Sumliński i jego książki

Miejsce na wklejki artykułów o tematyce biblijnej, religijnej itp. (tutaj szczególnie pamiętamy o punkcie 13 regulaminu forum)

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Sumliński i jego książki

Post autor: wuka »

Kto jeszcze nie czytał powinien zacząć. W trybie pilnym.
Kolejne wybory przed nami i kolejna agitacja, obietnice itp.
Ostatnio, dosłownie powaliła mnie (po raz kolejny) jedna z książek Wojciecha Sumlińskiego
"To tylko Mafia".



Można oszukiwać wszystkich jakiś czas, a niektórych cały czas, ale nie można oszukiwać wszystkich cały czas. - Abraham Lincoln.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

wuka pisze:Kto jeszcze nie czytał powinien zacząć. W trybie pilnym.
Kolejne wybory przed nami i kolejna agitacja, obietnice itp.
Ostatnio, dosłownie powaliła mnie (po raz kolejny) jedna z książek Wojciecha Sumlińskiego
"To tylko Mafia".
Demokracja ma wiele wad, ale ludzie jeszcze nie znaleźli lepszego systemu politycznego.
Przerabialiśmy monarchie absolutne, oligarchię, komunizm, faszyzm.
Nic się nie sprawdziło.
Ja jestem zwolennikiem teokracji pod rządami Pana Jezusa.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Krystian pisze:Ja jestem zwolennikiem teokracji pod rządami Pana Jezusa.
Iz 9:6 "Wielka będzie jego władza, w pokoju bez granic, na tronie Dawida i w jego królestwie. On je utwierdzi i umocni przez prawo i sprawiedliwość, odtąd i na wieki."

Ps.2 ,6-9 " Przecież Ja ustanowiłem sobie króla na Syjonie, świętej górze mojej. Ogłoszę postanowienie Pana. Powiedział do mnie: Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem. Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo i w Twoje posiadanie krańce ziemi. Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić i jak naczynie garncarza ich pokruszysz."
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Listek pisze:prawo i sprawiedliwość,
PiS już mamy :mrgreen: teraz czekamy na tron Dawida :roll: . Mieszkania w W-wie, całe osiedla już czekają na naród wybrany. Ustawa 444 działac zacznie lada chwila, a może już działa.
"Kto ma uszy...i oczy :aaa: ;-)
Oby nam to bokiem nie wylazło.

EMET
Posty: 11244
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

wuka pisze:
Listek pisze:prawo i sprawiedliwość,
PiS już mamy :mrgreen: teraz czekamy na tron Dawida :roll: . Mieszkania w W-wie, całe osiedla już czekają na naród wybrany. Ustawa 444 działac zacznie lada chwila, a może już działa.
"Kto ma uszy...i oczy :aaa: ;-)
Oby nam to bokiem nie wylazło.
EMET:
"PRAWO okazuje się bezsilne, SPRAWIEDLIWOŚĆ zawsze przegrywa. Źli otaczają prawych, dlatego SPRAWIEDLIWOŚĆ jest wypaczana." -- Habakuka 1:4; 'PNŚ/ZW' [ed. z roku 2018/2019].


Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czytelnia”