Nowa Europa Prawicy ....

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Nowa Europa Prawicy ....

Post autor: tom68 »

Nowa Europa Prawicy ....

Historia uczy, ze ludzkość niczego się z niej nie nauczyła.

Georg Wilhelm Friedrich Hegel

Obj. 17:12-14
12. A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
13. Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
14. Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.
(BW)

Prezes PiS: chcemy pokazać, że jest inna droga niż "Lewicowo - liberalna - świecka UE " - Bracia Włosi pani Meloni, Liga pana Salviniego, w Hiszpanii Vox pana Abascala, we Francji Zjednoczenie Narodowe Marine Le Pen, Fidesz na Węgrzech, w Polsce PiS, ale tych partii jest więcej, podpisują wspólną deklarację" - poinformował prezes PiS.

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artyku ... inna-droga


Ps : Apokalipsa Jonatan Dunkel - historia polityka religia prawda kłamstwo itp. dawniej i dzisiaj poznaj sam fakty i mity kiedy jeszcze możesz ...

https://youtu.be/b6d4CSsjKKE?list=PLu__ ... llZxibkeIM
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nowa Europa Prawicy ....

Post autor: wuka »

Dopiero co biadoliłeś w kilku wklejkach, że lewactwo, że lewica, że aborcja i lgcośtam - wszystko beeee
Teraz prawica kochana z zakazem aborcji, zakazem miłości bliźniego, wszyscy inni oprócz katolików z pisu - bleeee
Ruski złe, Amerykańcy straszni, Włosi, Francuzi,Węgrzy i Polacy, tudzież cała reszta - do piachu. Kto zostanie? Palcem pokazywać nie będę :ello:
Jak tu nadążyć? Na Marsa wyemigrować, po złoto i diamenty. Byle bez nawiedzonych...

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Nowa Europa Prawicy ....

Post autor: tom68 »

Pokaż mi choć jeden mój materiał gdzie ja narzekam na lewice i rozdział kościoła od państwa , Ty naprawdę nie wiesz co czytasz lub może nie wiesz do kogo piszesz albo jak zwykle szukasz tylko powodu do sporu ale nie ze mną takie numery ...
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”