Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Bobo »

Czyli teoria i wcale nie naukowa, dlatego spiskowa :-)
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

Anna01 pisze:
25 sty 2021, 22:07
Kochani
Wiem, że temat jest ciekawy i bardzo Was zajmuje, ale pozwólcie, że pozostanie w Off Topic.
Kiedyś czytałam, że kilku naukowców opracowało maszynę do produkcji "manny z Nieba", którą musiał mieć Mojżesz idąc przez pustynie.
Było i jest to bardzo ciekawe, ale nie wiem czy byłoby właściwe pisać o tym np. w Zagadnieniach doktrynalnych - Wydarzenia
Nie zgadzam się z taką decyzją, ponieważ nie widzę jej uzasadnienia. Z budowy naszego mózgu wynika, że pojawiło się określenie gadzi móżdżek:

pień mózgu + móżdżek = gadzi móżdżek

Jeśli nawet określenie gadzi móżdżek się komuś nie podoba, nie zmienia to faktu, że pień mózgu i móżdżek istnieją i spełniają swoją rolę. Do tego dochodzi konieczność odnawiania naszego umysłu (Rzym.12.2), który składa się z umysłów:

- podświadomego,
- świadomego,
- Nadświadomego.

Jezus bardzo wyraźnie nakazywał szukać najpierw obecnego w nas Królestwa Bożego i tajemnic jego, a wszystko inne będzie nam dodane. Widocznie proces odnawiania naszego umysłu jest do tego potrzebny. Tak ważne zagadnienia doktrynalne nie powinny pozostawać w Off Topic np. z tego powodu, że człowiek nie ma nic ponad bydlę, jak ta nieprawda jest napisana w ST, a niektórzy w to wierzą.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

Bobo
Bobo pisze:
26 sty 2021, 11:27
Ale jaja za przeproszeniem sobie robicie. Przecież amiko i inni zwolennicy tej teorii wcale nie piszą o 'gadzim móżdżku', jako anatomicznej części naszego mózgu. Łączy to raczej z ingerencją istot gadzich, które sterują ludźmi. Dlatego to jest teoria spiskowa.
No i... jakieś dziwne jest to, że nawet jeśli człowiek ma część mózgu nazywaną 'gadzim' (nazwa jest kontrowersyjna), to zarazem nazywa się tych ludzi ISTOTAMI GADZIMI. Głupota. A skoro każdy ma tzw. wyrostek robaczkowy, to może jesteśmy istotami robakowymi?
A jeśli ktoś ma tzw. kurzą ślepotę to może też jest kurzą istotą?

Problem polega na tym, że amiko chce swoje brednie o gadzich istotach wklejać prawie w każdym temacie. Coś jak Krystian o CK ŚJ. Maniakalne zachowania? Tak jakoś to wygląda. Urojenia tak mocno się uczepią czyjegoś mózgu, że czasem zastanawiam się kto tu 'gadem' jest :roll:
Jak zwykle, piszesz nieprawdę.

Napisałem temat, który to potwierdza: Gadzi mózg jako część naszego mózgu
search.php?keywords=Gadzi+m%C3%B3zg+jak ... m%C3%B3zgu

Tak napisałeś w temacie: Starość - viewtopic.php?f=55&t=14417&hilit=staro% ... 7&start=15
autor: Bobo » 1 paź 2020, o 16:10
amiko, jeszcze raz coś zaczniesz pisać o gadzich istotach, to cię wywalę z forum.
Gdyby nie było obecności Anny na forum, byłbym przez Bobo wywalony z forum. W Biblii jest napisane o gadzich istotach diabelskich, plemieniu żmijowym, itd. Jezus o nich nauczał. W następnym poście podam cytaty z Biblii, bo te które ci podałem bardzo szybko usunąłeś.

Na pewno Krystian pisze prawdę o CK ŚJ, ale jeśli robisz wszystko, aby jej nie pisał, to chodzi o ukrycie tej prawdy.
No i... jakieś dziwne jest to, że nawet jeśli człowiek ma część mózgu nazywaną 'gadzim' (nazwa jest kontrowersyjna), to zarazem nazywa się tych ludzi ISTOTAMI GADZIMI. Głupota.
To jest twoja teoria, więc proszę mi jej nie przypisywać. Kolejne twoje kłamstwo.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Krystian »

Oczywiście, że Krystian pisze prawdę o CK ŚJ, przecież zawsze powołuję się na ich literaturę.
Z palca tego nie biorę. 8-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Anna01 »

Amiko
Wyjaśnijmy sprawę raz na zawsze.

Dam Ci kolejny przykład:

User Trawa, założył temat: John Paul Jackson - Proroctwo Doskonała Burza
w dziale BIBLIA, KSIĘGI, PRZEKLADY... - ZAGADNIENIA DOKTRYNALNE - PROROCTRA

Przeniosłam post do działu RÓŻNOŚCI ZWIĄZANE Z WIARĄ, CHRZEŚCIJAŃSTWEM I BIBLIĄ - POZOSTAŁE DYSKUSJE.
Wiesz dlaczego ?
Bo w Biblii..... nie ma proroka Johna Paula Jacksona !
Tak samo jak nie ma nic o maszynie do produkcji manny i arce jako o reaktorze atomowym - są to nasze domysły, ciekawe, pobudzające wyobraźnię, ale domysły.
Możemy pisać o tym w innych działach, które są do tego przeznaczone.
Gdyby nie było obecności Anny na forum, byłbym przez Bobo wywalony z forum. W Biblii jest napisane o gadzich istotach diabelskich, plemieniu żmijowym, itd. Jezus o nich nauczał. W następnym poście podam cytaty z Biblii, bo te które ci podałem bardzo szybko usunąłeś.
Byłbyś być może wywalony, ale dlatego, że nie chcesz się zastosować do próśb, aby pisać w odpowiednich działach !
Nie dlatego, że piszesz o tzw. "gadzim móżdżku" i jego funkcjach.
Temat uważam za zamknięty.

Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Zablokowany

Wróć do „Myśli ulotne”