Wieści z Tworek

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Queza pisze:
22 kwie 2023, 13:58
wuka pisze:
22 kwie 2023, 13:35
DOWODY.
To są sprawy duchowe, jakie masz dowody na istnienie Ducha?
Nieprawda. Powrót Jezusa, przynajmniej według Biblii, ma być w sposób widzialny i to dla każdego. O takim spektakularnym powrocie diabła nie ma mowy.
O jakim Duchu mówisz? O Duchu świętym? To całkiem inna bajka. Nie myl powrotu Jezusa z jakimiś duchowymi wyobrażeniami nawiedzonych.
A już na pewno nie mów o datach, bo to całkiem niewiarygodne i wręcz śmieszne jest.
Do tego, że razem "bracia " przyszli? Synowie Boży? No, Queza, co ty gadasz :roll:

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

Jesteśmy rodzeństwem, brat i siostra, tak jak mówię, w 2006 roku powrócił na ziemię bóg ciemności i bóg światła, ale nie jesteśmy bratnimi duszami.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

wuka pisze:
22 kwie 2023, 13:35
Poradź się ŚJ. Oni znają się na powrotach Jezusa i datach końca świata i ni pisz takich bzdur.
Dlaczego mam się radzić ŚJ, czy oni są więksi od Jezusa? Jezus mi drogą, prawdą i życiem.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Queza pisze:
22 kwie 2023, 14:38
Jesteśmy rodzeństwem, brat i siostra, tak jak mówię, w 2006 roku powrócił na ziemię bóg ciemności i bóg światła, ale nie jesteśmy bratnimi duszami.
:aspiryna:

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Queza pisze:
22 kwie 2023, 15:00
wuka pisze:
22 kwie 2023, 13:35
Poradź się ŚJ. Oni znają się na powrotach Jezusa i datach końca świata i ni pisz takich bzdur.
Dlaczego mam się radzić ŚJ, czy oni są więksi od Jezusa? Jezus mi drogą, prawdą i życiem.
Dlatego, że mają wprawę w wyznaczaniu dat powrotu Jezusa. Do nich też już powrócił i też potajemnie. Który z tych Jezusów jest większy, a który mniejszy musicie uzgodnić między sobą. Do mnie nawet średni nie przyszedł.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

wuka pisze:
22 kwie 2023, 19:56
Dlatego, że mają wprawę w wyznaczaniu dat powrotu Jezusa. Do nich też już powrócił i też potajemnie.
Mówisz, że powrócił do nich, a widziałaś Go? Rozmawiałaś z Nim? Bo ze mną rozmawiasz. Do mnie aż tak potajemnie nie przyszedł, było to na schodkach do basenu Delfin w Ustrzykach Dolnych, wtedy jak szłam Światło z Nieba wnikło w moje ciało, kto miał widzieć to widział, napewno najbliżsi bo byli w środku w basenie a tam była szyba. Mówię o tym, na forum biblijnym jestem od 2012 roku i też o tym tu mówię, ja się nie tajniaczę, to diabeł się tajniaczy, Jezus powiedział zresztą: " Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie." Mt 10,32
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

wuka pisze:
22 kwie 2023, 19:56
Który z tych Jezusów jest większy, a który mniejszy musicie uzgodnić między sobą. Do mnie nawet średni nie przyszedł.
Nie ma Jezusów większych, mniejszych, średnich. :mrgreen: Jezus jest jeden.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Mówisz, że powrócił do nich, a widziałaś Go? Rozmawiałaś z Nim? Bo ze mną rozmawiasz.
Ja nie mówię, że powrócił do nich. To oni mówią i wyznaczyli już kilka dat, że do nich przyszedł potajemnie! Badacze chyba teeż tak głoszą.
Z tobą rozmawiam, czyli z kim? Sugerujesz, że jesteś Jezusem :mrgreen: ; pamiętam, że jakiś czas temu pisałaś, że żoną Jezusa jesteś. To daj znać konkretnie.
było to na schodkach do basenu Delfin w Ustrzykach Dolnych, wtedy jak szłam Światło z Nieba wnikło w moje ciało, kto miał widzieć to widział, napewno najbliżsi bo byli w środku w basenie a tam była szyba
Ależ ty mówisz o zupełnie innej sprawie niż ja - powrót/paruzja Jezusa. Myślałam, że o tym rozmawiamy, bo nawet wersety cytowałaś w tej sprawie (paruzji-widzialny powrót).
Tutaj przytoczyłaś jakieś wydarzenie, które bardziej kojarzy mi się z spotkaniem Pawła pod Damaszkiem, jego nawrócenie po rzekomym widzeniu Jezusa.
To co opisujesz nie jest żadnym powrotem Jeezusa.
Pisałaś też, że razem z Jezusem wrócił jego brat szatan i było to również w 2006 roku. Zadziwiasz mnie. Czy mam rozumieć, że takiego wydarzenia, jak przy basenie ze światłem doznałaś z szatanem?, z ciemnością?
Dziwne to wszystko, chociaż wierzę ci, że w to wierzysz. Coś ci się stało/zdarzyło jednak czy interpretujesz to właściwie? Nie wiem.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Oj, widzę, że posty Quezy znikły, a ja jej odpowiadam. Zdaję sobie sprawę, że były nie na temat. Czy wylądowały w koszu, czy zostały przeniesione?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Poganie

