Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Wybory prezydenckie w USA 2020 r tak czy inaczej wygrywają katolicy .....

Donald Trump to dar od Boga ...

Przeczytajcie jak zdobył głosy chrześcijan Możesz być rozwodnikiem, molestować kobiety, unikać płacenia podatków, wykorzystywać pracowników - ale jeśli tylko wycierasz sobie buzie religia, nienawidzisz feminizmu, gejów, muzułmanów i ekologów - to jesteś dobrym konserwatysta.

https://www.newsweek.pl/swiat/donald-tr ... ow/01xx2fs

Joe Biden - katolik i demokraci razem Joe Biden ma szansę zostać drugim po Johnie F. Kennedym amerykańskim prezydentem katolikiem.
https://poland.us/strona,42,38416,0,joe ... ratow.html

Trump czy Biden? – kandydaci walczą o ewangelikalne i katolickie głosy ...

Dla jednych Donald Trump to mesjasz Ameryki, a dla innych szarlatan cynicznie wykorzystujący chrześcijaństwo oraz prezydenturę do własnych celów. Z kolei demokratyczny kandydat Joe Biden stanowi dla jednych nadzieję na osłabienie wpływów ewangelikalnej prawicy, a dla innych szatańskie zagrożenie w katolickim przebraniu. ...

https://www.ekumenizm.pl/religia/spolec ... kie-glosy/

Wiceprezydent USA Mike Pence: katolicy, Donald Trump jest po waszej stronie i Polska dała nam przykład w temacie aborcji ....

https://www.pch24.pl/pochlebiajace-slow ... 528,i.html
Zniesienie obowiazujacego od 1954 r. zakazu znalazlo sie w projekcie ustawy podatkowej. Dotad Kosciolom, ktore angazowaly sie w zycie polityczne, grozila utrata przywilejow podatkowych.

- Rzad federalny zbyt długo używał poprawki Johnsona jako oręża przeciwko ludziom wiary, zastraszając, a często nawet karząc Amerykanów za ich przekonania religijne - mówił prezydent Stanów Zjednoczonych, informując, ze podpisał rozporządzenie wykonawcze, które zezwoli Kościołom i związkom wyznaniowym na angażowanie się w politykę i otwarte popieranie kandydatów w wyborach.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald- ... -w/c943zjy

Katolicka fala w USA ...

Wraz ze zmianą oblicza i jakości amerykańskiej polityki postępuje cicha zmiana rdzenia światopoglądowego, w tym religijnego, amerykańskich elit. Jeszcze w latach 80. olbrzymie spory, przede wszystkim w obozie republikanów (GOP), budziło nawiązanie pełnych stosunków dyplomatycznych ze Stolicą Apostolską. Dopiero w 1984 r., przy silnym, osobistym zaangażowaniu Ronalda Reagana, Jan Paweł II wyniósł Delegaturę Apostolską w USA, istniejącą dopiero od 1893 r. do rangi nuncjatury ...

http://foreign.pl/katolicka-fala/



Ps : Dazenia Papiestwa https://youtu.be/M3-Tqr0VhT8?list=PLlN7 ... MBJR3pOWZH
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu:
kto lepszy dla sytuacji światowej?
T czy B?
Kompletnie się nie znam.
Dziwi mnie jednak, że człowiek mający 78 lat i jak widać mocno stetryczały ma rządzić światem.
Druga sprawa, która mnie dziwi, to pokaz "demokratycznych :aaa: :roll: : wyborów. Takie to wybory, że jak wygrywamy "my" to ok, ale jak wygrywają "oni" to szturmen i wszystkie chwyty dozwolone, to sfałszujmy, a jak się nie podoba to za pyski i po łbach. Oto demokracja i wybory demokratyczne. Ale przecież o tym na własnej skórze się przekonujemy :mrgreen:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider
cyt;"W tym ostatnim zwolennicy Trumpa zebrali się przed centrum wyborczym w Phoenix. Niektórzy z nich byli uzbrojeni." :crazy: :xhehe:

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: Krystian »

System wyborczy w Stanach Zjednoczonych, jest bardzo skomplikowany.
Prezydent jest wybierany na czteroletnia kadencje w wyborach powszechnych, ale pośrednich.
Oznacza to, że wyborcy wybierają bezpośrednio kolegium elektorskie, które wskazuje prezydenta.
Który prezydent, byłby lepszy dla Polski, nie wiem.
Jednakże zasługuje fakt, że Tramp, był pierwszym prezydentem, który zniósł wizy dla Polaków.
Dla mnie, to akurat lata, ponieważ nigdy nie chciałem tego kraju zwiedzać.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

