Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

Jak w niebie tak i na ziemi
viewtopic.php?f=26&t=14616&start=120
amiko pisze:
20 sty 2021, 16:34
20.01.2020 godz.16:43
nike
nike pisze:
20 sty 2021, 14:00
Tak ostro najeżdżacie na KSIĘGĘ ŚWIĘTĄ I NA BOGA JHWH, posługujecie się tą z nienawidzoną księgą, wyszukujecie w niej ,wszystko co według waszych "GADZICH" móżdżków jest trudne dla was do zrozumienia, poniżacie BIBLIĘ na wszelkie sposoby. Tutaj Mateusz mówi do wierzących właśnie w tego przez was znienawidzonego BOGA ŚWIĘTEGO IHWH
Mateusz 7:6---- Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swoich pereł przed świnie, by ich nie podeptały swymi nogami i odwróciwszy się, nie rozszarpały was.
Bóg ST powiedział, że jest bogiem żydów. Nie wiem z jakiego powodu każdy ma w niego wierzyć, jeśli Jezus nauczał o innym Bogu.
Jezus nigdy nie nauczał, że jest jakaś "święta" Biblia. Nie mogę od Ciebie uzyskać odpowiedzi, z jakiego powodu nie głosicie Ewangelii Chrystusowej? Prawda jest w Chrystusie, prawdziwym Słowie Bożym, a nie w Biblii. Nie powinno się nikogo poniżać, bo ta gadzia energia wraca zwielokrotniona do nadawcy. Wolą Bożą jest nasze uświęcanie, a nie poniżanie innych. (...) O gadzisz muźdźkach amiko wie, gdzie ma pisać?
Bobo-modo
Proszę Administrację o usunięcie wpisu Bodo-modo: " O gadzisz muźdźkach amiko wie, gdzie ma pisać? Bodo-modo" z mojego posta, napisanego w dniu 20.01.2020 o godz.16:43 w temacie: Jak w niebie tak i na ziemi , ponieważ jest on niezgodny z Regulaminem Forum i obraża moje uczucia religijne.

Z poważaniem amiko
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Anna01 »

Usunięto wpis.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

Dziękuję bardzo. Jak to dobrze, że prawdziwy Archanioł czuwa nad tym forum. Uwaga Bodo-modo w moim poście ukazała się bardzo szybko, można powiedzieć, że błyskawicznie po moim napisaniu odpowiedzi do Nike. Na moją prośbę do Bodo-modo o wyjaśnienie sprawy, nie mogłem się doczekać, ani wyjaśnienia, ani usunięcia, ani odpowiedzi, gdzie według wymagań Bodo-modo mam pisać o gadzich móżdżkach.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Anna01 »

Temat z tytułem " Jak w Niebie tak i na Ziemi" założony został w dziale OFF TOPIC i z tego powodu wyniknęło nieporozumienie.
Bobo zareagował właściwie, ale nie zauważył, że to OFF Topic gdzie traktujemy dyskusję bardziej "na luzie" i dopuszczalne są dyskusje nawet o "gadzich móżdżkach". :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

Anna01
Anna01 pisze:
22 sty 2021, 18:51
Temat z tytułem " Jak w Niebie tak i na Ziemi" założony został w dziale OFF TOPIC i z tego powodu wyniknęło nieporozumienie.
Bobo zareagował właściwie, ale nie zauważył, że to OFF Topic gdzie traktujemy dyskusję bardziej "na luzie" i dopuszczalne są dyskusje nawet o "gadzich móżdżkach". :-)
Gadzi móżdżek posiadają wszyscy ludzie i korzystają z niego w 99%. Z tego powodu temat o nim nie może być zamieszczany w dziale OFF Topic , tak jak to sobie życzy Bobo, bo to by było ukrywanie bardzo ważnej prawdy o jego roli. Bezpośrednio jest związany z ludźmi, a tym samym z Biblią i zagadnieniami biblijnymi.

1 Piotra 4:2 Aby pozostały czas doczesnego życia poświęcić już nie ludzkim pożądliwościom, lecz woli Bożej
Rzym. 12:2 Nie bierz wzorców z tego świata, lecz przemieniaj się przez odnawianie swojego umysłu, abyś umiał rozróżnić, co jest Bożą wolą, co Mu jest miłe, co jest dobre, a co doskonałe.

Efez.3...17 Niech Chrystus zamieszka przez wiarę w waszych sercach; abyście w Miłości wkorzenieni i ugruntowani, 18 wraz ze wszystkimi świętymi zdołali ogarnąć Duchem, czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość, 19 i poznać Miłość, Chrystusa, przewyższającą wszelką wiedzę, abyście zostali napełnieni całą Pełnią Bożą.

Z powyższych fragmentów wynika:

- pozostały czas doczesnego życia musimy poświęcić wypełnianiu woli Bożej,
- aby poznać wolę Bożą, konieczne jest nasze przemienianie się przez odnawianie swojego umysłu.
- nie możemy korzystać jedynie z naszego gadziego móżdżku, jak to się obecnie dzieje, bo on nie ma takiej możliwości, abyśmy dzięki niemu mogli poznać wolę Bożą.

