Wieści z Tworek

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Dziś mieliśmy zebranie pacjentów i ustaliliśmy, że złożymy gratulacje Kościołowi Katolickiemu, z tego powodu, że wychował pokolenie kobiet, które nie boją się wyjść na ulice.
To dowodzi jak skuteczna jest katecheza w szkołach i inne działania indoktrynacyjne.
No to gratulujemy :-)
Przy okazji apelujemy o niestosowanie siły wobec księży.
No chyba że nie będzie innego wyjścia :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Dziś po śniadaniu wybieraliśmy tematy do prezentacji, które mamy przygotować podczas weekendu, w ramach terapii zajęciowej.
Ja wybrałem temat: Zasady użycia broni palnej przez proboszczów, w stosunku do wiernych
https://dorzeczy.pl/kraj/159027/ksiadz- ... m-was.html
A Napoleon będzie pisał na temat: Jak być w Kościele, którego się nienawidzi ?
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 0,79cfc278
Gdyby ksiądz Albertus zechciał Mi pomóc w redagowaniu prezentacji, to poproszę :-)
Głównie chodzi Mi o teologiczny aspekt strzelania do wiernych z broni myśliwskiej.
A na śniadanie jedliśmy gotowane frankfurterki z keczupem :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Zacząłem pisać swoją prezentację i przyjąłem takie założenia:
1. Proboszczom wolno strzelać do wiernych, pod warunkiem że mają zezwolenie na broń palną, a wierni są zameldowani w ich parafii
2. Jeśli nie mają zezwolenia na broń palną, to też mogą strzelać, ale po uzyskaniu zezwolenia biskupa polowego
3. Jeśli wierni nie pochodzą z ich parafii, to proboszczowie mogą strzelać, ale po uzyskaniu zgody proboszcza z tamtej parafii
4. Gdyby był duży tłum, to ogólnego zezwolenia może udzielić biskup diecezjalny
5. Gdyby proboszcz nie posiadał broni, to najbliższa jednostka wojsk obrony terytorialnej jest zobowiązana do jej dostarczenia
6. Zabrania się strzelania do osób określonych w kanonie 97 par.2 Kodeksu Prawa Kanonicznego, no chyba że trzeba
Teraz idę na śniadanie, bo mają być jajka na twardo, które lubię :-)
Prezentację robię w Power Poincie, od tego Żyda Gatesa z Ameryki.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

No i doszłem (a nawet doszedłem) do ściany.
Nie wiem co pisać o strzelaniu przez proboszczów do reprezentantów innych wyznań :roll:
Mogą, czy nie mogą ?
I jeszcze Napoleon pupę mi zawraca, bo se nie radzi ze swoim tematem ...
:->
***** ***
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

Księdzu, nie wypada,ale na wszelki wypadek kutasa posiada :xhehe:
Macie tam u was jakiegoś księdza,który twierdzi, że Maryja,jest zawsze dziewicą, pomimo tego, że urodziła Pana Jezusa. :?:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Do Tworek nie przyjmują księży, bo musieliby przyjąć wszystkich, a nie mamy 200 000 miejsc.
Męczę tą swoją prezentację, ale jak Mi Albertus nie pomoże, to chyba nie dam rady :-/
W dodatku Power Point mi się zawiesza, wina Gatesa, no bo czyja ? Chyba że Tuska ...
A dziś jedziemy do Warszawy, na cmentarz.
Wiem że cmentarze są zamknięte, ale prześliźniemy się za Jarkiem 8-)
Jarka na pewno wpuszczą.
Na śniadanie jadłem jajka na miękko i chleb z dżemem wiśniowym.
Była też kawa z mlekiem i herbata :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

