Szelest zamkniętych drzwi

Miejsce na wklejki artykułów o tematyce biblijnej, religijnej itp. (tutaj szczególnie pamiętamy o punkcie 13 regulaminu forum)

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Szelest zamkniętych drzwi

Post autor: ShadowLady86 »

Właśnie skończyłam czytać i chciałabym wszystkim polecić książkę użytkownika tego forum, a także byłego moderatora, Parmenidesa. Ebook nosi tytuł Szelest zamkniętych drzwi i jest jednocześnie tytułem jednego z opowiadań. Ebook jest dostępny w TYM miejscu i można go ściągnąć całkowicie za darmo.

Książka zawiera kilka krótkich opowiadań, w tym kilka biblijnych przedstawiających pogląd i wierzenia Parmenidesa. Moim ulubionym opowiadaniem jest Betesda. Pokazuje ono, że czasem za coś, co wydaje nam się oczywistym dobrym uczynkiem, możemy zostać ukarani. I to przez człowieka, któremu pomogliśmy.

ata333
Posty: 7729
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:01

Post autor: ata333 »

dwa opowiadania juz czytalam..

Parmenides zamiescil je na jednym z forum literackich.. ;-)

wymienilam tez z autorem kilka slow na ich temat..
(oboje podzielamy bowiem poglad iz rzeczywistosc nie jest pojeciem.. absolutnie obiektywnym.. )..

bardzo mi sie podobaly...

gratuluje Parmenidesie.. ukonczenia calosci.. ;-)
pzreczytam na pewno ..

pozdrawiam.. ;-)
"Respekt wynikajacy ze zrozumienia stoi dla mnie zawsze ponad respektem bioracym sie z ignorancji."(D. Adams - "Łosoś zwątpienia")

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

ata333 pisze:wymienilam tez z autorem kilka slow na ich temat..
(oboje podzielamy bowiem poglad iz rzeczywistosc nie jest pojeciem.. absolutnie obiektywnym.. )..
Pamiętam Waszą dyskusję i wiele razy przedstawiałam ją w rozmowach z moimi dziećmi i znajomymi :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ata333
Posty: 7729
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:01

Post autor: ata333 »

Anna01 pisze:Pamiętam Waszą dyskusję i wiele razy przedstawiałam ją w rozmowach z moimi dziećmi i znajomymi
bardzo sie ciesze Aniu... ;-)
"Respekt wynikajacy ze zrozumienia stoi dla mnie zawsze ponad respektem bioracym sie z ignorancji."(D. Adams - "Łosoś zwątpienia")

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

czytam
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czytelnia”