Wojna i zmiana granic ...

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Nieziem
Posty: 893
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Nieziem »

tom68 pisze:
21 wrz 2022, 11:26
Ja tylko jasno pisze jak naprawdę rzeczy się mają niby mam swój dział ale on nie pełni funkcjonuje a dlaczego jeden Bóg wie dla mnie to jakiś cyrk zresztą ja nie muszę na tym forum pisać ani nawet być bo mam 10 innych forów poza tymi z ADS...
Rzeczy się mają tak, że wyznaczono Ci granicę ( czyli miejsce gdzie możesz sobie dowolnie pisać co chcesz), a Ty zakładasz ciągle nowe wątki gdziekolwiek, i wklejasz linki, i nawet nie raczysz zajrzeć, czy ktoś coś odpisał, aby zareagować. Piszesz na 10 jeszcze innych forach, po co? Nie zależy Ci na żadnej interakcji, a tylko kopiujesz internet, i wklejasz gdzie popadnie. Po co? Uzależniony jesteś od tego? Widzisz to? Ja zaglądałem do Twoich postów, nawet zdarzyło mi się też pisać ale brak Twojej reakcji zniechęcił, i już nie czytam. Nawet jeśli są tam wartościowe treści, to i tak Ty tylko idziesz na ilość, a jakość treściowa postów się nie liczy.
Czasy takie są, że ludzie nie mają czasu na takie długie elaboraty, więc wiedz, że piszesz sobie a muzom. Nie szkoda życia na takie coś? Nie lepiej szukać interakcji w życiu?
Tak aby nawiązać do tematu wątku:
ponieważ nie akceptujesz wyznaczonych Tobie granic, jest ta wojna słowna tutaj teraz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Bobo »

Na 10 innych forach? W większości są to martwe fora. NIKT tam nie pisze a posty toma giną w mroku zapomnienia. Ale uparcie pisze, bo wydaje mu się, że to ma sens.
Np.tu: http://www.mojadroga.fora.pl/search.php ... d=newposts
Wyświetlenia to sam sobie wyświetla ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Moje materiały mają przede wszystkim pokazywać moje opinie lub opinie ADS w jakieś sprawie ... tak czasem widzę wasze dyskusję w stylu "ile diabłów albo aniołów jest na czubku szpilki" które jeszcze nikomu tu prawie nigdy nic dobrego nie dały to nie chce misie tak dyskutować a poza tym co miałem napisać w tej kwestii już napisałem i napisałem też e-maila do Anny wiec resztę czas nam pokaże ...

PS : Średnio np. na tym forum mam od 50 do 100 odsłon w moich tematach http://biblia.phorum.pl/viewforum.php?f=110 dostaje też i takie e-maile Wykonujesz ogromną i bardzo pożyteczną pracę. Dziękuję Bogu za Ciebie! Nasz Pan wkrótce wraca! Wytrwajmy!🙌
tom68

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

Do Ciebie ciagle nie dociera,ze nie chodzi o tresci zawarte w Twoich postach,a o miejsca w ktorych te posty zamieszczasz?
Podziwiam.

ps.Dolaczyles moze do tego e-maila do Anny to,co jest przyczyna tej dyskusji? Chodzi mi o kopie Twoich postow z zaznaczeniem dzialow i tematow w ktorych je pisales?

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Dla to co teraz piszesz to zwykłe odwracanie kota ogonem bo ja cały czas pisze jasno jeśli niby w moim dziale była by funkcja załóż nowy temat to bym nie musiał pisać w innych działach zobacz jak ma na tym forum http://biblia.phorum.pl/viewforum.php?f=110
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Bobo »

Tom68 wciąż kombinujesz. Masz swój dział a ty wciąż swoje. W ogóle nie reagujesz na uwagi moderacji.
Pomijam, że Twoje wklejki są durnowarte. Problem jest taki, jak nakreślił booris.
Już zmęczyłeś mnie tym Twoim gadaniem typu: byleby nie.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

tom68 pisze:
21 wrz 2022, 19:29
Dla to co teraz piszesz to zwykłe odwracanie kota ogonem bo ja cały czas pisze jasno jeśli niby w moim dziale była by funkcja załóż nowy temat to bym nie musiał pisać w innych działach zobacz jak ma na tym forum http://biblia.phorum.pl/viewforum.php?f=110
Nie wiem co o tym sadzic,tom68.Ty albo naprawde nie rozumiesz,albo sobie ze mna pogrywasz.Tlumaczylem Ci to juz wiele razy,ale zrobie to kolejny.Rozumiem,ze w Twoim dziale nie dziala funkcja "nowy temat" rozumiem ze dlatego piszesz w innych dzialach,ale nie rozumiem dlaczego nie piszesz w dzialach do tego przeznaczonych.Dla przykladu: ten post umiesciles w dziale "Różności związane z wiarą, chrześcijaństwem i Biblią,Pozostałe dyskusje." Wytlumacz mi co ma wspolnego z roznosciami zwiazanymi z wiara,chrzescijanstwem i Biblia Twoj post o wojnie w Ukrainie? Uproszcze to i Ci odpowien:NIC.Ten post powinien sie znalezc w dziale "Off topic - czyli różności nie związane z tematyką Biblijną".
W dziale "Chrześcijanie i niechrześcijanie oraz ich spojrzenie na Biblię,Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie" zalozyles temat "KOŚCIÓŁ NATURY ".Czy Kosciol Natury jest kosciolem chrzescijanskim? NIE.Temat ten powinien sie znalezc w dziale "Chrześcijanie i niechrześcijanie oraz ich spojrzenie na Biblię,Pozostałe wyznania i ruchy niechrześcijańskie".
Znakomita wiekszosc Twoich postow znajduje sie w niewlasciwych dzialach,niestety,a kiedy probuje Ci powiedziec bys stosowal sie do zasad,Ty zaslaniasz sie albo Twoim niedzialajacym do konca dzialem,albo tym ze to co piszesz jest pozyteczne.Czy nie lepiej,zamiast tego,jest umieszczac posty we wlasciwych miejscach,wtedy i Ty i ja mamy "swiety spokoj",czy tez dalej masz ochote kontynuowac ta niepotrzebna sprzeczke?

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Milala »

Nie przegadacie tom68. On ma argument nie do odrzucenia, jest wyjątkowy i powinien być w sposób uprzywilejowany traktowany, bo jak nie to skargi, procesy itp.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

:-D Milala,Tomasz juz jest uprzywilejowany.Uprawia swoj "proceder" kilka lat i nie poniosl z tego powodu zadnych konsekwencji.Ba...dostal nawet swoj wlasny dzial. :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”