Wojna i zmiana granic ...

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Wojna i zmiana granic ...

Czy Europe Wschodnią czeka wielka wojna a przynajmniej zmiana granic ...

Niemcy grożą rewizją granic ?

Dziwne słowa Scholza !

Nie chciałbym, by jacyś ludzie szperali w książkach historycznych, by wprowadzić rewizjonistyczne zmiany granic.
To musi być dla nas wszystkich jasne - Czy to zawoalowana groźba wobec Polski ?

https://www.bing.com/ck/a?!&&p=20750ce1 ... cjU2&ntb=1

Wszystko jasne. Oto szanse na reparacje od Rosji ....

Kiedy Jarosław Kaczyński ogłosił decyzję o wystąpieniu Polski o reparacje wojenne ze strony Niemiec, pojawiły się pytania, dlaczego nie ma takiego ruchu w kierunku Rosji. - Żebyśmy mogli domagać się reparacji od Rosji, najpierw musiałaby być wojna polsko-rosyjska, następnie jedna ze stron - w tym przypadku Rosja - musiałaby ją przegrac.Bo to właśnie przegrana strona płaci reparacje - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Rafał Tarnogórski, analityk PISM. ...

https://www.bing.com/ck/a?!&&p=c8eed698 ... OTJh&ntb=1

Reparacje od Niemiec, a teraz grunty od Czech. PiS przypomina podział granicy z lat 50. ...
Prawo i Sprawiedliwość chce odzyskać ponad 368 hektarów powojennych gruntów od Czech - pisze "Rzeczpospolita".
Rządzący wskazują na niekorzystny dla Polski podział granicy polsko-czechosłowackiej z lat 50 To kolejne roszczenia wysuwane przez polskie władze pod adresem sąsiednich państw. W ostatnich dniach wróciła dyskusja na temat reparacji wojennych od Niemiec. ...

https://www.bing.com/ck/a?!&&p=46ea8d1f ... V1JF&ntb=1

Na Śląsk i Ziemie Zachodnie wrócą Niemcy, a Kresy znów będą polskie, czyli czekanie na trzecią wojnę czy to już tylko dawne marzenie wielu Niemców i Polaków ...

https://www.bing.com/ck/a?!&&p=588cc2cd ... MDYw&ntb=1

Rosjanie są wściekli. Mówią już o prawdziwej wojnie ...Rosja nie użyje broni jądrowej, dopóki jej istnienie nie będzie zagrożone co innego gaz i węgiel itp. sankcje Zachód sam chciał takiej wojny pomagając w walce z Rosją powiedział rzecznik prezydenta Putina ... https://www.bing.com/ck/a?!&&p=75668971 ... lZ2E&ntb=1

Zapomniany Sen Proroctwo Daniela ...

https://www.youtube.com/attribution_lin ... re%3Dshare
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Bobo »

PO co wrzucasz takie tematy w dziale: 'Pozostałe dyskusje' skoro od wielu LAT NIKT nie dyskutuje ani Ty ani nikt inny. Mało tego, przemycasz adwentystyczne nauki w ostatnim akapicie. Przemyśl. Kiedyś Anna dała ci część forum na głoszenie swoich nauk bez odzewu.
Bobo
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Z tego co wiem nie ma tu żadnego osobistego działu dla mnie czy dla ADS a poza tym po odsłonach widzę że jednak sporo ludzi czyta moje materiały :-)
tom68

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

tom68 pisze:
19 wrz 2022, 13:07
Z tego co wiem nie ma tu żadnego osobistego działu dla mnie czy dla ADS a poza tym po odsłonach widzę że jednak sporo ludzi czyta moje materiały :-)
O ile pametam,to byla rozmowa o miejscu dla Ciebie,tom68.Sam bylem (i nadal jestem)tego zwolennikiem.Rzecz w tym,ze piszesz swoje posty jak leci.Niewazny dzial,niewazny temat.Wielokrotnie zwracalem Ci na to uwage zreszta.Nawet ten Twoj post jest w miejscu w ktorym nie powinien byc.Caly dzial "Koscioly Ortodoksyjne" jest zawalony Twoimi postami,jak nie o Papiezu,to o jezuitach itp.itd.Czy Kosciol Katolicki to ortodoksi?Powielasz tematy w roznych dzialach,dajesz w nich te same linki,a tresc posta to kopiuj/wklej.Czy to jest az tak duzy problem,na tak przejrzystym forum jak to,by umieszczac posty we wlasciwych miejscach?Gdy Ci sie zwroci uwage,to znawsze znajdujesz jakis wykret.Zastanawiam sie.po co?
Odslony nie sa odzwierciedleniem czytajacych tego,co piszesz.Odzwieciedleniem jest dyskusja.
Pisz kiedy chcesz i ile chcesz,ale nie zachowuj sie jak dzieciak robiacy nieustannie tego samego psikusa.To juz jest niesmaczne.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Bobo »

