ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Henryk »

Bobo pisze:
07 sie 2021, 18:50
Jeśli chodzi o tzw. przeszczepy to nie jesteśmy przeciwni. Z wyjątkiem krwi.
Rozumiem, że Ciało Kierownicze także zakazało Wam dializ.
Jak by nie było, jest to przyjęcie krwi z zewnątrz.
Ps.
Wierzący, ortodoksyjny Żyd nie ma najmniejszego problemu z transfuzja, gdy tylko jest taka potrzeba.
Jednak nawet zakrwawione bandaże są zbierane z całą skrupulatnością i zakopywane.
Krew traktowana jest przez Nich z pełnym szacunkiem, pomimo że już od XX wieków nie składają jej na ołtarzu.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Bobo »

Źle rozumiesz... jak zwykle zresztą.
Oszołomstwu mówię NIE!

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Henryk »

Bobo pisze:
08 sie 2021, 8:31
Źle rozumiesz... jak zwykle zresztą.
Jeszcze daj znać co źle rozumiem, i będziemy już w domu. :-D
Możecie dializować się, czy jednak żydzi nie przyjmują transfuzji?
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Bobo »

Temat szczepień jakoś nie klei mi się z dializowaniem a już tym bardziej z poglądami Żydów na transfuzje.
Odgrzeb jakiś starszy temat o krwi i ŚJ jak już chcesz dać upust swojej złośliwości.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: MieczDucha »

Co do transfuzji to jest to czyn miłości agape, a nie grzech - https://mieczducha888.blogspot.com/2017 ... esc-2.html - sam o wypadku dostałem około 20 jednostek krwi [stan krytyczny, dwa krwotoki]/.

, Dzisiaj mam pierwszą dawkę szczepionki. To moje szczepienie to nie niewiara, to nie tchórzostwo z mojej strony, ale po wielu modlitwach i rozmyślaniach wierzę że jest to dla mnie wolą CHRYSTUSA BOGA PRAWDZIWEGO - mego PANA ZBAWICIELA. Proszę o modlitwy za mną i personelem medycznym i oby to moje szczepienie było tylko ku mojemu dobru i ku dobru innych ludzi. ... http://www.zbawienie.fora.pl/forum-test ... cie,3.html
, https://mieczducha888.blogspot.com/2021 ... skich.html
Miłuj bliźniego swego zaszczepionego i miłuj bliźniego swego niezaszczepionego jak siebie samego

, pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim wszelkich łask CHRYSTUSA aby pełnić JEGO wolę, aby postępować we wszystkim ku JEGO i OJCA chwale

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: MieczDucha »

Po szczepieniu które miałem około 11:00 czuję się dzięki OJCU oraz CHRYSTUSOWI memu PANU ZBAWCY BOGU : dobrze - normalnie fizycznie [czuję trochę miejsce w lewym barku gdzie miałem iniekcję, ale uznaję to za coś raczej normalnego], ale szczególnie dobrze się czuje duchowo bo w przychodni oraz później poza nią w różnych miejscach mogłem podzielić się świadectwem CHRYSTUSA z kilkudziesięcioma osobami. Boża radość wypełnia moje serce. Oby te osoby dostąpiły zbawienia :) Chwała CHRYSTUSOWI DOBREMU PASTERZOWI za JEGO prowadzenie, odwagę, właściwe słowa i wszelkie inne potrzebne łaski, których udziela za wolą BOGA OJCA :) ☀
Proszę o dalsze modlitwy - również aby było zawsze przede wszystkim duchowe zdrowie, postępowanie godne OJCA i BARANKA. Abym zawsze znał wolę CHRYSTUSA i postępował, żył ściśle według niej ...
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2021, 20:16 przez MieczDucha, łącznie zmieniany 1 raz.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: wuka »

:roll:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Bobo »

Niedługo wiążąc sznurówki będziemy łączyć to z błagalnym modlitwami, pokutą i egzaltacją religijną... 🤔
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
01 wrz 2021, 20:55
Niedługo wiążąc sznurówki będziemy łączyć to z błagalnym modlitwami, pokutą i egzaltacją religijną... 🤔
Na to wygląda. A wybór skarpet to jakaś pielgrzymka, co najmniej do Częstochowy, bo bez tego ani rusz ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Bobo »

Żółte i w kratkę. Oczywiście przy zbyt krótkich nogawkach. To takie fajowe 😁😜
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
01 wrz 2021, 21:03
Żółte i w kratkę. Oczywiście przy zbyt krótkich nogawkach. To takie fajowe 😁😜
:hehe: :hehe: ...i reklamówka z Biedronki, koniecznie. A potem już tylko z paszportem wiadomo jakim na podbój świata :xhehe:

Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 491
Rejestracja: 02 lis 2010, 11:24
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: MieczDucha »

Dziś rano miałem drugą dawkę szczepionki. Szukałem długo woli CHRYSTUSA i wierzę że ON mi ją objawił, że uczyniłem według tego co ON chciał. Nie posłuchałem swego serca, nie posłuchałem takich czy innych mediów, ludzi, ale wierzę że ZMARTWYCHWSTAŁEGO BOGA. Był ze mną dziś jak i przy pierwszej dawce : https://mieczducha888.blogspot.com/2021 ... -w_22.html
Cokolwiek uczyni, postanowi dalej to niech JEMU i OJCU będzie chwała, dziękczynienie. ONI się nie mylą, są doskonali i ICH myśli, drogi są nieskończenie większe, wyższe niż nasze, więc błogosławieni ufający IM bezgranicznie i pełniący ICH wolę w mocy obecności CHRYSTUSA YHVH w nich, który uzdalnia do tego wszystkiego co dobre, co potrzebne.
Czuję się normalnie, dobrze dzięki CHRYSTUSOWI i proszę o to, ale niech uczyni co ON chce, co ON uważa za najlepsze. Moje ciało nie jest moje, ale JEGO. Moje życie nie jest moje, ale JEGO. Wszystko zawsze oby było JEGO.
pozdrowienia i wszelkich JEGO łask dla was ...
,

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: ja chrześcijanin a szczepienia na Covid-19

Post autor: Bobo »

🤔
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”