Pomówienia Krystiana

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Krystian »

To jest nieprawda.Znam wielu ŚJ i nic do nich nie mam. Ja mam pretensję do CK.
Sama Anna przyznała, że ten post został usunięty

Chodzi Ci o ten post ????? Kiedy Bobo , przeprosi Boga Jehowę i nas użytkowników za kłamstwo CK z którym się identyfikuje? CK tak mówiło: "Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie n...
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Jeśli masz pretensje do CK, to pisz do CK !!!
Post został usunięty przez Bobo, który ulitował się w ten sposób nad tobą !!!
Wydobyłam ten post i już taka tolerancyjna nie byłam ! Dostałeś ostrzeżenie !

Z tej nienawiści już zupełnie się nie kontrolujesz!
Wstawiasz bzdury w wielu tematach zakłócając ludziom dyskusję!
Przestań mnie nękać !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Krystian »

Nad Bobo niech się ulituje Bóg Jehowa.
Ja przez takich jak Bobo zmarnowałem sobie połowę życia.
Łaziłem po chałupkach jak Bobo.
Pieprzyłem ludziom nauki zgodne z CK.
Jednak nigdy nie byłem ochrzczony w zborze ŚJ
Zostałem wierny Bogu Jahwe, a nie organizacji ŚJ.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Monoteizm hebrajski wyklucza trynitaryzm

Post autor: Krystian »

Anna napisała:

Chodzi Ci o ten post ????? Kiedy Bobo , przeprosi Boga Jehowę i nas użytkowników za kłamstwo CK z którym się identyfikuje? CK tak mówiło: "Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie n...
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Pomówienia Krystiana

Post autor: Anna01 »

X
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Krystian »

To nie są pomówienia, tylko fakty
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
06 lut 2021, 10:42
To nie są pomówienia, tylko fakty
Krystian, proszę Cię abyś zakończył tą wojenkę z Bobo i ze mną.
Jakie Ty wystawiasz świadectwo o sobie. :-?
Ludzie na forum wchodzą aby sobie podyskutować, podzielić się swoją wiedzą, zdobywać wiedzę i zwyczajnie się zrelaksować, a Ty zakłócasz spokój.
Masz jakieś żale o zmarnowanie Ci połowy życia, bo (nie będąc ŚJ) głosiłeś nauki ŚJ, to idź do sądu, albo pisz do Nadarzyna o odszkodowanie, a nie nękaj ludzi tu na forum!
Żadna nauka nie idzie na marne, pomyśl, że może dzięki ŚJ jesteś ze swoją wiarą w tym miejscu gdzie jesteś!
Czyli poznałeś SWOJEGO Boga !
Z każdej sytuacji trzeba wyciągać pozytywy, bo negatywne emocje nas niszczą.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Krystian pisze:
06 lut 2021, 1:51
Nad Bobo niech się ulituje Bóg Jehowa.
Ja przez takich jak Bobo zmarnowałem sobie połowę życia.
Łaziłem po chałupkach jak Bobo.
Pieprzyłem ludziom nauki zgodne z CK.
Jednak nigdy nie byłem ochrzczony w zborze ŚJ
Zostałem wierny Bogu Jahwe, a nie organizacji ŚJ.
Krystian wyszedłeś z jednej dominacji kościelnej z KK, o poczułes się nim zawiedziony. Zachlysnales się nową organizacją kościelną i również tam poczułes się zawiedziony. Masz żal, że po raz drugi Cię zmanipulowano. Dobrze Cię rozumiem, bo ja jak wyszłam z KK, też poszukiwalam wspólnoty. Była a kilku nabożeństwach u Zielonych, ale już byłam ostrożna i na więcej spraw zwracałem uwagę. Teraz już nie szukam wspólnoty, bo mam jednego nauczyciela, który jak bardzo poproszę, to zawsze mnie pouczy i pomoże zrozumieć
Ja jestem teraz członkiem Kościoła Jezusa, moja rodzina i wszyscy, którzy pragną nauczyciela.
Nie wracaj do przeszlosci. Myśl o kształtowaniu przyszłości jako wolny człowiek, który przebacza wszystkim, którzy Cię skrzywdzili.
Przebacz, bo jesteś miłosierny i nie wracaj do tych poranien, bo trzeba je zagoic.
Trzeba okazać miłosierdzie dla każdego upadłego człowieka, bo my jesteśmy upadlymi ludźmi, a Bóg okazuje nam miłosierdzie.
Odrzuć wszelki gniew i bądź pogodny, bo gniew nas niszczy. Tylko dobrem zło zwyciężamy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Bobo »

Krystian został zablokowany. Temat zamykam.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Anna01 »

Myślę, że powinien mieć czas na przemyślenia.
Bytność na forum działa na niego negatywnie - nakręca go.
Oczywiście nie wykluczam, że go po jakimś czasie odblokujemy, ale musi zmienić swoje nastawienie do ludzi.
Wybrana
Moich słów Krystian nie weźmie do serca, ale być może Twoje do niego dotrą. :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Anna01 »

Bobo
Jako dobry obserwator zauważyłam, że nareszcie się "otworzyłeś" na dyskusje na forum !
I wiąże to z zablokowaniem Krystiana.
Myślę, że podświadomie nie chciałeś się narażać na wieczne oskarżenia i złośliwości.
To takie moje "myśli ulotne".
Może warto ten temat odblokować ?
Decyzja należy do Ciebie.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Bobo »

Mogę odblokować, tylko CO TO KOMU DA? Krystian zablokowany, a co inni mają tu do powiedzenia? Przecież wydzieliłaś ten temat i udzieliłaś się tu tylko TY i Krystian, który raczej u Ciebie nie miał szans. Kogo zapraszasz do dyskusji o pomówieniach Krystiana na mój temat i oszczerstw wobec ŚJ?
Takie tematy są kontrowersyjne. Zbyt kontrowersyjne.
Otworzyłem się? Bo nie ma niektórych oszołomów psujących tematy. To źle? Nie obraź się... ale każde forum ma swoich oszołomów. Moje obserwacje, też jestem dobrym obserwatorem, są tacy userzy, którzy nie dyskutują, tylko chcą DRAKI. Do takich zaliczam Krystiana. Nic pożytecznego z jego pisania tu nie było, naprawdę. Dobrze o tym wiesz :-D
Nie widzę powodu, aby dywagować o pomówienia Krystiana na mój temat.
:roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomówienia Krystiana

Post autor: Anna01 »

Ok. Masz rację.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Zablokowany

Wróć do „Myśli ulotne”