Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: tom68 »

Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Mat. 24:24

24. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

(BW)


Ksiądz-pustelnik stworzył oazę dla antycovidowców ...

Korona-wirus w Polsce. Ksiądz-pustelnik spod Częstochowy stworzył oazę dla antycovidowców ...

https://dzienniklodzki.pl/koronawirus-w ... 1-15244638

Z domu salezjanów usunięto zbuntowanego księdza ...

Bezpośrednim powodem zatrzymania było jednak nieprzestrzeganie limitu wiernych w przestrzeni kaplicy ...

https://dorzeczy.pl/kraj/157740/interwe ... -mszy.html

"Antycovidowcy" walczą o życie w szpitalu - antycovidowcy, czyli osoby kwestionujące istnienie epidemii korona-wirusa ...

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ign=chrome

Ps :

Nadzieja na trudne czasy (audiobook) Mark Finley .

https://youtu.be/bi5yPRo3bDw
tom68

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: ZAMOS »

Jakby było mało propagandy w mediach ściekowych to jeszcze adwentyści dokładają ściemę na swój błędny sposób pojmowania działania świata.
Myślisz Tomie, że jak wierzysz w tą "plandemię" to dzięki temu będziesz zdrowy? Jak będziesz się stosował do tego co nasz nierząd nakazuje to nie zachorujesz? To jakbyś zamiast moskitiery przeciw komarom założył siatkę ogrodzeniową. Tak właśnie działa maseczka, którą nakazuje się nosić. Malo tego to taka szmatka kumuluje i stwarza idealne środowisko dla rożnego rodzaju bakterii i grzybów. Po 20 minutach oddychania przez taką szmatkę jesteś w bardzo dużym zagrożeniu dla życia.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: efroni »

https://sprawdzam.afp.com/nie-wlokna-ma ... ronawirusa

Przy kasłaniu i kichaniu jakąś tam skuteczność taka maska może i ma , ale oglądałem symulację jak osoba zarażona (w masce) zaraża hipermarket przechodząc miedzy półkami w trakcie zakupów (jaką powierzchnię sklepu , w krótkim czasie może skazić wirusem ).
Wirus w tej symulacji roznosił się nie tylko przy kichaniu czy kasłaniu ale przede wszystkim podczas oddychania , rozmowy .
Ta symulacja miała być argumentem za tym, dlaczego osoby zakażone powinny być izolowane .
W tej symulacji, jak widać było, maska nie była, aż tak skuteczna .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: wuka »

ZAMOS pisze:
22 paź 2020, 10:29
Jakby było mało propagandy w mediach ściekowych to jeszcze adwentyści dokładają ściemę na swój błędny sposób pojmowania działania świata.
Myślisz Tomie, że jak wierzysz w tą "plandemię" to dzięki temu będziesz zdrowy? Jak będziesz się stosował do tego co nasz nierząd nakazuje to nie zachorujesz? To jakbyś zamiast moskitiery przeciw komarom założył siatkę ogrodzeniową. Tak właśnie działa maseczka, którą nakazuje się nosić. Malo tego to taka szmatka kumuluje i stwarza idealne środowisko dla rożnego rodzaju bakterii i grzybów. Po 20 minutach oddychania przez taką szmatkę jesteś w bardzo dużym zagrożeniu dla życia.
:fiolki:
Zastanawia mnie, dlaczego normą stało się rozsiewanie takich złych wieści. Tutaj Tom przoduje. Wszelkie duperele, same złe energie kumulije tutaj. Na tamtym forum to chyba też jakaś Małgorzata bloga miała z czarnowidztwem.
Czy ludzie nie zdają sobie sprawy, że czymś takim zasilają i dosłownie ODŻYWIAJĄ ZŁEGO?
Ja się zastanawiam coraz poważniej nad tym, aby całkowicie odciąć się od wszelkich kontaktów. Może i jestem przewrażliwiona lub mam intuicję, ale po takim dniu spędzonym wśród ludzi (dziś wyjątkowo długo i sporo kontaktów)czuję się oblepiona. Skonana przyszłam po drugiej do domu i musiałam wejść pod prysznic. Wcale nie z powodu brudu ciała, ale miałam oblepioną "aurę" samym syfem, złymi gadaniami w poczekalniach, narzekaniem ludzi, bezczelnym zachowaniem urzędników itd.
Wchodze na forum, a tu Tom nadaje adwentowe wieści.
Tom, a gdzie info o tym, że papa popiera zwiążki homo? Umknęło ci. Będą śluby, będzie kobieta dopuszczona do księżowania :s_oczko: :xhehe: :crazy:
To dobre czy złe wieści? Mnie obojętne, ale niech tam diabeł zbiera i zasila się, a co mi po nim :xdiabel: :ble:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: tom68 »

