Wieści z Tworek

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
14 paź 2020, 22:42
Krystian pisze:
14 paź 2020, 18:54
BoaDusiciel pisze:
14 paź 2020, 18:23
Byłem właśnie u Kol. Nobla, w sąsiedniej sali i zapytałem czy mógłbym dostać tę jego nagrodę.
On na to, że trzeba było wcześniej przyjść, bo w tym roku już rozdane.
Ale nie mogłem przyjść wcześniej, bo Kol. Nobel do wczoraj siedział w izolatce, a w izolatce nie ma odwiedzin.
No to ustaliliśmy, że dostanę w przyszłym, w 2 dziedzinach - literatura i fizyka.
W dziedzinie fizyki razem z Radkiem, tak to załatwiłem :-)
Radek da radę :-) za połączenie Biblii razem z Koranem
Wuka powinna tym, bardziej, dostać Nobla :-) za popieraniem Radka.
Nie wrrącaj się, jak nie wiesz o co chodzi. Ty Radkowi do pięt nie dorastasz i nie dorośniesz nigdy. Przestań sobie gębę wycierać innymi osobami i nickami po całym forum.


Boa
No to ustaliliśmy, że dostanę w przyszłym, w 2 dziedzinach - literatura i fizyka.
W dziedzinie fizyki razem z Radkiem, tak to załatwiłem :-)
Wiedziałam, że można na ciebie liczyć. Super gość ;-) :-D
Wężu, powiedz mi, czy w Tworkach jest miejsce na Wukę?
Bo ona twierdzi, że nie ma wirusa
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16831
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Bobo »

A jeśli nie ma? Może ma innego wirusa niż covid-19.
Jak nauczyciel/wychowawca mam podejrzenie, że szybciej Ty trafisz do szpitala, jak będzie wolne łóżko, oczywiście.
Nasze dzieci teraz są dla nas zagrożeniem ;-)
Dla Ciebie też, więc nie bądź kozakiem.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

Bobo pisze:
15 paź 2020, 15:14
A jeśli nie ma? Może ma innego wirusa niż covid-19.
Jak nauczyciel/wychowawca mam podejrzenie, że szybciej Ty trafisz do szpitala, jak będzie wolne łóżko, oczywiście.
Nasze dzieci teraz są dla nas zagrożeniem ;-)
Dla Ciebie też, więc nie bądź kozakiem.
Odezwał się Bobo- modo :xhehe:
Ja wierzę w wirusa covid-19 w przeciwieństwie do wuki
Ona powinna iść na łóżko psychiatryczne.
Ja wraże czegoś na łózko covid -19
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Krystian
Ona powinna iść na łóżko psychiatryczne.
Mam nadzieję, że moderacja odniesię do tego wpisu. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy taki wpis tego usera i nie tylko w stronę mojej osoby.

BoaDusiciel
Posty: 6999
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Proszę nie wykorzystywać pacjentów do własnych rozgrywek.
Taka jest moja opinia, uzgodniona z Einsteinem i Marią Skłodowską-Curie :->
Nawrzucajcie se na priv, jeśli już musicie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
15 paź 2020, 15:29
Krystian
Ona powinna iść na łóżko psychiatryczne.
Mam nadzieję, że moderacja odniesię do tego wpisu. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy taki wpis tego usera i nie tylko w stronę mojej osoby.
Wirus jest globalny.
Danie mi ostrzeżenia, świadczyło, by o moderacji, że w niego nie wierzy jak Ty.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
15 paź 2020, 15:51
wuka pisze:
15 paź 2020, 15:29
Krystian
Ona powinna iść na łóżko psychiatryczne.
Mam nadzieję, że moderacja odniesię do tego wpisu. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy taki wpis tego usera i nie tylko w stronę mojej osoby.

Danie mi ostrzeżenia, świadczyło, by o moderacji, że w niego nie wierzy.
Ostrzeżenie dla ciebie nie ma z wiarą moderacji w świrusa nic wspólnego! Człowieku - obrażasz mnie, wysyłasz do czubków tylko dlatego, że wydaje ci się, że ja w coś wierzę lub nie wierzę. Skoro samodzielnie myślę i piszę coś, co tobie nie w smak - to dla cziebie oznacza, że należy mnie izolować w psychiatryku i pewnie trepanację przeprowadzić. Taki z ciebie chrystianin. Niedobrze się robi na taką obrzydliwą hipokryzję.
Sory Boa, ale sam widzisz, że żarty żartami, ale Krystian uważa się za sędziego i władcę ludzkich ciał i umysłów. Faszyzmem to cuchnie na kilometr.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

Każdy normalny człowiek wie, że ten wirus istnieje.
Proszę moderacje o danie wuce ostrzeżenia za sugerowanie, że jestem faszystą.
Jestem wychowawcą klasy policyjnej i uczę swoich wychowanków przestrzegania prawa.
Konstytucja RP zabrania poglądów komunistycznych i faszystowskich.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Henryk
Posty: 11750
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Henryk »

