Krystian do usera EMETA:

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

EMET pisze:A przecież -- chociaż jestem świadkiem Jehowy -- mam prawo mieć rozliczne inne [poza biblistyką pasje: i owe mam...], to jednak skupiam się na tym, co najważniejsze i ^^do zbawienia potrzebne^^ - również poprzez argumentowanie Innym: dla nawet ew. Ich pozyskania [por. np. Mat 28:19].
To garść refleksji.
primo: Kto Ci powiedział, że jesteś świadkiem Boga Prawdziwego
secundo: Jeżeli nim jesteś, to zapodaj Charyzmaty Ducha Świętego
masz je ;-) Umiesz uzdrawiać, jak czynili to apostołowie?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Krystian,
Litości :roll:
Przeczytaj TEMAT tego wątku. Jeśli masz coś do powiedzenia w temacie, to chętnie poczytam. Jeśli nie, to zakładaj temat walk z ŚJ, ale nie tu.

EMET
Posty: 11244
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Krystian pisze:
EMET pisze:A przecież -- chociaż jestem świadkiem Jehowy -- mam prawo mieć rozliczne inne [poza biblistyką pasje: i owe mam...], to jednak skupiam się na tym, co najważniejsze i ^^do zbawienia potrzebne^^ - również poprzez argumentowanie Innym: dla nawet ew. Ich pozyskania [por. np. Mat 28:19].
To garść refleksji.
primo: Kto Ci powiedział, że jesteś świadkiem Boga Prawdziwego
secundo: Jeżeli nim jesteś, to zapodaj Charyzmaty Ducha Świętego
masz je ;-) Umiesz uzdrawiać, jak czynili to apostołowie?
EMET:
Kto Userowi o nicku 'Krystian' powiedział, iż jest tym, za kogo się uważa, iż tym kimś właśnie jest: względem uważania oraz deklarowania, gdy uważa, że jest właśnie kimś takim itp.?

Dlaczego to moja deklaracja ma być nic nie warta: przynajmniej wg ustawionej opcji przez 'Krystian/a/?: to jeno taki nick, bo... kto tam wie, jaki z tegoż Usera chrystianin -- według biblijnego kryterium tego pojęcia?

Na tym Forum bywały już persony /obojga płci/, które Innych oceniały według od siebie samych wytwarzanych kryteriów pojęciowych, tudzież jakby były przekonane [o ile?], iż to inni - nie oni sami - uchybiają wg wywodzonego kryterium typu: nowonarodzony, miłością pałający, miłośnik prawdy prawdziwej [kto wie: może są i miłośnicy najprawdziwszej prawdy?], wymieniać by można...

Jednak o ile ja np. napisałem, iż ,jestem świadkiem Boga Jehowy' [biblijnego Boga o biblijnym Imieniu własnym, tudzież forma "Jah"], to zadeklarowałem - jak i w Profilu' - swoją zarówno: przynależność Wyznaniową, jak i faktyczne przy nawiązanie się do ,bycia świadkiem Jehowy': np. z racji świadczenia i często narażania się nawet...

Zaś User o nicku 'Krystian' -- ze swoim rozbuchanym ego, ze swoim antyświadkowym nastawieniem [!] -- prawi nam tu poprzez nawet charakterystyczne zdjęcie [nie On sam na owym: ciekawe, czy pozostali zgodę wyrazili oraz wg kontekstowości: wobec tego tutaj Forum?] o czy to ,obywatelskości', czy to pryncypialności chrystianizmu. :-/

Nie Userowi o nicku 'Krystian' być kimś takim, kto decydujący głos posiada względem tego, czy ,ja jest lub nie jestem...', czy ,jakoweś, jak pisze, charyzmaty przejawiać powinienem: jakie to owe, jaki i gdzie wymóg takowych itp.?
Ba, już na tym Forum mieliśmy owych z "charyzmatami", owych z ,darami ducha' [ew. ,Darami Ducha'], mieliśmy i "takich", i innych [obojga płci] i... Często okazywało się, że byli pokroju 'Krystiana' - wg podejścia do Innych: sami siebie legitymizować chcieli, lecz... okazywało się, iż wobec zbadania doktryn, zbadania czynów, wobec... jakoś nic nie zostawało poza fanfaronadą.

Rzecz jasna, skoro tutaj mamy Forum dyskusyjne publiczne, to i opiniować oraz polemizować można, ale... o ile determinantą u kogoś jakieś tego kogoś nastawienie anty... [niekoniecznie antyświadkowe], to bardziej nie o żadne ,bycie świadkiem Boga' wówczas chodzi, nie o żadne dary charyzmatyczne, co o uzewnętrznianie niechęci oraz odreagowywanie swoich "ansów".