To nie są głupoty tylko ostrzeżenie przed głupotą i fanatyzmem
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
22 paź 2020, 16:42
To nie są głupoty tylko ostrzeżenie przed głupotą i fanatyzmem
Jaki masz cel wyciągając w KAŻDYM temacie wady innych ludzi, wszelkie brudy itp.
Kogo to ma zbudować? Kto ma wielbić Boga z takich powodów? Kto ma się radować i dawać radość?
I Tak dalej.
Może zastanów się, dlaczego otacza nas tyle zła? Bo sami je produkujemy takimi, jak twoje wpisami.
Przykro mi, Tom, że tego nie widzisz.
Wątpię też bardzo, aby ktoś zaglądał do tych linków, kazań, które podajesz.
Destrukcja kompletna.
Może załóżmy dział, temat z samymi dobrymi wiadomościami i pozytywnymi, budującymi faktami z naszego życia. :-)

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: ZAMOS »

tom68 pisze:
22 paź 2020, 16:42
To nie są głupoty tylko ostrzeżenie przed głupotą i fanatyzmem
Ja to w takim razie teraz odbieram w taki sposób, że nas tu wszystkich ostrzegasz przed tym co się z nami by stało jakbyśmy uwierzli adwentowym nauczycielom.
Mam tylko problem z tym dlaczego tego nie napisaleś zaraz jak tylko się tutaj zarejestrowałeś. No i masz może jakieś pozytywne wieści?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: wuka »

ZAMOS
No i masz może jakieś pozytywne wieści?
Religie nie mają dobrych wieści, a denominacje prześcigają się w negatywizmach. Dlatego my wiemy, że jak najdalej od destrukcji ;-) Wszystkiego dobrego :sniezek:

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: ZAMOS »

Każdy bóg wpierw ludzi straszy, a przestraszonym jak będą w strachu trwali obiecuje gruszki na wierzbie. Obiecuje on i jego pożal się panie kapłani coś co możemy sobie wziąć sami. Żaden bóg w pełni tego słowa znaczeniu tego świata z tak wielką ilością błędów stworzyć nie mógł. Zrobił to ktoś albo przesiąknięty do ostatniej cząsteczki niegodziwiec, albo zwyczajnie ta kreatywna istota, lub istoty miały za małą wiedzę o fizyce i filozofii, a co dla nas jest najgorsze ci bogowie nie mają za grosz empatii.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: wuka »

ZAMOS pisze:
23 paź 2020, 9:46
Każdy bóg wpierw ludzi straszy, a przestraszonym jak będą w strachu trwali obiecuje gruszki na wierzbie. Obiecuje on i jego pożal się panie kapłani coś co możemy sobie wziąć sami. Żaden bóg w pełni tego słowa znaczeniu tego świata z tak wielką ilością błędów stworzyć nie mógł. Zrobił to ktoś albo przesiąknięty do ostatniej cząsteczki niegodziwiec, albo zwyczajnie ta kreatywna istota, lub istoty miały za małą wiedzę o fizyce i filozofii, a co dla nas jest najgorsze ci bogowie nie mają za grosz empatii.
To prawda.
Zwróć uwagę, że mamy kolejną religię: kowidianizm.
Pały, piły, groźby itd. za brak maseczki.
I już wiemy jakiemu panu bogu służą...
Szkoda, że żaden zbawiciel na horyzoncie się nie pojawia. Widocznie jeszcze za mało krzywd.
A mówi się tylko o miłości bliźniego, a Bóg jest miłością. Qu...co tu się dzieje?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: Bobo »

