ja mam swoje poglądy i ich się trzyma od dawna a teraz tylko odp na Wasze pytania w temacie :-)
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

Właśnie, że nie odpowiadasz na żadne pytania tylko skupiasz się na mojej pamięci. Jakie to ma znaczenie czy ja pamiętam czy nie jakigoś wpisu z września? Weź, daj spokój.
Jak sobie chcesz. Nie muszę w ogóle zabierać głosu w jakimkolwiek twoim temacie.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Pytał mnie chyba Krystian o wielki ucisk wiec odp że ten ostatni zaczną prawa niedzielne ( a Ty Wuka się sama wkręciłaś w temat i sama się wysypałaś a teraz się złościsz na mnie nie wiem po co i o co ... ) możesz pisać lub nie pisać jak każdy inny ...dla mnie to rybka :-)
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”