Jeśli ktoś będzie chciał napisać temat o Bożej woli, to musi w nim opisać rolę jaką spełnia w nas gadzi móżdżek i że z tego powodu musimy odnawiać swój umysł. To pozwoli nam też ogarnąć Duchem ezoteryczną biblijną wiedzę ,czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość.

Taki temat: "Boża wola" może lub powinien być zamieszczony w dziale: Biblia...Zagadnienia doktrynalne. Pojęcia.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: wuka »

Jeśli ktoś będzie chciał napisać temat o Bożej woli, to musi w nim opisać rolę jaką spełnia w nas gadzi móżdżek i że z tego powodu musimy odnawiać swój umysł. To pozwoli nam też ogarnąć Duchem ezoteryczną biblijną wiedzę ,czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość.
To się zgadza, gdyż ten gadzi to po prostu pierwotny mózg i jest odpowiedzialny jedynie za podstawowe funkcje pozwalające przeżyć nam, jako ludziom. Wyższe myśli czy w ogóle abstrakcyjne myślenie to już inne części mózgu przejmują.
Gadzi to tylko zaspokajanie instynktów, walka, obrona siebie, ucieczka itp.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:
25 sty 2021, 21:45
Jeśli ktoś będzie chciał napisać temat o Bożej woli, to musi w nim opisać rolę jaką spełnia w nas gadzi móżdżek i że z tego powodu musimy odnawiać swój umysł. To pozwoli nam też ogarnąć Duchem ezoteryczną biblijną wiedzę ,czym jest Szerokość, Długość, Wysokość i Głębokość.
To się zgadza, gdyż ten gadzi to po prostu pierwotny mózg i jest odpowiedzialny jedynie za podstawowe funkcje pozwalające przeżyć nam, jako ludziom. Wyższe myśli czy w ogóle abstrakcyjne myślenie to już inne części mózgu przejmują.
Gadzi to tylko zaspokajanie instynktów, walka, obrona siebie, ucieczka itp.
To z jakiego powodu Bobo chce ukrywać prawdę o obecności gadziego móżdżku w każdym człowieku?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Anna01 »

Kochani
Wiem, że temat jest ciekawy i bardzo Was zajmuje, ale pozwólcie, że pozostanie w Off Topic.
Kiedyś czytałam, że kilku naukowców opracowało maszynę do produkcji "manny z Nieba", którą musiał mieć Mojżesz idąc przez pustynie.
Było i jest to bardzo ciekawe, ale nie wiem czy byłoby właściwe pisać o tym np. w Zagadnieniach doktrynalnych - Wydarzenia
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: wuka »

Anna01 pisze:
25 sty 2021, 22:07
Kochani
Wiem, że temat jest ciekawy i bardzo Was zajmuje, ale pozwólcie, że pozostanie w Off Topic.
Kiedyś czytałam, że kilku naukowców opracowało maszynę do produkcji "manny z Nieba", którą musiał mieć Mojżesz idąc przez pustynie.
Było i jest to bardzo ciekawe, ale nie wiem czy byłoby właściwe pisać o tym np. w Zagadnieniach doktrynalnych - Wydarzenia
Szczerze mówiąc, to mnie nic a nic nie przeszkadza dział, może być nawet kosz :mrgreen: ;-) , byle rozmowa się toczyła.


Też czytałam o tej maszynie. Przypuszczam, że również wiele osób słyszało o budowie "chwały pańskiej", maszynie z Ks.Ezechiela.
Takie pozorne drobiazgi, które można wyłapać z PS świadczą, jak dla mnie, o tym, że Istoty spoza ziemi naprawdę tu były/są nadal i miały wpływ na rozwój ludzkości oraz aktywnie uczestniczyły w życiu tamtych ludzi.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Bobo »

Ale jaja za przeproszeniem sobie robicie. Przecież amiko i inni zwolennicy tej teorii wcale nie piszą o 'gadzim móżdżku', jako anatomicznej części naszego mózgu. Łączy to raczej z ingerencją istot gadzich, które sterują ludźmi. Dlatego to jest teoria spiskowa.
No i... jakieś dziwne jest to, że nawet jeśli człowiek ma część mózgu nazywaną 'gadzim' (nazwa jest kontrowersyjna), to zarazem nazywa się tych ludzi ISTOTAMI GADZIMI. Głupota. A skoro każdy ma tzw. wyrostek robaczkowy, to może jesteśmy istotami robakowymi?
A jeśli ktoś ma tzw. kurzą ślepotę to może też jest kurzą istotą?