Tom68 jest taki dział: Protestanci - AD7 i świat - TG.
Już tam pisałeś. Ekstra dla Ciebie. Proszę, abyś odtąd tam wpisywał swoje adwentystyczne sensację.
viewtopic.php?f=15&t=14309
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Ja uważam że nie piszę dużo ale każdy ma własny punk widzenia :-)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2022, 12:25 przez tom68, łącznie zmieniany 1 raz.
tom68

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Bobo pisze:
20 wrz 2022, 6:44
Tom68 jest taki dział: Protestanci - AD7 i świat - TG.
Już tam pisałeś. Ekstra dla Ciebie. Proszę, abyś odtąd tam wpisywał swoje adwentystyczne sensację.
viewtopic.php?f=15&t=14309
Niby jest taki dział ale tam u góry nie ma funkcji wstaw nowy temat wiec nie wiem jak tam wstawiać tematy a na innych forach mam swoje działy i nie ma z tym żadnego problemu :-)
tom68

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Bobo »

Nie musisz zakładać nowego tematu za każdym razem. Po prostu do założonego już wrzuć nowy post itd.
Czy to też jest dla Ciebie jakiś problem?
Oszołomstwu mówię NIE!

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Milala »

Bobo, załóż mu dział "Ploty i plotki" lub ""tom68 wkleja" i wiadomo...

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

tom68 pisze:Niby jest taki dział ale tam u góry nie ma funkcji wstaw nowy temat wiec nie wiem jak tam wstawiać tematy a na innych forach mam swoje działy i nie ma z tym żadnego problemu :-)
A nie mowilem? :-D Nie dosc ze wykrety,to jeszcze postawa roszczeniowa. :-D Jestes jedynym uzytkownikiem tego forum,ktory ma swoj dzial,ale poniewaz nie wiesz jak w nim wstawiac tematy,to siejesz nimi wszedzie?Nawet jesli tak,to czy wielkim problemem jest umieszczanie tematow we wlasciwych dzialach?Znowu zachowujesz sie jak dzieciak,o ktorym pisalem wczesniej.Jezeli to nie jest zlosliwosc,to jak nazwiesz swoje postepowanie?

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Zamiast snuć od razu jakieś teorie spiskowe odp raczej na moje pytanie jeśli wiesz jak wpisywać tematy w dziale gdzie nie ma funkcji wpisz nowy temat bo według mnie taki dział jest trochę wybrakowany lub zamknięty i dlatego tam nie pisze to chyba logiczne :-) ...
tom68

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Bobo pisze:
20 wrz 2022, 12:50
Nie musisz zakładać nowego tematu za każdym razem. Po prostu do założonego już wrzuć nowy post itd.
Czy to też jest dla Ciebie jakiś problem?
Tego też nie rozumie bo w swoich działach np na Forum Niki zawsze można wpisać nowy temat Nowy Temat bo jak wstawiać jakiś materiał beż Tematu i czemu na innych działach nie ma z tym problemu a w niby moim dziale się tak nie da co tu jest grane :-)
tom68

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: booris »

:-D Biedny i szykanowany tom68.Musi pisac na wybrakowanym forum. :-D
Nie znam sie na php,nie jestem administratorem forum i nie wiem jak to naprawic.Jednak nie daje Ci to specjalnych uprawnien,bys wrzucal swoje posty jak popadnie,prawda?Wszyscy musza sie dopasowac do Regulaminu,ale Ty nie,bo na innych forach jest inaczej?To moze w tych "szykanach" posune sie jeszcze dalej i zaczne usuwac kazdy Twoj post umieszczony w niewlasciwym miejscu.Co Ty na to?

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: tom68 »

Ja tylko jasno pisze jak naprawdę rzeczy się mają niby mam swój dział ale on nie pełni funkcjonuje a dlaczego jeden Bóg wie dla mnie to jakiś cyrk zresztą ja nie muszę na tym forum pisać ani nawet być bo mam 10 innych forów poza tymi z ADS ale np. Anna mi zawsze pisze żebym został bo moje
teksty są bardzo mądre i ciekawe wiec nie wiem co tu jest w końcu jest grane ...
ps : wiec teraz też skopuje Wasze posty i zapytam Anny co ona na to :-)
tom68

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Wojna i zmiana granic ...

Post autor: Milala »

ps : wiec teraz też skopuje Wasze posty i zapytam Anny co ona na to
Ale obciach. Groźby, szantaż, skargi, lamenty i udawanie.
Nawet trudno to nazwać. Wykorzystujesz swoją wyjątkową sytuację. :-/
PS.Czego nie zrozumiałeś w postach Bobo i boorisa, którzy dokładnie wskazali i określili gdzie i jak masz wklejać swoje plotki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”