Chciało by się rzec, skoro już User ;Krystian' do mnie wywodzi... to czy sam przejawia takowe dary o których prawi i zdyscyplinować mnie chce czy ew. zna jaką Społeczność Religijną taką ,która...? O ile sobie jeno pisuje - aby antyświadkowo pisywać - to do tego żadnych szkół nie trzeba. O ile bowiem byłoby tak, jak jeden z Userów prawił: iż ,On dopiero szuka takiej Społeczności, On dopiero się rozgląda, On...', to jest to jedynie tzw. tęsknota idealistyczna oraz akademizm i gadanie dla gadania.
Gdyby jednak, o co pytamy np. 'toma68', wskazać potrafił oraz wykazał ,iż np. On sam takowym ,chwalcą prawdziwym' jest i dalej..., tudzież zna Społeczność i dalej... -- wówczas całkiem co innego by było; a tak... jeno czcza gadanina o jawnym wydźwięku antyświadkowym

Pan, panie o nicku 'Krystian': ani chrystianinem \ wg kryteriów Biblii \ - nie jest, ani charyzmatykiem - nie jest, ani uzdrawiać pan nie uzdrawia, jak..., ani, jak dotąd, nie opowiedział się pan wyraziści po stronie jakiejś Reprezentacji Wyznania chrystiańskiego. Wiemy jeno, iż gorący szukał pan Społeczności/Grupy Religijnej takiej, gdzie się spożywa w czasie Wieczerzy/Pamiątki...

Raczej przestań pan kierować ku mnie moralizatorsko-sędziowskie swoje antyświadkowe czytanki, panie o nicku Krystian'.
Pisałem już panu o 'MLI', więc tylko przypomnę. Zareagowałem, gdyż jawnie w wydźwięku pan sobie "mną usta wycierał"... Zejdź pan ze mnie, jak i ja pana nie tykam i do pana staram się nie odnosić!

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

EMET pisze:Pan, panie o nicku 'Krystian': ani chrystianinem \ wg kryteriów Biblii \ - nie jest, ani charyzmatykiem - nie jest, ani uzdrawiać pan nie uzdrawia, jak..., ani, jak dotąd, nie opowiedział się pan wyraziści po stronie jakiejś Reprezentacji Wyznania chrystiańskiego. Wiemy jeno, iż gorący szukał pan Społeczności/Grupy Religijnej takiej, gdzie się spożywa w czasie Wieczerzy/Pamiątki...

Raczej przestań pan kierować ku mnie moralizatorsko-sędziowskie swoje antyświadkowe czytanki, panie o nicku Krystian'.
Pisałem już panu o 'MLI', więc tylko przypomnę. Zareagowałem, gdyż jawnie w wydźwięku pan sobie "mną usta wycierał"... Zejdź pan ze mnie, jak i ja pana nie tykam i do pana staram się nie odnosić!
W pełni popieram. Chociaż o Gigantach się nie doczytałam, ale...wybaczam :-D

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

EMET pisze:Jednak o ile ja np. napisałem, iż ,jestem świadkiem Boga Jehowy' [biblijnego Boga o biblijnym Imieniu własnym, tudzież forma "Jah"], to zadeklarowałem - jak i w Profilu' - swoją zarówno: przynależność Wyznaniową, jak i faktyczne przy nawiązanie się do ,bycia świadkiem Jehowy': np. z racji świadczenia i często narażania się nawet..
Kto Ci powiedział, że jesteś Świadkiem Boga Jehowy?
I gdzie się narażałeś w imię tego Boga
EMET pisze:Raczej przestań pan kierować ku mnie moralizatorsko-sędziowskie swoje antyświadkowe czytanki,
Przestanę, jak wy przestaniecie, wasze czytanko po chałupkach roznosić panie EMET
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Chcialbym dyskretnie przypomniec,ze temat nie dotyczy Swiadkow Jehowy czy tez chrystian,a Ksiegi Gigantow ze zwojow w Qumran.Poprosilbym o przeniesienie sporow w inne miejsce.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:Poprosilbym o przeniesienie sporow w inne miejsce.
No to bierz się za robotę, panie moderatorze. Przenoszenie tematów. łączenia, scalanie to twoja robota :-)
I nie wiem dlaczego przypominasz że robisz to 'dyskretnie' skoro całe forum czyta twój wpis?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Krystian pisze:Przestanę, jak wy przestaniecie, wasze czytanko po chałupkach roznosić panie EMET
Jeśli piszesz do EMET'a to pisz do niego. Nie musisz mu odpisywać w formie liczby mnogiej, gdyż tu EMET jest JEDEN na forum.
No chyba, że twój post mam odebrać jako twoją walkę w ogóle ze ŚJ jako wyznaniem. Jak się to powtórzy z twojej strony to... wiesz co będzie. Wiesz. Zabawy nie będzie.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Temat Gigantów ma się tak do gadki Krystiana, jak pięść do nosa. Gdybym ja tak trolowała to dawno miałabym szlaban i punktów maksymalną ilość. Ale wiadomo, że ja to jestem tu gorszy sort :-/
Dobranoc