BoaDusiciel pisze:
31 paź 2020, 10:24
Do Tworek nie przyjmują księży, bo musieliby przyjąć wszystkich, a nie mamy 200 000 miejsc.
Męczę tą swoją prezentację, ale jak Mi Albertus nie pomoże, to chyba nie dam rady :-/
W dodatku Power Point mi się zawiesza, wina Gatesa, no bo czyja ? Chyba że Tuska ...
A dziś jedziemy do Warszawy, na cmentarz.
Wiem że cmentarze są zamknięte, ale prześliźniemy się za Jarkiem 8-)
Jarka na pewno wpuszczą.
Na śniadanie jadłem jajka na miękko i chleb z dżemem wiśniowym.
Była też kawa z mlekiem i herbata :-)
a macie tam jakąś kaplicę katolicką :?:
czy jej nie ma :?:
bo jeżeli jest, to jakiś tam psychiczny wpadnie na pomysł, aby jej bronić, przed innymi psychicznymi.
I co wtedy zrobi Napoleon, aby ich pogodzić? :xhehe:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

BoaDusiciel pisze:
31 paź 2020, 10:24

A dziś jedziemy do Warszawy, na cmentarz.
Wiem że cmentarze są zamknięte, ale prześliźniemy się za Jarkiem 8-)
Jarka na pewno wpuszczą.
To weźcie jeszcze tą babkę, co w telewizji się żaliła, że jej cmentarz zamknęli i co ona powie mężowi, że go nie odwiedziła. :crazy:
Potem, spokojnie zabierzcie ją do Tworek.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

My tu wszyscy modlimy się o zwycięstwo prezydenta Trumpa, bo prezydent Trump jest jednym z nas, i jak tu był kiedyś, to obiecał, że zrobi Tworki great again !
Poza tym mam rodzinę w USA, w Alabamie, i ta rodzina marzy, żeby dało się rządzić całą wsią ( tą z której wyjechali ), mając 100 USD.
A ja jestem rodzinnym patriotą !
Taki jestem zdenerwowany, że chyba zjem podwójne śniadanie :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Nie chcę was straszyć, ale jak się okaże, że prezydent Trump nie będzie prezydentem again, to nie wiem co zrobię.
Naprawdę nie wiem.
Może nawet dojść do tego, że nie będę pisał co było w Tworkach na śniadanie :aaa:
Tak że tego ...
Teraz siku, paciorek i spać, bo o 22.00 cisza nocna.
I hope to hear tomorrow morning that Donald Trump is The President again, and again ...
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Nadal nic nie wiadomo ...
Idę spać, bo nerwowo nie wytrzymuję.
Jak mi całkiem odbije, to zapiszę się do narodowców i będę chwalił lesbijkę Konopnicką :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
05 lis 2020, 22:03
Nadal nic nie wiadomo ...
Idę spać, bo nerwowo nie wytrzymuję.
Jak mi całkiem odbije, to zapiszę się do narodowców i będę chwalił lesbijkę Konopnicką :roll:
Śpij spokojnie. Już ci z bronią pod lokalami, gdzie liczą głosy zrobią wszystko dobrze, demokratycznie :ello:

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Koledzy z Mental Disorders Center of USA przekazali nam informację, że armia amerykańska zamknęła przestrzeń powietrzną nad posiadłością Bindena.
To znaczy, że chyba Binden wygrał, oszukańczo oczywiście.
Musimy teraz naradzić się z Donaldem Trumpem co robić.
Bo nie poddamy się bez walki ! :evil:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Bo nie poddamy się bez walki ! :evil:
Tak trzymać i bronić pokoju (i demokracji :-D ) do ostatniego naboju :xhaha: :xhehe:

...Ty poważnie z ta przestrzenią... :aaa:

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

Czy z Tworek uciekła jakaś pacjentka?
Bo ostatnio w moim mieście na ulicy, jakaś kobieta krzyczała:
Nie ma żadnej pandemii, a w szpitalach leżą statyści.
Zaraz ją policja zwinęła i nie zdążyłem, zapytać - kto im płaci.
No, ale mamy przecież internet.
Tam się dowiedziałem, że taki statysta, za leżenie pod respiratorem, za dzień dostaje od 150 do 200 złotych :xhehe: :xhehe: :xhehe:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”