Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Queza »

wuka pisze:
31 gru 2021, 10:53
W żaden. Zwierzę nie grzeszy. Nie ma świadomości dobra i zła.
Zwierzę nie grzeszy, ale umiera,a podobno zapłatą za grzech jest śmierć.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: wuka »

,
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 21:36 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: radek »

Zwierzęta umierają ponieważ człowiek je zaniedbał. Po synchronizacji świadomości w wysokich wibracjach i odnowieniu Świata, zwierzęta też odziedziczą życie. Przypomnijcie sobie jak po czterdziestodniowej modlitwie na pustyni wrócił ze stadami ojciec Maryi Joachim

Rdz 1:26 BT5 "A wreszcie rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem podniebnym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!"

Rz 5:12 BT5 "Dlatego też, jak przez jednego człowieka grzech wszedł do świata, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli..."

Łk 16:9 BT5 "Ja też wam powiadam: Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy [wszystko] się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków."
Obrazek

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Queza »

wuka pisze:
31 gru 2021, 14:52
Ja wiem tyle, że co żyje to umiera. Kwiaty i drzewa też nie grzeszą, a umierają. Co ciekawe, na wiosnę znowu ożywają/powstają z martwych.
Umiera, czyli przemija dosłownie wszystko i zmienia swoją postać. Logika podpowiada, że śmierć nie jest końcem, a przeobrażeniem. Jezus też o tym mówił :xoczko:
Nawet gwiazdy potrafią się pojawić i zniknąć z nieba.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: wuka »

.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 21:32 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Queza »

wuka pisze:
01 sty 2022, 12:18
Queza pisze:
31 gru 2021, 22:54
wuka pisze:
31 gru 2021, 14:52
Ja wiem tyle, że co żyje to umiera. Kwiaty i drzewa też nie grzeszą, a umierają. Co ciekawe, na wiosnę znowu ożywają/powstają z martwych.
Umiera, czyli przemija dosłownie wszystko i zmienia swoją postać. Logika podpowiada, że śmierć nie jest końcem, a przeobrażeniem. Jezus też o tym mówił :xoczko:
Nawet gwiazdy potrafią się pojawić i zniknąć z nieba.
Zniknąć gwiazdy...powiadasz? Gasną i kończą swój żywot, ale nie znikają, a jedynie zmieniają swoją substancję. Stają się dla naszego oka niewidoczne, ale to nie znaczy, że zostały całkowicie unicestwione. Enargia i przemieniona materia trwa.
Widziałam na niebie w 2018 roku, 6 listopada dwie, pięknie świecące gwiazdy, które po chwili znikły z nieba. To była przepowiednia od Boga, że za dwa lata moje życie się zmieni. Dokładnie 5 listopada 2020 roku był pogrzeb mojej mamy.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”