Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Wiedźmin123 »

Jestem Synem Boga starszym bratem Jezusa Chrystusa, Bóg Ojciec do mnie przemawia codziennie . Odpieram też codziennie ataki szatana i innych demonów, na straży mojej stoi archanioł Gabriel, Jestem panem zastępów hufców anielskich, a także dowódcą Armii Zbawienia. Należą mi się wszelkie tytuły jestem arcykapłanem, królem królów , panem zastępów tożsamym co do istoty Boskiej a różnym co do osoby.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Bobo »

:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
Oszołomstwu mówię NIE!

Nieziem
Posty: 887
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Nieziem »

Wiedźmin123 pisze:
24 lis 2021, 11:59
Jestem Synem Boga starszym bratem Jezusa Chrystusa, Bóg Ojciec do mnie przemawia codziennie . Odpieram też codziennie ataki szatana i innych demonów, na straży mojej stoi archanioł Gabriel, Jestem panem zastępów hufców anielskich, a także dowódcą Armii Zbawienia. Należą mi się wszelkie tytuły jestem arcykapłanem, królem królów , panem zastępów tożsamym co do istoty Boskiej a różnym co do osoby.
Masz talent do pisanie, ale bardziej powinieneś spróbować drukować w superekspresie albo fakcie, niż na forum biblijnym, bo tu to brzmi słabo. Tam by walnęli na okładce wielkie jestem panem zastępów i byłbyś popularny.
Czy samo niegrzeszenie coś daje? Jeśli się nie grzeszy mądrością, skromnością, opanowaniem, pokojem, radością to zapewne coś daje, ale takie ''profity'', których raczej należy się wstydzić.
Dlatego lepiej grzeszyć owocami Ducha Świętego; Zaś owocem Ducha jest miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobrotliwość, ufność, łagodność, panowanie nad sobą. (Gal.5.22)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: nike »

Jeżeli ktoś mówi,ze nie grzeszy, to już zgrzeszył PYCHĄ.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: BoaDusiciel »

Wiedźmin123 pisze:
24 lis 2021, 11:59
Jestem Synem Boga starszym bratem Jezusa Chrystusa, Bóg Ojciec do mnie przemawia codziennie . Odpieram też codziennie ataki szatana i innych demonów, na straży mojej stoi archanioł Gabriel, Jestem panem zastępów hufców anielskich, a także dowódcą Armii Zbawienia. Należą mi się wszelkie tytuły jestem arcykapłanem, królem królów , panem zastępów tożsamym co do istoty Boskiej a różnym co do osoby.
To ty, Zenek ? :-o
Pamiętasz jak nas przewozili jedną karetką z Choroszczy do Tworek ? :-D
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: BoaDusiciel »

nike pisze:
24 lis 2021, 13:28
Jeżeli ktoś mówi,ze nie grzeszy, to już zgrzeszył PYCHĄ.
Pycha to są rogale świętomarcińskie, z Poznania :-P
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Wiedźmin123 »

Moim jednym z największych zadań jest złamanie siedmiu pieczęci Apokalipsy, złamać je można tylko w bardzo kwiecistym języku a więc w języku Polskim. Także moim zadaniem jest powołanie 12 apostołów i dowodzenie Armią Zbawienia. Na świecie obecnie jest cała masa osób tak zwanych wybranych, święci różnego rodzaju anioły itd itp

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: BoaDusiciel »

Nie wiem czy jestem godzien, ale zgłaszam się na apostoła.
Co mam robić ? :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Krystian »

Wiedźmin123 pisze:
25 lis 2021, 12:22
Moim jednym z największych zadań jest złamanie siedmiu pieczęci Apokalipsy, złamać je można tylko w bardzo kwiecistym języku a więc w języku Polskim. Także moim zadaniem jest powołanie 12 apostołów i dowodzenie Armią Zbawienia. Na świecie obecnie jest cała masa osób tak zwanych wybranych, święci różnego rodzaju anioły itd itp
Co do powołania 12 apostołów to się nie zgadzam
Natomiast, co do osób na świecie wybranych, to sie zgadzam.
Np. Świadkowie mają tzw. wybrańców - to są u nich pomazańcy i bracia Pana Jezusa.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Wiedźmin123 »

Żyjemy w czasach ostatecznych, mój młodszy brat Jezus Chrystus zejdzie na ziemie i zaprowadzi pokój i przekują swoje bronie na lemiesze i zaprzestaną sztuki wojennej. Ja jako pan zastępów zbiorę swoją armię zbawienia i ostatecznie zniszczę szatana, uwiąże go na 1000 lat i zostaną na ziemi już tylko mali kusiciele.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: wuka »

v
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 11:29 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: BoaDusiciel »

Wiedźmin123 pisze:
29 lis 2021, 11:26
Żyjemy w czasach ostatecznych, mój młodszy brat Jezus Chrystus zejdzie na ziemie i zaprowadzi pokój i przekują swoje bronie na lemiesze i zaprzestaną sztuki wojennej. Ja jako pan zastępów zbiorę swoją armię zbawienia i ostatecznie zniszczę szatana, uwiąże go na 1000 lat i zostaną na ziemi już tylko mali kusiciele.
Ja się zgłosiłem na apostoła, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi :-(
To może ewentualnie mógłbym być dowódcą tej armii zbawienia, bo trochę życia spędziłem w wojsku i mam doświadczenie ? :->
Małych kusicieli też wyeliminujemy, zostawimy tylko kusicielki 8-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Wiedźmin123 »

Na Ziemi obecnie przebywa cała masa osób wybranych w tym wielu świętych, proroków różne rodzaje aniołów. Ja starszy Brat Jezusa Chrystusa jestem królem królów dowódcą wojsk nieba.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: BoaDusiciel »

No ale chyba musisz mieć dowódców pododdziałów, przecież nie będziesz zajmował się osobiście każdą pierdołą ? :roll:
Ja się zgłaszam :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Czy samo niegrzeszenie coś daje ?

Post autor: Wiedźmin123 »

Jak błyskawica na ciemnym niebie tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Kiedy to się stanie będzie wielu niedowiarków niektórzy będą uważali ,że to kaczka dziennikarska jednak to będzie prawda. Ja już jestem tu na Ziemi i przygotowuję się do wykonania swoich zadań zdobywam niezbędną mi wiedzę do złamania wszystkich siedmiu pieczęci Apokalipsy, część wiedzy mam już zakodowane w głowie. Czekamy jeszcze na przyjście Jezusa Chrystusa żeby wszystko się wypełniło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”