Krystian pisze:
15 paź 2020, 16:13
Każdy normalny człowiek wie, że ten wirus istnieje.
Chyba, że jesteś księdzem z Czachatowej.
On wie jak walczyć z maseczkami.- Twierdzi, że kilkoro dzieci zmarło nosząc maseczki- doznały zatrucia!
Pod koniec ks. Galus zachęcił wiernych do jeszcze jednej rzeczy: „Jeszcze jedno – bardzo Was proszę, jeśli nie chcecie ani mnie ani wspólnoty zakazić, to proszę bardzo, tutaj jest kropielnica, jest woda święcona, odkażajcie się. Bardzo proszę, ile się da. Naprawdę, jeśli chcecie, żebyśmy byli zdrowi”.
https://deon.pl/kosciol/ksiadz-namawia- ... ci,1019143
Proszę moderacje o danie wuce ostrzeżenia za sugerowanie, że jestem faszystą.
Nie licz na Boba. :cry:
Brakuje mu honoru.
Nadal czekam na Jego przeprosiny.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
15 paź 2020, 16:13
Każdy normalny człowiek wie, że ten wirus istnieje.
Proszę moderacje o danie wuce ostrzeżenia za sugerowanie, że jestem faszystą.
Jestem wychowawcą klasy policyjnej i uczę swoich wychowanków przestrzegania prawa.
Konstytucja RP zabrania poglądów komunistycznych i faszystowskich.
A ja po raz kolejny zachęcam cię do nauki. Do nauczenia się czytania ze zrozumieniem!
Pokaż mi, gdzie ja napisałam: Krystian jest faszystą!
Gdybym coś takiego napisała miałbyś uzasadnioną pretensję i mógł domagac się kary dla mnie.

Natomiast ja mam prawo domagać się ukarania ciebie, bo wiele razy piszesz wprost: wukę zamknąć do psychiatryka i inne obraźliwe wpisy na mój temat.
Konstytucja też tego zabrania, a nawet regulamin forum wyraźnie o tym mówi.
Więc przestań uganiać się wraz z Henrykiem po forum i szczuć na mnie, jeden drugiemu wrogiem, ale jak dowalić wuce, to najlepsi kumple.
Co za mentalność.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Krystian pisze:
15 paź 2020, 16:13
Jestem wychowawcą klasy policyjnej i uczę swoich wychowanków przestrzegania prawa.
Powinni ci to wychowawstwo jak najprędzej odebrać. Czego ty możesz nauczyć z takim podejściem do ludzi, z taką nienawiścią, z takimi poglądami.

Konstytucja RP głosi, że w myśl art.31 ust.3 NIE MA W POLSCE PRAWNEGO OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA.
WYMUSZANIE ZAKRYWANIA UST I NOSA JEST PRZESTĘPSTWEM ŚCIGANYM Z art. 191 par.1 k.k. i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Uczysz tego swoją młodzież, czy pałujesz za brak maski i zabraniasz zdrowym ludziom oddychać świeżym powietrzem!


Art.31 ust.1-3 tekst:"1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw."


Co ty panie nauczycielu prawa i podobno po studiach prawniczych :hehe: powiesz na ten temat, że rząd RP obala Konstytucję ROZPORZĄDZENIEM i bezprawnie gnębi, ściga, karze ludzi i odbiera im wolność.
Co masz w tej kwestii mądralo do powiedzenia.
Oprócz tego, że wsadzić mnie do psychiatryka i ukarać, bo nie zrozumiałeś, że ja ciebie faszystą nie nazwałam.

BoaDusiciel
Posty: 6999
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Do nas dziś przywieźli jakiegoś Jarosława, który twierdzi, że jest kotem i że miał kota bliźniaka, którego myszy zjadły.
W zasadzie nie mówił, że miał, tylko "miauuu".
Na izbie przyjęć zrobili mu badania i stwierdzili, że miał też wirusa Covid19, ale wyparł go wirus Giertych71.
Zaniosłem mu dżem ze śniadania, ale nie chce jeść, bo koty nie jedzą dżemu.
Na razie siedzi w karetce, bo nie wiadomo co z nim zrobić :mysli:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

Na razie siedzi w karetce, bo nie wiadomo co z nim zrobić :mysli:
Ubić rytualnie :mrgreen: :xoczko:

BoaDusiciel
Posty: 6999
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wieści z Tworek

Post autor: BoaDusiciel »

Aktualizacja:
Jarosław wypił trochę mleka i pojechał do Kobierzyna, żeby mieć bliżej na Wawel.
Mówi, że chce mieć blisko do Wawelu.
Nie powiedział dlaczego :->
Dziś na kolację ma być fasolka po bretońsku, na życzenie Napoleona.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wieści z Tworek

Post autor: Krystian »

Powinni ci to wychowawstwo jak najprędzej odebrać. Czego ty możesz nauczyć z takim podejściem do ludzi, z taką nienawiścią, z takimi poglądami.
Uczę swoich wychowanków przestrzegania prawa.
Też mi się nie podoba, co państwo wyrabia :-(
Jednakże policja ma stać na przestrzeganiu prawa.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”