ADS i pisma EGW a Biblia ...

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

ADS i pisma EGW a Biblia ...

Post autor: tom68 »

ADS i pisma EGW a Biblia ...

ADS lubia skrajnosci albo robia z Ellen G White i jej pism najwazniejsza V ewangelie lub jedna z wielu pisarzy adwentowych z XIX wieku wiec zawsze beda opinie skrajnie rozne na ten temat . Jak chodzi o mnie to zawsze powtarzam ze najwazniejsza i potrzebna do zbawienia jest nam zawsze tylko Biblia i jej nauki a pisma Ellen G White mi to tylko potwierdzaja oraz ze wszystkie nauki i pisma musza byc badane i oparte na Biblii nawet pisma Ellen G White jesli mamy w cos uwierzyc ale nie wstydze sie tego ze uwazam osobe Ellen G White i jej pisma za wazne bo maja dla mnie oparcie w Biblii bardziej niz pisma Marcina Lutra czy Jana Kalwina lub Jana Pawla II itp. ktorzy ludzie slepo wierza . Jesli chodzi o znajomosc pism i pogladow Ellen G White wsrod samach adwentystow tak zwolennikow jak i przeciwnikow jej osoby to jest ona wedlug mnie za mala i stad wiele roznych skrajnych opinii i nieporozumien w temacie ale podobnie jest z Biblia i tak niestety jest w kazdym kosciele ....

Kim byla Ellen G White ...

Refleksja pastora Teda Wilsona, przewodniczacego Generalnej Konferencji Kosciola Adwentystow Dnia Siodmego.

https://youtu.be/RhSXBczLoHw
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”