Czy Donald Trump to dar od Boga ...

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Czy Donald Trump to dar od Boga ...

Post autor: tom68 »

Czy Donald Trump to dar od Boga czyli politycy a religia ....

Mat. 24:11-14
11. I powstanie wielu falszywych prorokow, i zwioda wielu,
12. A poniewaz bezprawie sie rozmnozy, przeto milosc wielu oziebnie.
13. A kto wytrwa do konca, ten bedzie zbawiony.
14. I bedzie gloszona ta ewangelia o Krolestwie po calej ziemi na swiadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.
(BW)

Donald Trump to dar od Boga ...

Przeczytajcie jak zdobyl glosy chrzescijan Mozesz byc rozwodnikiem, molestowac kobiety, unikac placenia podatkow, wykorzystywac pracownikow - ale jesli tylko wycierasz sobie buzie religia, nienawidzisz feminizmu, gejow, muzulmanow i ekologow - to jestes dobrym konserwatysta.

https://www.newsweek.pl/swiat/donald-tr ... ow/01xx2fs

Donald Trump zmienia kosciol, bo walczy o glosy chrzescijanskiej prawicy

Prezydent USA wraz z Pierwsza Dama po raz pierwszy od wielu lat wysluchali mszy bozonarodzeniowej nie w swoim kosciele w Palm Beach. Wybrali niespodziewanie inny, o wiele bardziej konserwatywny. Byla to decyzja polityczna.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald ... cy/bs2wvbx

Donald Trump podpisal rozporzadzenie. Koscioly w USA beda mogly angazowac sie w polityke

Zniesienie obowiazujacego od 1954 r. zakazu znalazlo sie w projekcie ustawy podatkowej. Dotad Kosciolom, ktore angazowaly sie w zycie polityczne, grozila utrata przywilejow podatkowych.

- Rzad federalny zbyt dlugo uzywal poprawki Johnsona jako oreza przeciwko ludziom wiary, zastraszajac, a czesto nawet karzac Amerykanow za ich przekonania religijne - mowil prezydent Stanow Zjednoczonych, informujac, ze podpisal rozporzadzenie wykonawcze, ktore zezwoli Kosciolom i zwiazkom wyznaniowym na angazowanie sie w polityke i otwarte popieranie kandydatow w wyborach.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald- ... -w/c943zjy

Wiceprezydent USA Mike Pence: katolicy, Donald Trump jest po waszej stronie!

Sam wiceprezydent, urodzony w rodzinie katolickiej, dzis wyznajacy protestantyzm, wyrazil duzy szacunek dla Kosciola. - Cenie sobie moje katolickie wychowanie. To poczucie, jakbym wracal do domu. Hymny i liturgia Kosciola katolickiego to hymny mojej mlodosci - stwierdzil.

https://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa- ... z6RyW6tNb0


Ps : Dazenia Papiestwa https://youtu.be/M3-Tqr0VhT8?list=PLlN7 ... MBJR3pOWZH

tom68
Kolejny raz zignorowales moja prosbe,bys zakladal tematy we wlasciwych dzialach.Zeby ci to ulatwic,przenioslem ten temat w miejsce w ktorym powinien sie znajdowac,kiedy piszesz o rzeczach zwiazanych z religia.
Ponawiam prosbe,bys zakladal tematy we wlasciwych dzialach.Jeszcze cie ne podejrzewam o zlosliwosc,ale to moze sie zmienic.Ty wybierasz czy tak sie stanie,czy tez nie.
booris
Ostatnio zmieniony 13 lip 2020, 2:09 przez tom68, łącznie zmieniany 2 razy.
tom68

Awatar użytkownika
MarDeb
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2020, 2:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: MarDeb »

Darem od Boga to był Jezus. A polityka jest przedłużeniem władzy Władcy-Tego-Świata.
Być jak Syn Marnotrawny i w końcu zrozumieć, że u Ojca jest najlepiej.
Zapraszam też do poznawania Biblii z dziećmi.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

Trump często mówi: "Niech Was Bóg błogosławi"...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Prezydent Donald Trump kieruje bardzo rozbudowanym państwem, mającym interesy, nie tylko ekonomiczne, właściwie w każdym zakątku Świata. Często w takiej sytuacji trzeba podejmować ważne decyzje w bardzo krótkim czasie niekiedy mając do dyspozycji szczątkowe informacje w rozpatrywanym temacie, a przecież konsekwencje niektórych decyzji jest bardzo trudno naprawić, dlatego powinniśmy w miarę możliwości wspierać rządzących, aby nie utrudniać im pracy
Obrazek

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Nie wiem kto z nas lepiej orientuje się teraz w "znakach czasu" zresztą to nie tak ważne dla mnie Watykan i prawica USA są w sojuszu przynajmniej od czasów R Reagana a o D Trumpie szkoda pisać jeśli tacy są chrześcijanie to niech nas Bóg ma w opiece .
Tajne Przymierze https://youtu.be/SeQKmlEgM7k?list=PLu__ ... llZxibkeIM

[ Dodano: 2020-07-13, 15:59 ]
Nie wiedziałem gdzie dać ten temat bo to polityka i religia w jednym a poza tym na wielu forach mam prywaty dział pt np ADS - TG i to rozwiązuje wszystkie takie problemy :-D
tom68

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

O każdym trzeba myśleć pozytywnie aby nie pozwolić na zarzucenie sobie niczego, bo to Bóg jest Panem dnia sądu nie ludzie. On zna ludzi lepiej niż ludzie siebie samych. Więc bądźmy względem siebie wyrozumiali

Łk 11:33-35 eib "(33) Nikt nie zapala lampy i nie stawia jej w ukryciu ani pod garnkiem. Stawia się ją na podwyższeniu, aby ci, którzy wchodzą, korzystali ze światła. (34) Taką lampą dla ciała jest oko. Jeśli twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało jest jasne. Lecz jeśli oko słabnie, ciało pogrąża się w ciemności. (35) Dbaj więc o to, aby światło, które jest w tobie, nie było ciemnością."
Obrazek

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Wyrozumiałość to jedno a nazywanie rzeczy po imieniu to drugie zło jest złem tak jak dobro jest dobrem czyli białe czarne :-D
tom68

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”