forum

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: forum

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
14 sie 2020, 20:25
(...)
O Lubie nie wspomnę, bo tacy nie tylko tu na forum, ale gdziekolwiek ze swoją fantastyką (zaznaczam: niebezpieczną!) nie powinni pisywać.
Coś wspomina o innym forum. Szerokiej drogi jej życzę! ;-)

Dziekuje Bobo, choc na wspomnianym forum jestem od wielu lat :->


"Przyjęcie jakiejkolwiek doktryny kończy poszukiwania i sprawia, że nasza intelektualna przygoda właśnie się zakończyła"


Autor :Teista
Zrodlo: Forum ateista.pl

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: forum

Post autor: Bobo »

Kimkolwiek ten Teista jest, popełnia podstawowy błąd, myląc doktrynę (która może być zmienna) z dogmatem, (który jest niezmienny).
Sama tworzysz doktryny, skoro 'poszukujesz'.
Nawiasem, ŚJ od czasu do czasu zmieniają swoje podejście do zrozumienia pewnych kwestii biblijnych. Oczywiście nierozumnie wyśmiewają takie podejście.
Natomiast inni, nie rozumieją istoty i założenia ŚJ w kwestii doktryn. Tyle skorygowali, że... też źle, nie?
Wiem, że Tobie dogodzić nie można, bo tak czy siak, masz filozofię 'od czapy'. Ale co mi z tego?
Bylebyś nie wdeptywała rozmówców w ziemię. Co, moim zdaniem, robisz regularnie.
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: forum

Post autor: wybrana »

Bobo, teraz nie łąską jest, że komuś pozwala się pisać, ale łaskę robi ten co piszę. Bez piszących użytkowników forum umiera. Najlepiej to forum się rozwijało, gdy nie miało aktywnej moderacji.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: forum

Post autor: Bobo »

wybrana, absolutnie nie. Forum upadało, gdy nie było aktywnej moderacji. Nie było się do kogo odwołać. Różne świry wchodziły i zniechęcały chcących cokolwiek poważnie pisać. Za późno się zarejestrowałaś, aby o funkcjonowaniu tego forum wydawać takie sądy.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: forum

Post autor: wuka »

Niczym nie można Was, babki, zawstydzić, niczym
Sam się wstydź.A do fantastyki trzeba mieć talent.
Wybrana, tam jest Zefciu, Quinqe i inni nasi znajomi
Czyli kto to jest? Może być na priv.
Bobo, teraz nie łąską jest, że komuś pozwala się pisać, ale łaskę robi ten co piszę.
Brawo za odwagę. Od dawna chodzi mi to po głowie, ale jednak przemilczałam. Dobrze, że wspomniałaś.
Karniaki, jakieś warny i bany toż to przedszkole. Jak dorosły człowiek może ukarać drugiego dorosłego człowieka za poglądy.

Nie Bobo, ja nie mam nic do ŚJ, są mi najzupełniej obojętni. A wspominam o tych denominacjach, bo narzucają innym swoje poglądy, a te są naprawdę odjechane. W dodatku te 3 denominacje (które mi wypominasz), tzn.ŚJ, Badacze i ADS-y mają w swojej nauce coś, z czym absolutnie się nie zgadzam. A mianowicie pogląd, że tylko oni sa tymi wybrańcami (paradoksalnie...jak 3 denominacje mogą być tak zmanipulowane, aby w takie bzdury wierzyć). I dają sobie prawo do gardzenia resztą ludzkości, są przygotowywani na mordowanie innych ludzi. Przecież to chore.
To jest oszołomstwo właśnie.
PS.Dlaczego tylko ja zostałam ukarana za złe słowo do tom68, a nike tak samo plus obrzydliwy dodatek do mnie dała i co? Ona może, bo zasłużona badaczka, a ja znana oszołomka od spisków? Taki z ciebie mod sprawiedliwy. Poza tym dlaczego nie widnieją te punkty, aby inni mogli zobaczyć. W takim układzie można kogoś wywalić, zablokować (przerabiałam to z H.) i nikt nic nie będzie wiedział?
Tu już naprawdę nie chce się udzielać.
szkoda, bo kiedyś ...

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: forum

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
14 sie 2020, 20:48
Kimkolwiek ten Teista jest, popełnia podstawowy błąd, myląc doktrynę (która może być zmienna) z dogmatem, (który jest niezmienny).
Sama tworzysz doktryny, skoro 'poszukujesz'.
Nawiasem, ŚJ od czasu do czasu zmieniają swoje podejście do zrozumienia pewnych kwestii biblijnych. Oczywiście nierozumnie wyśmiewają takie podejście.
Natomiast inni, nie rozumieją istoty i założenia ŚJ w kwestii doktryn. Tyle skorygowali, że... też źle, nie?
Wiem, że Tobie dogodzić nie można, bo tak czy siak, masz filozofię 'od czapy'. Ale co mi z tego?
Bylebyś nie wdeptywała rozmówców w ziemię. Co, moim zdaniem, robisz regularnie.