Jednakże zasługuje fakt, że Tramp, był pierwszym prezydentem, który zniósł wizy dla Polaków.
Dla mnie, to akurat lata, ponieważ nigdy nie chciałem tego kraju zwiedzać
A już myślałam, że nie mamy nic wspólnego :mrgreen:
Ja nawet nie wiedziłam, że zniósł wizy :roll: ;-)

Wiem, że oni mają odjechany system wyborczy.
No ale nie wiemy dalej który lepszy. Śmiem sądzić, że żaden, ale co ja tam wiem :roll:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Wuka to wybór zresztą już nie tylko w USA miedzy dżumą a cholerą bo tak naprawdę i tak będzie rządził kto inny za plecami pacynek :cry:
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
05 lis 2020, 14:56
Wuka to wybór zresztą już nie tylko w USA miedzy dżumą a cholerą bo tak naprawdę i tak będzie rządził kto inny za plecami pacynek :cry:
Ta, masz rację. To jest teraz dramatem całego świata.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Według mnie teraz w skrócie plan jest taki wszędzie wywołać ogólny kryzys by mogła powstać światowa dyktatora Antychrysta a później powróci na szczęście Jezus :-)
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: Krystian »

tom68 pisze:
05 lis 2020, 16:33
Według mnie teraz w skrócie plan jest taki wszędzie wywołać ogólny kryzys by mogła powstać światowa dyktatora Antychrysta a później powróci na szczęście Jezus :-)
Spodziewasz się Wielkiego Ucisku, co zapowiada CK :?:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Ja widzę tylko że proroctwa się wypełniają :-)
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: Krystian »

tom68 pisze:
05 lis 2020, 17:03
Ja widzę tylko że proroctwa się wypełniają :-)
Ja też wierzę, że proroctwa się spełniają.
Jednak moje pytanie, dotyczyło wielkiego ucisku.
Czy on już był, czy jest, czy dopiero nastąpi?
Tylko napisz Tomaszu jak Ty myślisz, a nie jak Twój kościół.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: RN »

wuka pisze:
05 lis 2020, 10:32
. Takie to wybory, że jak wygrywamy "my" to ok, ale jak wygrywają "oni" to szturmen i wszystkie chwyty dozwolone, to sfałszujmy,
Jest podejrzenie sfałszowania wyborów, trzeba nałożyć sankcje :-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Wielki Uciska to szeroki temat i uważam że występował oraz występuje czasowo i historycznie tu tam ale globalnie wystąpi dopiero po rządami Antychrysta tu przed powrotem Jezusa tak uczy K ADS a poza tym każdy wierzący ma swój prywatny ucisk w życiu :cry:
tom68

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Gdy Jezus widzialnie powróci na ziemie to będzie zmartwychwstanie i nastanie Królestwo Boże a globalna dyktatura i ucisk Antychrysta choć krotki niestety jeszcze przed nami a zaczną go Prawa Niedzielne https://youtu.be/qro5eMgb0kk
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: wuka »

zaczną go Prawa Niedzielne
Rozwalasz mnie. To jest u was jakaś mania prześladowcza, jakaś zbiorowa hipnoza :roll:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wybory prezydenckie w USA 2020 r ...

Post autor: tom68 »

Wuka - jeszcze nie dawno śmiałaś się niby z naszych teorii że wprowadzą w RP całkowity zakaz aborcji a teraz nawet USA chce iść tą drogą a wiec i prawem niedzielnym czas pokaże jak będzie ... Ze strony sealingtime.com ściągnąć można kopie książki: The Seventh-Day Sabbath - Sought Out and Celebrated, wydanej w Londynie w 1657r.
Autor Thomas Tillam napisał, ze przed powtórnym przyjściem Chrystusa dojdzie do wielkiego sporu w chrześcijaństwie i świecie na temat znaczenia dekalogu, w którym sobota będzie testem wierności.
W wielu miejscach swojej pracy posługuje się terminologia, która jest teraz uznana np. w Kościele ADS itp. kościołach ....
Na tej samej stronie jest tez inna interesująca książka o Baptystach Dnia Siódmego w Ameryce i Europie.....
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”