Ratujmy forum

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Ratujmy forum

Post autor: Luba »

:->...macie jakies pomysly na uratowanie...?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Ratujmy forum

Post autor: Bobo »

A co mu zagraża?
Oszołomstwu mówię NIE!

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Ratujmy forum

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
14 sie 2020, 22:26
A co mu zagraża?
Jak to co?...Dzieciak, ktory zamiast moderowac bawi sie w piaskownicy :->

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Ratujmy forum

Post autor: wybrana »

To fakt😱
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Ratujmy forum

Post autor: Krystian »

MAM odejść z forum, bo nie można Cie czytać Luba.
Ja za Bobo nie przepadam, ale on podpiera się Luba Biblią.
Ty natomiast jakąś filozofią Luba :roll:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Ratujmy forum

Post autor: wybrana »

Anno, czy możesz powiedzieć czy Luba została wyrzucona. Odpowiedz, czemu tak się dzieje, że wszelką władze na tym forum ma tylko moderator Bobo. Jak dalej będzie tak lekceważące traktowanie tu ludzi, to ja również będę musiała wyłączyć się z tego forum. To co tu się wyprawia przekracza granice poszanowania drugiego człowieka.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Ratujmy forum

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
15 sie 2020, 20:42
Anno, czy możesz powiedzieć czy Luba została wyrzucona. Odpowiedz, czemu tak się dzieje, że wszelką władze na tym forum ma tylko moderator Bobo. Jak dalej będzie tak lekceważące traktowanie tu ludzi, to ja również będę musiała wyłączyć się z tego forum. To co tu się wyprawia przekracza granice poszanowania drugiego człowieka.
Luba jest wyrzucona. Przeczytaj w sb. Ja mam karniaka.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Ratujmy forum

Post autor: wybrana »

Chciałabym jednak poznać stanowisko Anny.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Ratujmy forum

Post autor: Krystian »

Czy ty wybrana nie widzisz, że Luba jest chora na umyśle
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Ratujmy forum

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
15 sie 2020, 21:02
Chciałabym jednak poznać stanowisko Anny.
Jasne. Ja wydusiłam tą informację od moda. Wątpię jednak, że cokolwiek to zmieni, jak Anna się wypowie.
Poza tym widzę, że czystek ciąg dalszy jest. Ja już nie mam chęci pisać. Zauważ, że większość ciekawych użytkowników już nie wchodzi i się w ogóle nie wypowiada, a patrząc na statystyki odwiedzających...to klapa totalna.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Ratujmy forum

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
15 sie 2020, 21:22
Czy ty wybrana nie widzisz, że Luba jest chora na umyśle
Ani mniej, ani bardziej chora niż ty i wielu innych.
Widzę, że profesję zmieniasz lub fakultet dodatkowy z psychiatrii zrobiłeś, a w dodatku z jasnowidztwa. Pewnie Jackowski :crazy: certyfikat ci dał. Na odległość TAKIE diagnozy...no no szacun wielki :s_jezor:

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Ratujmy forum

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
15 sie 2020, 21:33
Krystian pisze:
15 sie 2020, 21:22
Czy ty wybrana nie widzisz, że Luba jest chora na umyśle
Ani mniej, ani bardziej chora niż ty i wielu innych.
Widzę, że profesję zmieniasz lub fakultet dodatkowy z psychiatrii zrobiłeś, a w dodatku z jasnowidztwa. Pewnie Jackowski :crazy: certyfikat ci dał. Na odległość TAKIE diagnozy...no no szacun wielki :s_jezor:
Jak ktoś twierdzi, że Jezus nie jest Chrystusem, to jest chory na umyśle.
Chrystus znaczy Pomazaniec od Boga.Luba natomiast to oddziela
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Ratujmy forum

Post autor: wuka »

Jak ktoś twierdzi, że Jezus nie jest Chrystusem, to jest chory na umyśle.
Chrystus znaczy Pomazaniec od Boga.Luba natomiast to oddziela
Inkwizycja się kłania.
Mało zrozumiałeś w tej sprawie z jej wpisów. A właściwie nic. Ale ja nie będę ci wykąłdu w tej materii robić.
Pomazańców-Chrystusów w dziejach świata jest pełno.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Ratujmy forum

Post autor: wybrana »

Krystian pisze:
15 sie 2020, 21:22
Czy ty wybrana nie widzisz, że Luba jest chora na umyśle
Dołączyłeś do grona sędziów? Nie znasz Luby i nawet nie jesteś wstanie sobie wyobrazić - jak ona jest wartościowym człowiekiem każdego dnia. Nie jesteś wstanie sobie wyobrazić, jak jest wspaniałą matką czwórki dzieci i jak wspomaga swą posługą wielu cierpiących. Jej praca jest posługą dla drugiego człowieka, dlatego, gdy Luba pisze o miłości, to nie są to puste słowa. Szybko wydajecie sądy. A w sprawie Chrystusa, to jej nie zrozumiałeś. Ona krytykowała tego Jezusa na którego powołują się katolicy. Tego, który dla nich ciągle wisi na krzyżu, albo jako niemowlę tuli matka. Nie wiedzą jednak, że Jezus już nie wisi, że jest żywy i że można z Nim rozmawiać i słyszeć Jego głos. Oni zabili ducha, co również robią ci z innych wyznań, a nie wiedzą, że Jezus żyje i wszyscy odrodzeni w Jezusie Chrystusie żyć będą nią wieki.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Ratujmy forum

Post autor: Krystian »

wybrana pisze:
15 sie 2020, 22:21
Krystian pisze:
15 sie 2020, 21:22
Czy ty wybrana nie widzisz, że Luba jest chora na umyśle
Dołączyłeś do grona sędziów? Nie znasz Luby i nawet nie jesteś wstanie sobie wyobrazić - jak ona jest wartościowym człowiekiem każdego dnia. Nie jesteś wstanie sobie wyobrazić, jak jest wspaniałą matką czwórki dzieci i jak wspomaga swą posługą wielu cierpiących. Jej praca jest posługą dla drugiego człowieka, dlatego, gdy Luba pisze o miłości, to nie są to puste słowa. Szybko wydajecie sądy. A w sprawie Chrystusa, to jej nie zrozumiałeś. Ona krytykowała tego Jezusa na którego powołują się katolicy. Tego, który dla nich ciągle wisi na krzyżu, albo jako niemowlę tuli matka. Nie wiedzą jednak, że Jezus już nie wisi, że jest żywy i że można z Nim rozmawiać i słyszeć Jego głos. Oni zabili ducha, co również robią ci z innych wyznań, a nie wiedzą, że Jezus żyje i wszyscy odrodzeni w Jezusie Chrystusie żyć będą nią wieki.
W Afryce matki mają po dziesięć dzieci plus dwóch rezerwowych taka piłkarska drużyna.
Co to za argument?
Jezus zmartwychwstał i jest dla Jego wyznawców Jezusem Chrystusem.
Co by LUBA PRZESTAŁA SIAĆ FAŁSZYWĄ EWANGELIĘ
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”