Wydzielone z Nieziem-skie myśli ulotne

Bezwartościowe dyskusje, tematy zdublowane, założone w chwili "słabości", takie o których należy zapomnieć itp. Zostaną automatycznie usunięte po 7 dniach od ostatniego posta.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1273
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: DonCicio »

RM pisze:
04 lip 2021, 9:08
DonCicio pisze:Po cóż zatem tłumaczyć inne sprawy, skoro nie akceptuje się podstaw?
To jest bardzo mądre zdanie, jeśli tylko rozumiemy, co jest podstawą.
Podstawą jest podążanie za Jezusem.

Jezus jest innego zdania. Mówił o tym będąc na ziemi i w niebie:
Mat 22:36-38 "Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest najważniejsze?”. Jezus odparł: „‚Masz kochać Jehowę, swojego Boga, całym sercem, całą duszą i całym umysłem’. To jest pierwsze i najważniejsze przykazanie".

Obj 7:12 "mówiąc: „Amen! Sława, chwała, mądrość, dziękczynienie, szacunek, moc i siła należą się naszemu Bogu po wieczne czasy
, już na zawsze. Amen”.

W tej kwestii nic się nie zmieniło, "po cóż zatem tłumaczyć inne sprawy, skoro nie akceptuje się podstaw?"
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: wuka »

RN pisze:
03 lip 2021, 23:37
DonCicio pisze:
02 lip 2021, 15:51


Pytanie! Kiedy dopiero to zrobił? Jak Bóg namaścił Jezusa na Króla, w swoim Królestwie, w 1914 roku:

Bóg namaścił Jezusa na Króla w 1914 roku i od razu wybuchła pierwsza wojna światowa.
:hehe: Ciekawe kogo Jehowa namaścił w 1939? :roll: Masz jakieś sugestie :mysli:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: wybrana »

DonCicio pisze:
04 lip 2021, 11:18
RM pisze:
04 lip 2021, 9:08
DonCicio pisze:Po cóż zatem tłumaczyć inne sprawy, skoro nie akceptuje się podstaw?
To jest bardzo mądre zdanie, jeśli tylko rozumiemy, co jest podstawą.
Podstawą jest podążanie za Jezusem.

Jezus jest innego zdania. Mówił o tym będąc na ziemi i w niebie:
Mat 22:36-38 "Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest najważniejsze?”. Jezus odparł: „‚Masz kochać Jehowę, swojego Boga, całym sercem, całą duszą i całym umysłem’. To jest pierwsze i najważniejsze przykazanie".

Obj 7:12 "mówiąc: „Amen! Sława, chwała, mądrość, dziękczynienie, szacunek, moc i siła należą się naszemu Bogu po wieczne czasy
, już na zawsze. Amen”.

W tej kwestii nic się nie zmieniło, "po cóż zatem tłumaczyć inne sprawy, skoro nie akceptuje się podstaw?"
Miłość Jezusa - moim zbawieniem.
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: RN »

wuka pisze:
04 lip 2021, 11:25


:hehe: Ciekawe kogo Jehowa namaścił w 1939? :roll: Masz jakieś sugestie :mysli:
Możliwe, że tego, kto wojnę wywołał.
Mogło wyglądać to tak:

Adolfowi ukazał się anioł i rzekł: Pan chce, abyś przerzedził mu stworzenie, bo jest go za dużo, przez co filary na których osadzona jest ziemia, zaczynają się giąć.
Jeżeli tego nie zrobisz, Niemcy zaleje potop z wód Bałtyku, Odry i Renu.

No i co w tej sytuacji miał zrobić Adolf :?: Rozkaz to rozkaz. Poza tym bronił swoich ziem przed zalaniem.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1273
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: DonCicio »

Henryk pisze:
02 lip 2021, 15:42
Bobo pisze:
02 lip 2021, 13:02
Niby nie masz NIC do ŚJ ale wciąż wykazujesz swoją nienawiść do nich. Nie uprawiaj mowy nienawiści.

Je Ciebie cały czas kocham miłością braterską.

Doprawdy? Henryku, i "Spółko"? Daliście popis takiej "chrześcijańskiej miłości", która odzwierciedla prawdziwy i gardzący człowiekiem stan Waszego serca. Poniżające odzywy, pogardliwe stwierdzenia, fałszywe oskarżenia ... to jest stan duchowej miernoty, zawoalowany w górnolotnych słowach wypowiadanych na tym forum - WSTYD, po prostu WSTYD:

nike
Facio ... Taka jest twoja facio (...)
Nie jestem dla Ciebie żaden "facio"! To tylko świadczy o całkowitym braku kultury z twojej strony ... nie mówiąc już o chrześcijańskiej miłości!


wuka
PS.Udziały w spółce zazwyczaj skutkują dobrymi zarobkami
Fałszywe oskarżenia to przeciwieństwo miłości do bliźniego. Czy ktoś taki może uznawać siebie za chrześcijanina? (Ps 35:11)


Henryk
Gościu zapomina się
Henryk
Rajcuje lepiej niż pieniądze! :s_oczko:
I jak nie nazwać takie indywiduum sekciarzem?!
nike
Koniecznie należy się nazwać SEKCIARZEM, bo to sekta jest
wuka
sekciarstwo widać na każdym kroku.


... to przykry i żenujący obraz ludzi mieniących się być chrześcijanami! Henryku, wuko, nike ... wstyd mi za Was!

Czy chcielibyście ich naśladować?

3 Jan 11 "Kochany przyjacielu, nie naśladuj tego, co złe, ale to, co dobre. Kto postępuje dobrze, pochodzi od Boga. Kto postępuje źle, nie poznał Boga"


http://www.biblia.webd.pl/viewtopic.php ... 13#p488113
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: Bobo »

DonCicio, wiadomo o co chodzi.
Jednak temat należy do Nieziema i żeby go nie denerwować, niech sam pisze tu swoje ulotne myśli.
Ci prawda jest modem i sam mógłby kasować posty nie na temat, ale tego nie robi, stąd moja interwencja.
Trzymajmy się tematów, wtedy będzie mniej kasowanych postów.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: wuka »

Jesteście zabawni i przewrotni.
Niech ten cały Don odczepi się ode mnie. Akurat to, co przytoczyłeś przeciwko mnie...cóż, nie zaskoczyłeś. Brak poczucia humoru jest u ciebie żenujący.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Nieziem-skie myśli ulotne

Post autor: Bobo »

Jak widzę, nie macie ochoty powstrzymać swoich jęzorów, choć napisałem co nieco wcześniej, więc zamykam temat. Nieziem jest moderatorem więc pomimo zamknięcia tematu wciąż może tu swoje posty wstawiać. Inni nie.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myśli ulotne”