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Temat Gigantów ma się tak do gadki Krystiana, jak pięść do nosa.
Nie mam pojęcia jak on prowadzi lekcje w przyszłymi policjantami... :roll:
wuka pisze:Gdybym ja tak trolowała to dawno miałabym szlaban i punktów maksymalną ilość. Ale wiadomo, że ja to jestem tu gorszy sort
Wuka... zauważyłem, że mając DWA warny na ogół każdy staje się spokojniejszy :-D
U ciebie też coś takiego zauważam. To jednak działa.
Obiecuję, że trzeciego nie dostaniesz od Bobo. Bo jestem twoim fanem :fiolki:
Zresztą żadnego z tych dwóch jakie masz, to też nie od Bobo :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo pisze:No to bierz się za robotę, panie moderatorze. Przenoszenie tematów. łączenia, scalanie to twoja robota
Oczywiscie ze tak zrobie,jak zajdzie taka potrzeba,panie moderatorze.
Bobo pisze:I nie wiem dlaczego przypominasz że robisz to 'dyskretnie' skoro całe forum czyta twój wpis?
Slowo dyskretnie ma troche wiecej znaczen niz jedno.Miedzy innymi-taktownie,w sposob pelen umiaru,bez narzucania sie.Czyzbys nie znal tych synonimow?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:zauważyłem, że mając DWA warny na ogół każdy staje się spokojniejszy
Nie wiem jakie badania i na kim robiłeś, ale ja po prostu ostatnio nie mam czasu. Dziś to wyjątek. Mam remonty, przemiany itd.
Bobo pisze: żadnego z tych dwóch jakie masz, to też nie od Bobo
Wiem, że są od Henryka. Dziwny człowiek, mściwy, niedobry :-/ :-|

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Bobo pisze: Wuka... zauważyłem, że mając DWA warny na ogół każdy staje się spokojniejszy :-D
U ciebie też coś takiego zauważam. To jednak działa.
Obiecuję, że trzeciego nie dostaniesz od Bobo. Bo jestem twoim fanem :fiolki:
Zresztą żadnego z tych dwóch jakie masz, to też nie od Bobo :-D
Ale slodko&#128104;&#8205;&#10084;&#65039;&#8205;&#128104; &#128079;&#129303;&#128149;&#128139; - aż miło &#128525;
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
Bobo pisze: Wuka... zauważyłem, że mając DWA warny na ogół każdy staje się spokojniejszy :-D
U ciebie też coś takiego zauważam. To jednak działa.
Obiecuję, że trzeciego nie dostaniesz od Bobo. Bo jestem twoim fanem :fiolki:
Zresztą żadnego z tych dwóch jakie masz, to też nie od Bobo :-D
Ale slodko&#128104;&#8205;&#10084;&#65039;&#8205;&#128104; &#128079;&#129303;&#128149;&#128139; - aż miło &#128525;
:xhehe: :xhehe: Prawda?
Nie martw się, wybrana, zaraz się znajdzie jakiś pretekst, aby mi dowalić. :mrgreen: ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Nie wiem jakie badania i na kim robiłeś
13 lat obserwacji na tym forum a także na innych. Myślę, że to dość dobry okres by coś mówić na ten temat. Nie wspominam już o moderowaniu kiedyś i tego a także kilku innych for.
wuka pisze:Wiem, że są od Henryka. Dziwny człowiek, mściwy, niedobry
Jeden dała Anna01 a drugi Henryk.
Anna też jest mściwa i niedobra?
Nie przesadzaj....
Henryk jest dobrym facetem, tylko nie znalazłaś z nim 'nitki' porozumienia ;-)
Deistki przecież też mogą 'kochać' bliźnich :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”