grzech i kara

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Re: grzech i kara

Post autor: nesto »

Który Jezus? Taki jak w Biblii? Taki nie istniał nigdy. To jedynie czcze wyobrażenia.. Jeśli istniał był kimś, kogo życie Biblia nie opisuje :)
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

nesto pisze:
24 sty 2022, 16:07
Który Jezus? Taki jak w Biblii? Taki nie istniał nigdy. To jedynie czcze wyobrażenia.. Jeśli istniał był kimś, kogo życie Biblia nie opisuje :)
Istniał, istniał i istnieje. Zstąpił z nieba do mojego ciała.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Re: grzech i kara

Post autor: nesto »

Queza pisze:
24 sty 2022, 16:34
nesto pisze:
24 sty 2022, 16:07
Który Jezus? Taki jak w Biblii? Taki nie istniał nigdy. To jedynie czcze wyobrażenia.. Jeśli istniał był kimś, kogo życie Biblia nie opisuje :)
Istniał, istniał i istnieje. Zstąpił z nieba do mojego ciała.
A ten Jezus.. Ten to faktycznie zstąpił z nieba i się wcielił i był wcielony potem i żyje na wieki wieków amen :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

nesto pisze:
24 sty 2022, 18:45
Queza pisze:
24 sty 2022, 16:34
nesto pisze:
24 sty 2022, 16:07
Który Jezus? Taki jak w Biblii? Taki nie istniał nigdy. To jedynie czcze wyobrażenia.. Jeśli istniał był kimś, kogo życie Biblia nie opisuje :)
Istniał, istniał i istnieje. Zstąpił z nieba do mojego ciała.
A ten Jezus.. Ten to faktycznie zstąpił z nieba i się wcielił i był wcielony potem i żyje na wieki wieków amen :-D
Ja dzięki Niemu żyję. Już jest drugi raz na ziemi, wcielony we mnie, jest Światłem, jest z nieba. Dzięki Jezusowi przeszłam transformację.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16736
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: grzech i kara

Post autor: Bobo »

Queza, a czy Ty byłaś w ostatnich trzech latach w szpitalu?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 20:22
Queza, a czy Ty byłaś w ostatnich trzech latach w szpitalu?
Gdy byłam w szpitalu to byłam przez moją wrażliwość na pewne sprawy, a nie przez Jezusa.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16736
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: grzech i kara

Post autor: Bobo »

Jestem przekonany, ze to nie przez Jezusa. Ja ta wrażliwość to pewne sprawy to... jak to rozumieć?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 22:41
Jestem przekonany, ze to nie przez Jezusa. Ja ta wrażliwość to pewne sprawy to... jak to rozumieć?
Świat mi runął po śmierci mamy, z nią umarły pewne nadzieje, jak na przykład ta na zamąż pójście z mężczyzną, o którym myślałam przez 14 lat, że będzie moim mężem, a jednak nie będzie. Miałam chwilowe załamanie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16736
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: grzech i kara

Post autor: Bobo »

Chwilowe? Nie przeszło w coś innego?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 22:51
Chwilowe? Nie przeszło w coś innego?
To jest z Twojej strony troska, czy myślisz, że ja zwariowałam opowiadając o Jezusie? JEZUS jest najważniejszy i szybko doszłam do siebie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16736
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: grzech i kara

Post autor: Bobo »

Szybko. Na pewno Koran radka coś o tym ma do powiedzenia...
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
24 sty 2022, 22:59
Szybko. Na pewno Koran radka coś o tym ma do powiedzenia...
Tu ma do powiedzenia wiele Apokalipsa a nie Koran. Szybko, bo Jezus jest blisko. To małżeństwo jest najważniejsze.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: grzech i kara

Post autor: Krystian »

Konkurencja dla Queza

Kościół Boga Wszechmogącego - cytat z wikipedii

Podstawowym wierzeniem jest wiara w to, że Jezus Chrystus urodził się ponownie – pod postacią chińskiej kobiety. W doktrynie wspólnoty elementy chrześcijańskie są mieszane z elementami chińskiej pobożności ludowej i uzupełniane nowymi objawieniami[2].
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: grzech i kara

Post autor: Queza »

Krystian pisze:
25 sty 2022, 19:18
Konkurencja dla Queza

Kościół Boga Wszechmogącego - cytat z wikipedii

Podstawowym wierzeniem jest wiara w to, że Jezus Chrystus urodził się ponownie – pod postacią chińskiej kobiety. W doktrynie wspólnoty elementy chrześcijańskie są mieszane z elementami chińskiej pobożności ludowej i uzupełniane nowymi objawieniami[2].
Słyszałam już o tym kościele, nawet są kazania z tego kościoła w sieci, ale tej owej chińskiej kobiety tam nie widziałam, ciekawe czemu się ukrywa?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Re: grzech i kara

Post autor: nesto »

Przypominam szanownym offtopowiczom, że mieliśmy omawiać temat Boga, który rozkazał publicznie zgwałcić żonę (żony) Dawida za to że tenże Dawid cudzołożył z inną kobietą i kazał zamordować męża tejże kobiety (bo chyba jasne o czym mowa). No i zabił również malutkie dziecko tegoż nikczemnika, jednak z uwagi na to, że "bardzo lubił" woń palonego mięsa (szok!) ten cudzołożnik kary sam nie poniósł, gdyż spalił dla Boga kilka baranów....
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe dyskusje”