Czytam i czytam wukę czy ZAMOSA i jakoś dostrzegam, że to WY jesteście jakimiś fanatycznymi antycowidowcami.
A wuka to już w gacie robi, bo za mało rozumie. NIC nie rozumie. Potrafi tylko jęczeć i jęczeć.
Opanuj się, bo jak na razie to TY nic dobrego nie piszesz, żadnych dobrych treści, jakiegoś pocieszenia dla innych. Mierzi cię tom86?
NIE CZYTAJ GO! Taka to prosta sprawa.
Jeśli uważasz, że to jakiś fanatyk religijny to uznaje, że taki sam fanatyk antyreligijny jak Ty i ZAMOS.
Odpuść. Napisz w końcu coś pocieszającego zamiast tych jęków i przekleństw z wyrwaną w w środku literą.
Oszołomstwu mówię NIE!

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: ZAMOS »

Bobo
Ja zawsze jestem zadowolony, ponieważ już nie działa na mnie propaganda polityczna, ani tym bardziej religijna. Nawet cieszy mnie amok pandemiczny z tego względu, że mam doskonałą wymówkę by nie tracić tyle czasu na zakupy ubrań mojej pani i siebie. Sprawy i pracę załatwia się w sieci. Nastał również czas obfitości owoców, warzyw i drobiu, który normalnie w ciągu roku jest mało dostępny. Każdy zatem posiłek jest niezwykle bogaty w smaki, a że mam więcej czasu to i różnorodność obfitości wszelakich mam kiedy wykorzystać, to wszystko przyrządzić i w spokoju spożyć. Cieszy mnie też bardzo, że organizacje religijne codziennie tracą coraz więcej wpływów i wyznawców z powodu edukacji alternatywnej. Widzę zatem coraz wyraźniej kres tego amoku wyznaniowego i powrót ludzkości do praw naturalnych.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: wuka »

ZAMOS pisze:
23 paź 2020, 11:04
Bobo
Ja zawsze jestem zadowolony, ponieważ już nie działa na mnie propaganda polityczna, ani tym bardziej religijna. Nawet cieszy mnie amok pandemiczny z tego względu, że mam doskonałą wymówkę by nie tracić tyle czasu na zakupy ubrań mojej pani i siebie. Sprawy i pracę załatwia się w sieci. Nastał również czas obfitości owoców, warzyw i drobiu, który normalnie w ciągu roku jest mało dostępny. Każdy zatem posiłek jest niezwykle bogaty w smaki, a że mam więcej czasu to i różnorodność obfitości wszelakich mam kiedy wykorzystać, to wszystko przyrządzić i w spokoju spożyć. Cieszy mnie też bardzo, że organizacje religijne codziennie tracą coraz więcej wpływów i wyznawców z powodu edukacji alternatywnej. Widzę zatem coraz wyraźniej kres tego amoku wyznaniowego i powrót ludzkości do praw naturalnych.
Mam bardzo podobne odczucia.
Obserwować, czerpać z życia w pełni i po prostu olać reżim religijny i każdy inny.
Całymi dniami siedzę w lesie lub nad jeziorem. Jest pięknie.

Bobo, jeśli nie zauważyłeś żadnych pozytywnych przekazów i wpisów ZAMOSA, moich...to nie jest z tobą najlepiej.
Pozdrawiam pozytywnie zakręconych :xoczko: :hehe:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: tom68 »

Na dobra potrzeba ludzi do opieki w DPS gdzie jest Korona - Wirus kto się zgłasza do pracy skoro nie wierzycie w pandemie http://www.jaw.pl/.../34-zakazenia-koronawirusem-w-domu.../
tom68

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Wiara albo fanatyzm w czasie pandemii ...

Post autor: Krystian »

Ja wierzę w wirusa.
Już kiedyś pisałem, ze moja kuzynka po Akadami Medycznej pisała.
Nie wierzą tylko idioci, chociaż łatwo sprawdzić.
Np. Wuka, której na razie wirus nie uczynił krzywdy.
Jednakże ona nie musi wychodzić z domu.
Bo cały czas siedzi sobie przy komputerze, więc wirus ją nie ima :xhehe:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”