Post autor: wuka »

Nieziem pisze:
23 kwie 2023, 10:53
Posty nie związane z tematem wątku zostały przeniesione do
http://biblia.webd.pl/viewtopic.php?f=5 ... &start=105

Proszę pisać w temacie.
O, i wszystko jasne. Wariatkowo. OK.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

wuka pisze:
23 kwie 2023, 10:55
Nieziem pisze:
23 kwie 2023, 10:53
Posty nie związane z tematem wątku zostały przeniesione do
http://biblia.webd.pl/viewtopic.php?f=5 ... &start=105

Proszę pisać w temacie.
O, i wszystko jasne. Wariatkowo. OK.
Ja nie jestem wariatem, co to są Tworki?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Queza pisze:
23 kwie 2023, 11:39
wuka pisze:
23 kwie 2023, 10:55
Nieziem pisze:
23 kwie 2023, 10:53
Posty nie związane z tematem wątku zostały przeniesione do
http://biblia.webd.pl/viewtopic.php?f=5 ... &start=105

Proszę pisać w temacie.
O, i wszystko jasne. Wariatkowo. OK.
Ja nie jestem wariatem, co to są Tworki?
To dobrze, że odblokowano i można już pisać w tym temacie.
Ja przecież nie twierdzę, że jesteś wariatem. Tworki to szpital psychiatryczny, a posty trafiły tu właśnie.
Ja bym chciała żebyś odpisała mi na mój ostatni wpis do ciebie.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re:

Post autor: Queza »

wuka pisze:
23 kwie 2023, 12:17
Ja bym chciała żebyś odpisała mi na mój ostatni wpis do ciebie.
Odpiszę Wuka, ale najpierw skończę gotować rosół. Teraz odpisuję na telefonie, a tu długo nie mogę być, bo mnie zaraz wyloguje.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6284
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Poganie

Post autor: Queza »

wuka pisze:
23 kwie 2023, 10:53
Ja nie mówię, że powrócił do nich. To oni mówią i wyznaczyli już kilka dat, że do nich przyszedł potajemnie! Badacze chyba teeż tak głoszą.
Z tobą rozmawiam, czyli z kim? Sugerujesz, że jesteś Jezusem :mrgreen: ; pamiętam, że jakiś czas temu pisałaś, że żoną Jezusa jesteś. To daj znać konkretnie.
Żona Jezusa i gwiazda poranna to ta sama osoba, był to proces stawania się, w ostatecznych czasach Jezus jest kobietą, mną, SHE IS HIM jak głosił William Branham: https://www.youtube.com/watch?v=OS40wFU-w6E
Tutaj przytoczyłaś jakieś wydarzenie, które bardziej kojarzy mi się z spotkaniem Pawła pod Damaszkiem, jego nawrócenie po rzekomym widzeniu Jezusa.
Bo to jest podobne, z tą różnicą, że Paweł zobaczył światło Jezusa, a we mnie to światło wnikło, jest we mnie.
Pisałaś też, że razem z Jezusem wrócił jego brat szatan i było to również w 2006 roku. Zadziwiasz mnie. Czy mam rozumieć, że takiego wydarzenia, jak przy basenie ze światłem doznałaś z szatanem?, z ciemnością?
Dziwne to wszystko, chociaż wierzę ci, że w to wierzysz. Coś ci się stało/zdarzyło jednak czy interpretujesz to właściwie? Nie wiem.
Dość prosto piszę, więc nie powinnaś mieć kłopotu ze zrozumieniem. Szatan nie jest bratem Jezusa, tylko Jego oponentem. Z szatanem ma kontakt mój rodzony brat, ma tak zwany cyrograf z diabłem. Wszystko rozegrało się w 2006 roku. Wtedy też powrócił Jezus na ziemię. Nastał tak zwany Dzień 5-ty, gdzie rządzącą energią jest bóg światła - Quetzalcoatl (stąd mój nick) czyli Chrystus, który powrócił w Podświecie Galaktycznym w przedziale czasowym od 24 XI 2006 - 19 XI 2007, więcej w książce: Kalendarz Majów i transformacja świadomości Carl Johan Calleman.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wieści z Tworek

Post autor: wuka »

William Branham
Moje stanowcze - nie.
Z szatanem ma kontakt mój rodzony brat, ma tak zwany cyrograf z diabłem. Wszystko rozegrało się w 2006 roku. Wtedy też powrócił Jezus na ziemię. Nastał tak zwany Dzień 5-ty, gdzie rządzącą energią jest bóg światła - Quetzalcoatl (stąd mój nick) czyli Chrystus, który powrócił w Podświecie Galaktycznym w przedziale czasowym od 24 XI 2006 - 19 XI 2007, więcej w książce: Kalendarz Majów i transformacja świadomości Carl Johan Calleman.
Chyba nie jest mi dane pojąć. Ale dzięki, że odpowiedziałaś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”