Bobo, najgorsze jest to, ze ty sam nie utworzyles zadnej "doktryny" ,lecz przyjmujesz cudze....bo ty nie mozesz zyc bez mentora (...a w jezyku biblijnym "bez pasterza").

Moje "doktryny" wciaz ewaluuja, jak widzisz, a ja uwielbiam te intelektualna przygode, ktora zwie sie ZYCIEM :->

Ja nie wdeptuje nikogo w ziemie...raczej pomagam niewolnikom przekletego prawa wydostac sie z niewoli grzechu...czyli z niewoli "niezmiennego" dogmatu, ktory przyjales jako pewnik i nie mow mi, ze w tej sprawie cos sie u was zmienilo. Dogmat o grzechu to fundament judeochrzescijanstwa i dopoki beda istniec denominacje, nic sie w tej sprawie nie zmieni.

Zniesienie tego dogmatu oznacza raj na ziemi i koliduje z interesami "niegodziwca" :->

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: forum

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Karniaki, jakieś warny i bany toż to przedszkole. Jak dorosły człowiek może ukarać drugiego dorosłego człowieka za poglądy.
Nie za poglądy, tylko za styl.
W dodatku te 3 denominacje (które mi wypominasz), tzn.ŚJ, Badacze i ADS-y mają w swojej nauce coś, z czym absolutnie się nie zgadzam. A mianowicie pogląd, że tylko oni sa tymi wybrańcami (paradoksalnie...jak 3 denominacje mogą być tak zmanipulowane, aby w takie bzdury wierzyć).
A niejaka userka wybrana nie jest... wybrana? :-D
Odjechane teksty o życiu pozagrobowym, jakby spędziła tam co najmniej setki lat :-D
To ci nie przeszkadza. Jednak nikt jej za to warna nie daje. Ty dostajesz warna nie za poglądy, ale za podkręcanie awantury.
I dają sobie prawo do gardzenia resztą ludzkości, są przygotowywani na mordowanie innych ludzi.
Podtrzymujesz to zdanie? Serio uważasz, że ŚJ będą mordować ludzi???? :aaa:
Oszołomstwu mówię NIE!

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: forum

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
14 sie 2020, 21:19
wybrana, absolutnie nie. Forum upadało, gdy nie było aktywnej moderacji. Nie było się do kogo odwołać. Różne świry wchodziły i zniechęcały chcących cokolwiek poważnie pisać. Za późno się zarejestrowałaś, aby o funkcjonowaniu tego forum wydawać takie sądy.

Bobo, tu nie chodzi o upadek forum, lecz o upadek religii.

Czy wy naprawde nie widzicie i nie slyszycie co sie dzieje?

Religia traci swoja moc w swietle PRAWDY.

Wszystkie religijne fora dyskusyjne upadly....katolickie, protestanckie, itd...bo skostniala religijna apologetyka okazuje sie kiepska w zderzeniu z objawiana PRAWDA :->

Katolicy jeszcze jakos plywaja dzieki postepowemu Franciszkowi, ale Franciszek nie da rady w obliczu "owocow" wydawanych przez dostojnikow Krk :->

SJ glosza ( jak cala protestancka czesc chrzescijanstwa) ewangelie smierci w Armagedonie lub w piekle... i w swietle PRAWDY, ktora preferuje ZYCIE musi to klamstwo wyjsc na jaw i zwyczajnie przestac istniec.

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->
Ostatnio zmieniony 14 sie 2020, 21:49 przez Luba, łącznie zmieniany 1 raz.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: forum

Post autor: nike »

Wuka napisała/
Dlaczego tylko ja zostałam ukarana za złe słowo do tom68, a nike tak samo plus obrzydliwy dodatek do mnie dała i co? Ona może, bo zasłużona badaczka, a ja znana oszołomka od spisków? Taki z ciebie mod sprawiedliwy.
Nigdy ja nic niemiłego do ciebie nie pisałam, jedynie mogłam ci odpisywać na twoje nie miłe do mnie posta, twoim stylem.
Odezwałam się, bo już nie mogłam znieść twoich przygadywań do TOMKA, bardzo nie miłych przygadywań.

Jak można powiedzieć do człowieka na wózku i z wadami w dłoniach tylko dlatego,ze napisał nie tak jakby ci się podobało, jak można powiedzieć TO LECZYĆ TRZEBA. Dałaś mu do zrozumienia,że coś z nim nie jest tak umysłowo.

Odpowiedz mi mądra Wuko miło tobie by było ???.

Czy Tomek kiedykolwiek komuś ubliżył? Tomek jest na moim forum od wielu lat i tak oddanego człowieka BOGU pomimo takich trudności fizycznych jakie przechodzi, to chyba trudno będzie znaleźć.

Chciała byś mieć takie życie jak ON?
Dlatego napisałam ci, że ty powinnaś się leczyć i to przy zamkniętych drzwiach..

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: forum

Post autor: Bobo »

Myślę, że temat za bardzo zboczył z kursu. Zaczęły się rozliczenia religii jako takiej i ich wyznawców
Zamykam.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Myśli ulotne”