Kącik tylko dla MĘŻCZYZN

Wszelkie inne rozmowy związane z tematyką około biblijną, wiarą itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Kącik tylko dla MĘŻCZYZN

Post autor: Hardi »

Kobiety mają swój kącik to my faceci nie będziemy gorsi i też swój otwieramy :-D
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Parmenides
Posty: 2011
Rejestracja: 10 sie 2011, 14:53
Kontakt:

Post autor: Parmenides »

Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)? Butapren trzymał ze dwa miesiące, taki biały na bazie wikolu (po wyschnięciu robi się przezroczysty) jeszcze krócej.

wiesia
Posty: 1896
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:57

Post autor: wiesia »

Ha! Czy w realu też można na was liczyć? Mnie przydałby się ktoś do naprawienia bojlera /to normalka-mróz,więc grzejnik zepsuty :-P /,tudzież malowanie - za niewielkie pieniądze :-D ,no i ktoś z wiertarką-pilnie ;-) i tym podobne męskie domeny.
No dobra.Musiałam skontrolować co tu się dzieje.Inspekcja taka.Zresztą babski kącik też nawiedził pan.
Sorry,już się zmywam.Miłego "kącikowania". :-D

Awatar użytkownika
leszed
Posty: 3616
Rejestracja: 08 sie 2009, 15:11
Lokalizacja: dostępny tylko na pw/www
Kontakt:

Post autor: leszed »

wziąć wygiętą blachę pod kątem 90, z dwoma dziurkami i wkrętami zciągnąć. x kilka. u mnie zadziałało na długo.
Szymon Piotr: Chrystus, Syn Boga Żywego
Jezus: Szymonie ty jesteś Kamień i na tej skale zbuduję Kościół Mój
Piotr (Kamień): Pan- przystąpcie do Niego, do Kamienia Żywego
i wy sami jako Kamienie Żywe
Kamieniem węgielnym… wzgardzili… niewierzący… budowniczowie
i skałą zgorszenia

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Parmenides pisze:Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)?
Przepraszam, że się wtrącam w wasze męskie sprawy :-), ale może wystrugaj drewniany kołeczek, zrób wiertarką dziurę i dopiero wtedy na klej. To zależy oczywiście , w którym miejscu krzesło się rozpada.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
leszed
Posty: 3616
Rejestracja: 08 sie 2009, 15:11
Lokalizacja: dostępny tylko na pw/www
Kontakt:

Post autor: leszed »

Anna01 pisze:
Parmenides pisze:Jakim klejem skleić rozpadające się krzesło (w miare nowe zresztą)?
Przepraszam, że się wtrącam w wasze męskie sprawy :-), ale może wystrugaj drewniany kołeczek, zrób wiertarką dziurę i dopiero wtedy na klej. To zależy oczywiście , w którym miejscu krzesło się rozpada.
próbowałem w fotelu: klej, do tego kołeczek i klej, do tego później jak nie pomogło, kołeczek, klej i wkręt w środek itd. W końcu jednak ten fotel mi obrzydł. Krzesła stoją do dzisiaj.
Szymon Piotr: Chrystus, Syn Boga Żywego
Jezus: Szymonie ty jesteś Kamień i na tej skale zbuduję Kościół Mój
Piotr (Kamień): Pan- przystąpcie do Niego, do Kamienia Żywego
i wy sami jako Kamienie Żywe
Kamieniem węgielnym… wzgardzili… niewierzący… budowniczowie
i skałą zgorszenia

Awatar użytkownika
Parmenides
Posty: 2011
Rejestracja: 10 sie 2011, 14:53
Kontakt:

Post autor: Parmenides »

Dziękuję za rady. Na pewno skorzystam. :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Idę dołożyć do pieca nie ma co :lol: a tak na serio,to na serio idę dołozyć bo temperatura spada hehe skoro jeszcze na komputerze jestem to nic się nie stanie jak się dołozy :-D

Hardi pozazdrościł paniom tych smacznych obiadków chyba,wiecie co ? Ide jutro kupic Pizze a w sobote jadę do znajomego.Nie będzie mnie na forum choć ostatnio jakoś zastygłem czytam tylko :-) sam nie wiem czemu

Dobrego dnia wszystkim Panom no i Paniom ;-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

ja dzisiaj pizze będę robić sam, kupna zawsze jest dużo gorszej jakości ;-)

mam pytanie: znacie i polecacie jakieś dobre słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 (bo nie lubię plątać się w kablach) :?: ale koniecznie z wyświetlaczem (bo nie lubię szukać katalogów na oślep) 8-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

wiesia
Posty: 1896
Rejestracja: 01 sty 2009, 11:57

Post autor: wiesia »

bartek212701 pisze: Dobrego dnia wszystkim Panom no i Paniom ;-)
Do miłego :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Hardi,
mam pytanie: znacie i polecacie jakieś dobre słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 (bo nie lubię plątać się w kablach) :?: ale koniecznie z wyświetlaczem (bo nie lubię szukać katalogów na oślep) 8-)
Oj nie ale ostatnio moje te od laptopa,w których słucham muzyki lub filmy oglądam zniszczyła kochana babunia :xcalus: weszła na nie jak spadły na podłogę a podobno to był pies :-D heh ale nic obiecuje sobie kupić drugie tak czuje,że w marcu może mi się zechce iść i kupić
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

to polecam Ci Sennheiser PX100, grają naprawdę bardzo dobrze i do tego są super wytrzymałe :-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Hardi pisze:to polecam Ci Sennheiser PX100, grają naprawdę bardzo dobrze i do tego są super wytrzymałe :-)
Hheheh to teraz babcia będzie mogła nawet poskakać. Bartusiu z całym szacunkiem dla kochanej babci. :-D babcie są zawsze tylko najukochańsze. :-D

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Słyszałem, że kobiety tutaj nie zaglądają...więc śmiało mogę to zamieścić.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Super laptop, jeszcze takiego to nie widziałam, taki nowoczesny hehehe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe dyskusje”