Problem polega na tym, że amiko chce swoje brednie o gadzich istotach wklejać prawie w każdym temacie. Coś jak Krystian o CK ŚJ. Maniakalne zachowania? Tak jakoś to wygląda. Urojenia tak mocno się uczepią czyjegoś mózgu, że czasem zastanawiam się kto tu 'gadem' jest :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
26 sty 2021, 11:27
Ale jaja za przeproszeniem sobie robicie. Przecież amiko i inni zwolennicy tej teorii wcale nie piszą o 'gadzim móżdżku', jako anatomicznej części naszego mózgu. Łączy to raczej z ingerencją istot gadzich, które sterują ludźmi. Dlatego to jest teoria spiskowa.
No i... jakieś dziwne jest to, że nawet jeśli człowiek ma część mózgu nazywaną 'gadzim' (nazwa jest kontrowersyjna), to zarazem nazywa się tych ludzi ISTOTAMI GADZIMI. Głupota. A skoro każdy ma tzw. wyrostek robaczkowy, to może jesteśmy istotami robakowymi?
A jeśli ktoś ma tzw. kurzą ślepotę to może też jest kurzą istotą?

Problem polega na tym, że amiko chce swoje brednie o gadzich istotach wklejać prawie w każdym temacie. Coś jak Krystian o CK ŚJ. Maniakalne zachowania? Tak jakoś to wygląda. Urojenia tak mocno się uczepią czyjegoś mózgu, że czasem zastanawiam się kto tu 'gadem' jest :roll:
Częściowo masz rację. Niezręcznie czasami amiko ujmuje, ale sprawa jako taka jest poważna. Pamiętaj, że wiele tzw.teorii spiskowych już uznaje się za fakty, a myslę, że czekają nas kolejne niespodzianki.
Rasa gadów - to temat całkiem poważny.
Ale nie będę się tu wypowiadać.
Dodam tylko, że nie powinieneś, moim zdaniem tak szufladkować userów, bo wiele zadziwiających rzeczy jest na świecie i każdy ma prawo dociekać po swojemu oraz dzielić się posiadanymi wiadomościami. Nie znaczy to jednak, że ktoś namawia innych do jakiejś dogmatycznej wiary w to czy tamto. Gdyby nie wymiana informacji to wielu ludziom ciekawe tematy przeszły by koło nosa.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Bobo »

Pamiętaj, że wiele tzw.teorii spiskowych już uznaje się za fakty, a myslę, że czekają nas kolejne niespodzianki.
Jeszcze więcej takich teorii wciąż pozostaje tylko teoriami.
Dodam tylko, że nie powinieneś, moim zdaniem tak szufladkować userów, bo wiele zadziwiających rzeczy jest na świecie i każdy ma prawo dociekać po swojemu oraz dzielić się posiadanymi wiadomościami. Nie znaczy to jednak, że ktoś namawia innych do jakiejś dogmatycznej wiary w to czy tamto. Gdyby nie wymiana informacji to wielu ludziom ciekawe tematy przeszły by koło nosa.
Niech amiko sobie wierzy w te gady jak uważa. Rzecz w tym jednak, że nie powinien tych swoich teorii wciskać w prawie każdy temat.
Zauważ, wuka, jak ciebie drażniło, gdy ktoś co chwilę wyskakiwał z szatanem i to w różnych tematach. A jak cię drażni tom68 gdy wyskakuje z sabatem co pięć minut. Ale są do tego odpowiednie działy. Jak widzę, Anna01 też jest tego zdania, aby amiko nie wylewał swoich bredni, tak, bredni gdziekolwiek.

Post amiko edytowałem, gdyż ustaliła Anna, że jego teksty o gadzich mózgach będą w dziale: teorie spiskowe. To prawda, że edytowałem jego wpis w OFF topic, gdyż nie był to dział: teorie spiskowe. I wciąż nie uważam, że o tym należy pisać gdziekolwiek. Nawet w dziale humor.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: wuka »

Rzecz w tym jednak, że nie powinien tych swoich teorii wciskać w prawie każdy temat.
Zauważ, wuka, jak ciebie drażniło, gdy ktoś co chwilę wyskakiwał z szatanem i to w różnych tematach. A jak cię drażni tom68 gdy wyskakuje z sabatem co pięć minut. Ale są do tego odpowiednie działy. Jak widzę, Anna01 też jest tego zdania, aby amiko nie wylewał swoich bredni, tak, bredni gdziekolwiek.
Tak, Bobo. Z tym się zgadzam i dlatego poprzednio napisałam, że masz częściowo rację. To o tą "rację" mi chodziło ;-)
Jednak nie nazwałabym wpisów amoko "bredniami".

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: Bobo »

Dla mnie takimi są, jakem Napoleon :crazy:
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prośba o usunięcie uwagi Bodo-modo z mojego posta

Post autor: wuka »

:hehe: ...Bo w zaparte idziesz. Ja tam dopuszczam różne możliwości. To się nazywa obecnie :alternatywna lub wyprzedzająca nauka ;-)

Zablokowany

Wróć do „Myśli ulotne”