Szczepiena na Cowid a wiara ...

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Szczepiena na Cowid a wiara ...

Post autor: tom68 »

Szczepienia na Cowid a wiara ...

Dziś robienie ze szczepień na Cowid jakiegoś kryterium wiary lub dowodu rozsądku dla mnie jest błędne i nie uczciwe bo Biblia nic nie mówi na temat szczepień ... ani na tak ani na nie ( a opinie ekspertów na temat szczepień też są różne ) i dlatego niech każdy w tej sprawie robi to co mu każe sumienie .... Nasze życie doczesne i wieczne a szczególnie już tych wierzących zawsze jest w rękach Boga wiec ta panika za czy przeciw szczepieniom jest błędna trzeba zwyczajnie zaufać Bogu bo tak czy inaczej nikt dziś nie wie do końca jakie będą ostateczne skutki pandemii i szczepień lub ich braku a wiec będzie to co nam pisane przez Boga ... Ew Mar 16,18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie BW ... a panika jaką robią obie strony tego sporu pokazuje mi tylko ich brak ufności w Bożą opiekę ...

Psalm 121 1 Pieśń stopni.
Wznoszę swe oczy ku górom:
Skądże nadejdzie mi pomoc?
2 Pomoc mi przyjdzie od Pana,
co stworzył niebo i ziemię,,,
BW


Szczepienia i pandemia w Izraelu ...

Słodko-gorzkie dane z Izraela ... Szczepienia idą pełną parą, pandemia nie daje spokoju ...Za przyczynę wysokiego poziomu zakażeń mają odpowiadać brytyjski i brazylijski szczep korona - wirusa - zdecydowanie bardziej zaraźliwe ...
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... Q4mpR1chHx
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepiena na Cowid a wiara ...

Post autor: Bobo »

Mamy już takie tematy jak: Koronawirus czy Szczepionki. Nie ma potrzeby tworzyć kolejnych, podobnych wątków.
Zamykam.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe dyskusje”